Obsahuje 72 lekcí

SP BetClub

Akademie kurzového sázení

Luboš Přibyl

Autor
Luboš PřibylVýběr lekce


SP BetClub

Zkratka SP v názvu označuje "sázkové poradenství" a my musíme ocenit, že to pánové myslí vážně. Jak sami udávají na svém webu, jsou vám k dispozici sedm dní v týdnu a svým členům nabízí opravdové sázkové poradenství, takže v případě potřeby se na ně neváhejte obrátit. V případě SP BetClub se jedná o léty prověřený servis, jenž se soustředí především na fotbal a hokej. V zimních měsících vyhledávají i zimní sporty (skoky na lyžích, biatlon apod.). Představujeme vám SP BetClub.

SPbetclub

Zdroj: spbetclub.cz

Verifikace: ANO - od února 2015 vyžívali Bet-universe, kde již nepůsobí; od června 2019 jsou verifikováni na VerifiedBets a najdete je i na sportbeak.cz

Web: spbetclub.cz

Oblast specializace: Nejsou úzce zaměřeni, posílají i několik tipů denně, a to především na fotbalové a hokejové soutěže. V zimních měsících se nevyhýbají ani skokům na lyžích biatlonu.

Úspěšnost: Zde musíme podotknout, že se nám nelíbí rozdíl ve statistikách, jež uvádí na svém webu, a těch, co jsou k dispozici na Bet-universe (zvláštní je, že statistiky začali počítat ve stejnou dobu), obrázek si udělejte sami.

  • Statistiky k dnešnímu dni na spbetclub.cz jsou 4 156x W - 311x VOID - 3 578x L - 17x 1/2W - 9x 1/2L; YIELD = 5,27 %; profit = 953,23 U 
  • Statistiky k dnešnímu dni na Bet-universe jsou 4 070x W - 381x VOID - 3 583x L; YIELD = 3,34 %; profit = 620,70 U

Sázkové kanceláře: V současné chvíli pouze Tipsport. Dříve používali i zahraniční sázkové kanceláře, především Pinnacle, do kterého můžete mít přístup díky Sportmarketu.

Členství: 2 500 Kč/30 dní, 4 250 Kč/60 dní, 5 600 Kč/90 dní, 10 500 Kč/180 dní nebo 18 000 Kč/360 dní. Pokud Vaše období nedosáhnete ZISKU +5 JEDNOTEK, máte další, stejně dlouhé, období ZDARMA.

Jak a kolik posílají tipů: Zasílají pouze "prematch" tipy, a to formou SMS a pomocí Telegramu. Poslední měsíce se počet tipů pravidelně pohyboval kolem 100. 

Provozovatel stránek: Provozovatelem stránek spbetclub.cz je SP BetClub s. r. o., IČO: 09546472

Doporučení: Bohatá více než pětiletá historie, která každý rok končí v plusu, je určitě dostatečně vypovídající. Většinou své tipy posílají s dostatečným předstihem, takže máte opravdu spoustu času je vsadit. Tipy jsou verifikovány již pěkně dlouhou dobu, takže doporučujeme vyzkoušet. Více informací o službě se dozvíte na facebookových stránkách SP BetClubu, instagramu či Telegram kanálu


Předchozí lekce Přejít na další lekci