Recenze online automatu Book of Dead

Otestovali jsme pro vás online slot Book of Dead z dílny Play´n GO, která vám může přinést výhru ve výši až 500 000 Kč. Co od hry můžete očekávat?

 

Pavel-Drahonovsky

Pavel-Drahonovsky

Recenze online automatu Book of Dead

Otestovali jsme pro vás online slot Book of Dead z dílny Play´n GO, která vám může přinést výhru ve výši až 500 000 Kč. Co od hry můžete očekávat?

 


Co nás v online hře Book of Dead čeká?

Velkým lákadlem online automatu Book of Dead z dílny Play´n GO je rozhodně výhra ve výši 500 000 Kč a možnost přizpůsobení výše sázky. Dalším prvkem tohoto herního zážitku je téma starověkého Egypta, které vás do svého tajemství naláká nejen grafikou, ale i hudbou v pozadí, která celý efekt Blízkého východu umocňuje a hru hezky oživí. 

Ve hře Book of Dead budete mít po svém boku společníka - celou dobu vás provází dobrodruh Rich Wild, se kterým budete společně hledat Knihu mrtvých. V průběhu hry vás bude udržovat v pozoru také prostředí hrobek a labyrintů, do kterých se několikrát v rámci hledání podíváte. 

Pokud si nejste jisti, jestli online automat Book of Dead patří mezi typy her, které by vás mohly bavit, je možné si ho nejdříve vyzkoušet zdarma, nebo se vstupním vkladem do hry. Pokud si chcete vyzkoušet, jak vás bude hra bavit, nebo jak úspěšní můžete být a nejde vám o vysoké výhry, můžete vložit i minimální sázku.

Vydáno

2016

Vývojář

Play´n GO

Válce

5

Výherních řad

10

Maximální výše výhry

500 000 Kč

Minimální vklad

5 Kč

Maximální vklad

100 Kč

Šance na výhru

96,21 %

Speciální bonusy Book of Dead

Online hru Book of Dead hrajete na 5 válcích se třemi řádky a celkem si můžete vsadit na 10 výherních řad. Pro pestřejší výherní kombinace se ve hře objevují symboly Wild, které vám dodají na síle. Důležitější jsou pro vás ovšem scatter symboly, které poznáte podle motivu Knihy mrtvých. Pokud se vám jich podaří nasbírat 3 a více, máte možnost 10 free spins zdarma. Na celé hře je výborné také to, že si ji můžete zahrát zdarma, jen pro zábavu, nebo o reálné peníze. 

Book of Dead

Zhodnocení designu online automatu Book of Dead

Jak už bylo řečeno výše, online automat Book of Dead bude rozhodně bavit milovníky starověkého Egypta, který je hlavním tématem celé hry. Vývojáři zde mysleli na vše - od vyladěné grafiky, přes hudbu, až po spoustu drobných prvků a detailů, které vás naprosto vtáhnou do děje. Bez egyptského boha Anubise nebo starodávné hrobky by herní prostředí nebylo kompletní, proto je v průběhu hry několikrát zahlédnete. 

Pro plnohodnotný zážitek ze hry není nezbytné mít počítač, je totiž dostupná také na mobilu či tabletu. Rozhodně stojí za to hru minimálně vyzkoušet.

Book of Dead


Mohly by vás zajímat také nejlepší pharaon slots a ve kterých online casinech je hrát.