2 min čtení

Storno tiketu ve FortuněLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 24. 08. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

Fortuna

Fortuna sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ + 300 Kč za pouhou registraci

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

99 %

Fortuna Vegas Casino

Uvítací bonus 🔥 250% do výše 25 000 Kč 🎁

Přejít na web

Občas se každý z nás „uklikne“, ať už v tipu na zápas nebo ve výši vsazené částky. A pak trne, jak to všechno dopadne. Od teď už to ale pro sázkaře u Fortuny nebude žádný problém!

Staronová novinka ve Fortuně - STORNO tiketu

Fortuna pokračuje po přechodu na novou platformu v postupném vylepšování svých služeb! Na základě požadavků, které sbírá od svých klientů dotazníky, emailem či z komunity, přidává staronovou funkcionalitu – STORNO tiketu.

Funkci storna určitě není potřeba představovat. Sázkaři ji mohou znát i od některých konkurenčních sázkových kanceláří. Potenciální službu však storno nemusí plnit jenom při ukliknutí, ale např. i pokud v obavě o drop kurzu vsadíte tiket co nejrychleji bez porovnání příležitosti u ostatních bookmakerů a vzápětí zjistíte, že konkurence má kurz ještě vyšší. Tehdy se vyplatí stornovat vsazený tiket a vsadit ho s vyšším kurzem jinde.

Fortuna se snaží plnit požadavky svých klientů a na vrcholu zákaznického pomyslného žebříčku priorit se ocitlo právě storno. Nově tedy všichni sázkaři u Fortuny mohou využít možnost storna až do 5 minut od vsazení. Samozřejmě za předpokladu, že na tiketu nezačal zatím žádný zápas. Storno tiketu lze uplatnit na pobočkách (zde zůstává stále v platnosti 10 minut) a nyní také v prohlížeči vašeho počítače nebo mobilu. V aplikaci bude storno přidáno v dohledné době první možnou aktualizací.

Jak stornovat tiket u Fortuny?

Pro zrušení tiketu stačí kliknout na symbol v detailu tiketu. Akci musíte stihnout do 5 minut od podání tiketu. Po uplynutí pětiminutového okna již nebude tlačítko pro storno tiketu aktivní. Stejná situace nastane v případě, že jeden ze zápasů na tiketu již začal.

Storno platí pouze pro prematch (předzápasové) sázky, při live sázení není možné storno využít.

Své stornované tikety poznáte v přehledu tiketů nebo v sekci "Moje tikety" podle ikonky .