2 min čtení

Prematch + live sázky na jednom tiketuLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 10. 08. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Tipsport

Jednička na českém trhu Tipsport❗Vstupní bonus 50 000 Kč + 500 Kč na ruku❤️

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

Chance

Česká sázková kancelář s bonusem ve výši 2 000 Kč + 200 Kč na ruku❗

Přejít na web

Tipsport se zařadil mezi sázkové kanceláře, které nyní umožňují zkombinovat na jednom tiketu příležitosti, které teprve začnou s příležitostmi, které již probíhají. Nyní již nemusíte řešit, jestli jste nestihli začátek utkání. Namíchejte si tiket z předzápasových i live sázek.

 

Jak MIX tiket funguje?

Příklad z mobilní aplikace: Očekáváte vítězství Mladé Boleslavi nad Pardubicemi v hokejové Tipsport extralize. Bitva začne za pár minut (v 17:00). Utkání si najdete v předzápasové kurzové nabídce a na tiket dáte jedničku.

Ve spodní části aplikace se objeví minitiket. Ten otevřete a kliknutím/tapnutím na ikonku v pravém horním rohu přepnete na celý tiket. Zobrazí se vám střet Mladá Boleslav vs. Pardubice s danou předzápasovou příležitostí, kterou chcete vsadit, vklad a výběr komunitních soutěží, kam můžete tiket zařadit.

Čas běží a ani si nevšimnete, že už je 17:00. Utkání tedy odstartovalo. Co teď? Pro vás se nic nemění. Nově se totiž z předzápasové příležitosti stane live příležitost a tiket můžete pohodlně dokončit (dříve by to znamenalo utkání z tiketu odstranit a vsadit ho znovu v sekci Live).

Tiket s live zápasem mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi však nemusíte vsadit ihned. Na tiket klidně přidávejte další zápasy, které začnou třeba až za několik hodin nebo dnů. Stačí se vrátit zpět do předzápasové kurzové nabídky a vybrat si. Například triumf Liberce nad Hradcem Králové s úvodním buly v 19:00.

Na tiketu vám tak nakonec svítí dvě hokejové příležitosti – jedna live (Mladá Boleslav vs. Pardubice) a jedna předzápasová (Liberec vs. Hradec Králové). Pošlete svůj MIX tiket do hry. Třeba jako akovku nebo Kombinátor.

 

Více střelců v live zápase

Sloučení předzápasových a live sázek na jeden tiket má ještě další pozitivní efekt: přidávejte během live sázení na jeden tiket střelce z jednoho zápasu.

Příklad: Při sledování hokejového střetu mezi Tampou Bay a Dallasem vidíte, že brankáři na obou stranách zrovna nemají svůj den. V první třetině padá hodně gólů. Vaše předtucha? Ofenzivní hody budou ve zbývající části zámořské bitvy pokračovat. Takže… Trefa blesků Stevena Stamkose, Nikity Kučerova a kapitána Stars Jamieho Benna na jednom live tiketu? Odteď to jde.