3 min čtení

Program MS v biatlonu 2020



Autor
lpribyl7

čas 06. 02. 2020



Závodem smíšených štafet odstartuje 13. února v italské Anterselvě 51. ročník světového šampionátu v biatlonu. Biatlonoví nadšenci se mohou těšit celkem na 12 závodů. Na webu sazeni-online.eu vám přinášíme kompletní program celého mistrovství.

 

1) Smíšená štafeta - 13. 2., 14:45

  • 4x 6 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Francie, 2. Norsko, 3. Švédsko,...13. ČR
  • Výsledky na MS 2019: 1. Norsko, 2. Německo, 3. Itálie,...6. ČR

2) Sprint ženy - 14. 2., 14:45

  • 7,5 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Wiererová (Ita), 2. Eckhoffová (Nor), 3. Roeiselandová (Nor),...11. Davidová (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Kuzminová (SR), 2. Tandrevoldová (Nor), 3. Dahlmeierová (Něm),...7. Davidová (ČR)

3) Sprint muži - 15. 2., 14.45

  • 10 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Fourcade (Fra), 2. Desthieux (Fra), 3.Loginov (Rus),...28. Krčmář (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. J. T. Boe (Nor), 2. Loginov (Rus), 3. Fillon Maillet (Fra),...30. Krupčík (ČR)

4) Stíhací závod ženy - 16. 2., 13:30

  • 10 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Eckhoffová (Nor), 2. Tandrevoldová (Nor), 3. Fialková (SR),...30. Kristejn Puskarčíková (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Herrmannová (Něm), 2. Eckhoffová (Nor), 3. Dahlmeierová (Něm),...13. Davidová (ČR)

5) Stíhací závod muži - 16. 2., 15:15

  • 12,5 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Fillon Maillet (Fra), 2. Fourcade (Fra), 3. Jacquelin (Fra),...18. Krčmář (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Pidručnyj (Ukr), 2. J. T. Boe (Nor), 3. Fillon Maillet (Fra),...18. Krupčík (ČR)

6) Vytrvalostní závod ženy - 18. 2., 14:15

  • 15 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Braisazová (Fra), 2. Oebergová (Švé), 3. Herrmannová (Něm),...22. Davidová (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Oebergová (Švé), 2. Vittozziová (Ita), 3. Braisazová (Fra),...13. Vítková (ČR)

7) Vytrvalostní závod muži - 19. 2., 14:15

  • 20 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Fourcade (Fra), 2. J. T. Boe (Nor), 3. Fillon Maillet (Fra),...17. Moravec (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Peiffer (Něm), 2. Iliev (Bul), 3. J. T. Boe (Nor),...22. Krupčík (ČR)

Martin Fourcade

8) Smíšená štafeta dvojic - 20. 2., 15:15

  • 6 km ženy + 7,5 km muži
  • Průběžné pořadí SP: 1. Francie, 2. Norsko, 3. Švédsko,...13. ČR
  • Výsledky na MS 2019: 1. Norsko, 2. Itálie, 3. Švédsko,...9. ČR

9) Štafeta ženy - 22. 2., 11:45

  • 4x 6 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Norsko, 2. Švýcarsko, 3. Francie,...8. ČR
  • Výsledky na MS 2019: 1. Norsko, 2. Švédsko, 3. Ukrajina,...15. ČR

10) Štafeta muži - 22. 2., 14:45

  • 4x 7,5 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Norsko, 2. Francie, 3. Německo,...10. ČR
  • Výsledky na MS 2019: 1. Norsko, 2. Německo, 3. Rusko, 4. ČR

11) Závod s hromadným startem ženy - 23. 2., 12:30

  • 12,5 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Makarainenová (Fin), 2. Wiererová (Ita), 3. Eckhoffová (Nor),...11. Davidová (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Wiererová (Ita), 2. Jurlovová (Rus), 3. Herrmannová (Něm),...16. Davidová (ČR)

12) Závod s hromadným startem muži - 23. 2., 15:00

  • 15 km
  • Průběžné pořadí SP: 1. Fourcade (Fra), 2. Fillon Maillet (Fra), 3. Peiffer (Něm),...15. Krčmář (ČR)
  • Výsledky na MS 2019: 1. Windisch (Ita), 2. Guigonnat (Fra), 3. Eberhard (Rak),...20. Krupčík (ČR)

Na každý závod si budete moct vsadit u některé z našich sázkových kanceláří, tak toho využíjte. Všechny závody si můžete vychutnat v pohodlí domova na ČT Sport.

1. Norsko, 2. Německo, 3. Itálie, ...6. ČR

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-zimni-sporty-biatlon-ms-v-biatlonu-2020/375322/program-ms-v-biatlonu-2020-kdy-sledovat-ceske-biatlonisty-v-akci.html
1. Norsko, 2. Německo, 3. Itálie, ...6. ČR

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-zimni-sporty-biatlon-ms-v-biatlonu-2020/375322/program-ms-v-biatlonu-2020-kdy-sledovat-ceske-biatlonisty-v-akci.html