Obsahuje 72 lekcí

Akademie kurzového sázení

Autor
lpribyl7Výběr lekce


95 %

Tipsport

Tipsport ✅ sázková kancelář | 50 000 Kč bonus 💰 + 500 Kč na ruku

Přejít na web

95 %

Tipsport

Tipsport ✅ sázková kancelář | 50 000 Kč bonus 💰 + 500 Kč na ruku

Přejít na web

95 %

Tipsport

Tipsport ✅ sázková kancelář | 50 000 Kč bonus 💰 + 500 Kč na ruku

Přejít na web

95 %

Tipsport

Tipsport ✅ sázková kancelář | 50 000 Kč bonus 💰 + 500 Kč na ruku

Přejít na web

Tipsport největší komunita sázkařů

Největší a nejoblíbenější česká sázková kancelář Tipsport mimo všechny jiné aktivity pečuje i o strukturu fór, chatů, analýz, rozborů, žebříčků a soutěží o pravidelné odměny. To vše na poli českého kurzového sázení vytváří skupinu, která co do velikosti nemá obdoby. Sami provozovatelé ji nazývají Tipsport největší komunita sázkařů. Hlavními principy této početné komunity jsou výměna informací, vzájemná inspirace, hecování a přirozená soutěživost.

Připojte se k největší komunitě sázkařů v ČR a na Slovensku

  

Analýzy

V sekci "Analýzy" může kdokoli z registrovaných sázkařů vložit svůj tip s analýzou. Ostatní se pak k daným analýzám mohou vyjadřovat populárními palci "Like" a "Dislike", popř. komentáři. Pokud se vám analýzy některého autora zamlouvají a chcete je číst pravidelně, jednoduše si jej přidáte mezi sledované a na každou jeho další analýzu nebo tip budete automaticky upozorněni. 

Tip pro vás: Pod jménem a ikonkou autora najdete číselné vyjádření jeho zisku za posledních 365 dní. Pokud byste chtěli číst analýzy od těch nejlepších, najdete je ve sloupci vpravo "Top autoři analýz dle zisku". 

 

Tiket Aréna

V "Tiket Aréně" najdete tikety, jež zveřejňují sázkaři za účelem inspirace, pochlubení se či jen tak. V sekci "Nejlepší tikety" se můžete podívat na tikety s nejvyšším trefeným kurzem dne, týdne, měsíce či roku a za stejná časová období naleznete v sekci "Smolaři" sázkaře, jimž nevyšel nejvyšší kurz kvůli jednomu pokaženému zápasu na tiketu.

Tikety ostatních sázkařů můžete filtrovat podle různých preferencí, např. můžete filtrovat AKO nebo KOMBI tikety, počet zápasů na tiketu, kdy byl tiket vsazen, podle nejvyššího kurzu, podle nejvyšší vsazené částky apod.

Vpravo najdete žebříček "Top autoři tiketů", do něhož se dostanou sázkaři, jejichž tikety pravidelně nejčastěji tzv. inspirují 100 a více ostatních uživatelů. 

 

Live sázení

U Tipsportu si můžete proti ostatním zasoutěžit i v live sázení. U některých velmi sledovaných zápasů tak soutěžíte proti jiným sázkařům, o to, kdo bude mít na konci zápasu větší bank. Princip je jednoduchý. V počítání žebříčku vyhrává soutěžící, který nejlépe zhodnotí počáteční bank soutěže. Pokud je tedy např. bank na začátku soutěže 100 Kč, soutěžící vsadí 100 Kč na kurz 2 a vyhraje, má jeho bank po vyhodnocení této příležitosti výši 200 Kč, se kterými může dále disponovat nebo může strategicky vyčkat, na jakou pozici bude výše tohoto banku stačit. Soutěžní tikety se vyhodnocují průběžně, s ohledem na zjištěné výsledky.

Soutěžit se může způsobem, kdy vítěz bere vše, popř. se celkový bank rozděluje mezi několik nejúspěšnějších. Hraje se o Nety (virtuální online měna samotného Tipsportu, za kterou lze normálně a bez omezení sázet). Celkový bank určený na odměny je většinou garantován a může se vyšplhat třeba i na 20 000 Netů!  

 

Duel

V "Duelu", jak již název napovídá, můžete změřit síly jeden na jednoho, a to v live sázkách, přímo během vybraného zápasu! V soutěži je možné hrát proti konkrétnímu soupeři, nebo zvolit náhodný výběr, který vám protihráče přiřadí. Hraje se o předem stanovený vklad - 100 Kč.  

 

Tv Tipsport

Jednou z největších výhod náležitosti k největší komunitě sázkařů v Čechách patří možnost sledování nepřeberného množství streamů, které můžete sledovat na internetové televizi TV Tipsport. Můžete sledovat např. hokejovou Tipsport extraligu, NHL, KHL či švédskou Elitserien, evropské fotbalové ligy, tenisové turnaje úrovně ATP a WTA, florbalovou Tisport Superligu a mnoho dalších sportů (házená, basketbal, volejbal, baseball, americký fotbal, atd.)

Registrovaným uživatelům internetového sázení jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Tipsport TV

 

Nety za sdílení

Velkou motivací, proč přispívat do komunity svými sázkami a tikety, je výdělek Netů. Nety vyděláváte tím, že vás ostatní sledují, inspirují se vašimi tikety a sdílejí je dále. Na základě těchto sdílení pak přicházejí odměny. Největší komunita sázkařů v Česku je určitě nápomocný zdroj, kde můžete hledat inspiraci. 

Více informací o Tisportu najdete v naší obsáhlé recenzi


Předchozí lekce Přejít na další lekci