Obsahuje 72 lekcí

Pomůcky k sázení

Akademie kurzového sázení

Autor
lpribyl7Výběr lekce


95 %

Tipsport

2 bonusy

Tipsport ✅ sázková kancelář | 50 000 Kč bonus 💰 + 500 Kč na ruku

Přejít na web

90 %

SBOBET

1 bonus

SBOBET ✅ sázková kancelář | 200 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

%

Livepick

0 bonusy

Livepick ✅ český nástroj pro live sázení

Přejít na web

Pomůcky k sázení

Každému sázkaři, ať již začínajímu nebo pokročilému se čas od času mohou hodit různé kalkulačky či nástroje pomáhájící k rychlejší práci či vyhledávání určitých žádoucích sázek. Pojďme si pro lepší přehled některé z nich představit.

Sázkařská kalkulačka

Zdroj: racingpost.com

Sure bet kalkulačka + vyhledávače sure betů

O strategii sure bettingu, při které budete v zisku, ať již výsledek dopadne jakkoli, jsme vás informovali v 10. Lekce - Strategie sázení. Pro vyznavače této strategie připomínáme pár užitečných odkazů.

 

Value bet kalkulačka

Kalkulačka, která vám v rychlosti spočítá výši value.

 

Konvertor sázkových kurzů

Kromě nám známých desetinných neboli decimálních kurzů existují i jiné způsoby zápisu kurzů, např. americké, zlomkové atd. O tom již víte z 5. Lekce - Druhy kurzů. V sázkových kancelářích máte možnost přepínat mezi jednotlivými variantami, pokud by však někdo přeci jen potřeboval konvertor, máme pro vás odkaz.

 

Kalkulačka asijských handicapů

Výhodou asijského handicapu jsou pouze dvě možnosti výsledku, protože se nepočítá s remízou, při které se vám vrací vklad. Více o asijském handicapu se dozvíte zde.

 

Livepick

Úžasný nástroj LivePick od českých vývojářů ocení každý sázkař, který se věnuje live sázení. Rozsáhlou recenzi LivePicku naleznete zde.


Předchozí lekce Přejít na další lekci