1 min čtení

Vsaďte si reálné peníze na esport zdarmačas 14. 10. 2020Oblíbená sázková kancelář LOOT.BET si pro všechny fanoušky esportu připravila opravdu nabitý balíček bonusů.

Jedna z nejoblíbenějších sázkových kancelářích zaměřených na esport LOOT.BET nelení a pro všechny své zákazníky si připravila štědrou nabídku bonusů.

Za vklad o minimální velikosti pouhých 10 € získáte bonus za vklad (až do výše 200 €) a možnost získat navíc 20 € na sázku na esport zdarma a 20 otočení zdarma ve hře Counter Punch Pro.

Kurzy na Counter Strike na LOOT.BET

Pravidla pro zisk bonusů zdarma jsou jednoduchá:

  1. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, zaregistrujte se v sázkové kanceláři LOOT.BET.
  2. Proveďte vklad o velikosti alespoň 10 € za použití bonusového kódu FEST
  3. Na váš bonusový účet obdržíte bonus ve výši vložené částky až do výše 200 €.
  4. Po vsazení 20násobku sumy obdrženého bonusu obdržíte 20 € na sázku na esoprt zdarma a 20 otoček zdarma na hru Counter Punch Pro.

Berte prosím na vědomí, že pro převedení bonusu na váš opravdový účet musíte nejprve provést sázky o reálné peníze v celkové hodnotě alespoň 20násobku hodnoty bonusu s kurzem 1,69 a vyšším do 15 dnů od jeho připsání.

Po splnění této podmínky obdržíte 20 € na sázku na esport zdarma a 20 otočení zdarma na výherní automat Counter Punch Pro.

Pro převedení výhry za sázku zdarma na váš opravdový účet musíte nejprve provést sázky o reálné peníze s kurzem 1,79 a vyšším v celkové hodnotě alespoň 10násobku obdrženého bonusu do 7 dnů od jeho připsání.

Přečtěte si naši recenzi sázkové kanceláře LOOT.BET a vsaďte si zdarma na profesionální esport!