3 min čtení

Výsledky MS v biatlonu



Autor
lpribyl7

čas 20. 02. 2020



Díky webu sazeni-online.eu se můžete těšit na všechny výsledky z 51. MS v biatlonu v italské Anterselvě, které startuje smíšenými štafetami. Do úvodního závodu světového šampionátu nastoupí naši reprezentanti v nejsilnějším možném složení. Kvarteto Puskarčíková, Davidová, Moravec a Krčmář by rádo zopakovalo výsledek do šestého místa, na němž Češi dojeli na loňském šampionátu ve švédském Östersundu. Pro informace o nasazení českých biatlonistů do jednotlivých závodů a o výsledcích sledujte tento pravidelně aktualizovaný článek.

 

Konečné výsledky

1) Smíšená štafeta - 13. 2., 14:45

  • ČR: Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář
  • Největší favorité: Norsko, Francie
  • Konečné pořadí: 1. Norsko (Roeiselandová, Eckhoffová, T. Boe, J. T. Boe), 2. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch), 3. ČR (Puskarčíková, Davidová, Moravec, Krčmář)

2) Sprint ženy - 14. 2., 14:45

  • ČR: Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová
  • Největší favoritky: Eckhoffová (Nor), Herrmannová (Něm), Wiererová (Ita)
  • Konečné pořadí: 1. Roeiselandová (Nor), 2. Dunklee (USA), 3. Charvátová (ČR),...24. Kristejn Puskarčíková, 37. Davidová, 70. Jislová 

3) Sprint muži - 15. 2., 14:45

  • ČR: Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Adam Václavík
  • Největší favorité: J. T. Boe (Nor), Fourcade (Fra), Fillon Maillet (Fra)
  • Konečné pořadí: 1. Loginov (Rus), 2. Fillon Maillet (Fra), 3. Fourcade (Fra),...39. Krčmář46. Moravec47. Štvrtecký64. Václavík

4) Stíhací závod ženy - 16. 2., 13:30

  • ČR: Lucie Charvátová, Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová
  • Největší favoritky: Roiselandová (Nor), Herrmannová (Něm), Vittozziová (Ita)
  • Konečné pořadí: 1. Wiererová (Ita), 2. Herrmannová (Něm), 3. Roeiselandová (Nor),...25. Davidová42. Charvátová44. Kristejn Puskarčíková

5) Stíhací závod muži - 16. 2., 15:15

  • ČR: Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký
  • Největší favorité: J. T. Boe (Nor), Fillon Maillet (Fra), Fourcade (Fra)
  • Konečné pořadí: 1. Jacquelin (Fra), 2. J. T. Boe (Nor), 3. Loginov (Rus),...22. Moravec27. Krčmář54. Štvrtecký

6) Vytrvalostní závod ženy - 18. 2., 14:15

  • ČR: Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Tereza Vinklárková
  • Největší favoritky: Wiererová (Ita), Oebergová (Švé), Roiselandová (Nor)
  • Konečné pořadí: 1. Wiererová (Ita), 2. Hinzová (Něm), 3. Roeiselandová (Nor),... 8. Davidová10. Kristejn Puskarčíková46. Charvátová62. Vinklárková

7) Vytrvalostní závod muži - 19. 2., 14:15

  • ČR: Jakub Štvrtecký, Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Michal Šlesingr
  • Největší favorité: J. T. Boe (Nor), Fourcade (Fra), Fillon Maillet (Fra) 
  • Konečné pořadí: 1. Fourcade (Fra), 2. J. T. Boe (Nor), 3. Landertinger (Aut),... 16. Moravec, 23. Krčmář, 70. Štvrtecký, 89. Šlesingr
Lucie Charvátová (úplně vpravo)

Lucie Charvátová (vpravo) po bronzovém závodu ve sprintu

8) Smíšená štafeta dvojic - 20. 2., 15:15

  • ČR: Markéta Davidová, Michal Krčmář
  • Největší favorité: Norsko, Itálie, Francie
  • Konečné pořadí: 1. Norsko (Roeiselandová, J. T. Boe), 2. Německo (Preussová, Lesser), 3. Francie (Bescondová, Jacquelin),...14. ČR (Davidová, Krčmář)

9) Štafeta ženy - 22. 2., 11:45

  • ČR: Jislová, Davidová, Charvátová,, Kristejn Puskarčíková 
  • Největší favoritky: Norsko, Německo, Švédsko
  • Konečné pořadí: 1. Norsko2. Německo3. Ukrajina4.  Česko

10) Štafeta muži - 22. 2., 14:45

  • ČR: Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář 
  • Největší favorité: Francie, Norsko, Německo
  • Konečné pořadí: 1.Francie2. Norsko3. Německo,... 13. Česko

11) Závod s hromadným startem ženy - 23. 2., 12:30

  • ČR: Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová
  • Největší favoritky: Wiererová (Ita), Roeiselandová (Nor), Herrmannová (Něm) 
  • Konečné pořadí: 1. Roeiselandová (Nor), 2. Wiererová (Ita), 3. Oebergová (Švé),... 20. Davidová23. Kristejn Puskarčíková29. Charvátová

12) závod s hromadným startem muži - 23. 2., 15:00

  • ČR: Ondřej Moravec
  • Největší favorité: J. T.  Boe (Nor), Fourcade (Fra), Fillon Maillet (Fra) 
  • Konečné pořadí: 1. J.  T.  Boe (Nor), 2. Fillon Maillet (Fra), 3. Jacquelin (Fra),...11. Moravec

 

Související články:

Program MS v biatlonu 2020

České naděje pro MS v biatlonu