Obsahuje 72 lekcí

Sportbreak.cz

Akademie kurzového sázení

Luboš Přibyl

Autor
Luboš PřibylVýběr lekce


Sportbreak.cz

Sportbreak.cz je v rybníčku verifikačních portálu sice teprve krátkou dobu, ale už si dokázal získat poměrně slušnou pozornost. Daří se mu především díky propracované propagaci a aktivitě na sociálních sítích. Samotný portál začal uživatelské tipy verifikovat v květnu 2020, starší data převzal z jiných verifikačních portálů. Zájemce o monitoring se musí zaregistrovat, vkládá své tipy a portál Sportbreak.cz zveřejňuje jeho statistiky. Klasický proces verifikace tipů, který vám zajistí ověření a kvalitní zdroje sázek. 

Verifikační portál sportbreak.cz

Zdroj: sportbreak.cz

Průběh monitoringu

Projekt Sport Break byl založen s vizí sjednotit komunitu sázkařů a dát jim volnou možnost se vyjadřovat a pomáhat si při tvorbě tipů a tiketů. Platforma zároveň funguje jako verifikace tipů sázkových poradenství. Pokud tedy nabízíte sázkařský servis a nemáte tipy verifikovány třetí stranou, tak Sport Break představuje ideální příležitost.

Administrátoři ověřují, zda jsou přidávané tipy reálné a pravdivé. Každý, kdo stojí o verifikaci, musí přidat tip/tipy vždy před začátkem utkání na web pomocí jednoduchého formuláře. Každý registrovaný uživatel tak má možnost ZDARMA vedení celkové historie tipů včetně statistik: měsíční i celkový profit, celkový počet tipů, úspěšnost a YIELD

 

Sledované statistiky

Po rozkliknutí monitorovaného profilu na vás čekají podrobnější statistiky, které Sport Break o servisu shromažďuje. Ještě před tím než se dostaneme k jednotlivým statistikám, je potřeba zmínit i informace o servisu, kterými může autor zaujmout. Ihned pod informacemi jsou nejdůležitější údaje, které zajímají každého potenciálního klienta: celkový YIELD, celkový zisk + bilanci a cenu (10 dní, 30 dní, 90 dní).

Ze statistik vidíte jednotlivé měsíce a pak i celkovou historii dohromady. K dispozici je počet OK, VOID a KO tiketů, YIELD, průměrný vklad a profit. Na stránce máte k dispozici také jednotlivé tikety včetně tipu, výše kurzu, velikosti sázky a sázková kancelář, v níž byl tiket podán. Pro maximální využití pro české sázkaře je verifikovaným servisům dovoleno přidávat tikety pouze z českých (licencovaných) sázkových kanceláří. 

 

Nejúspěšnější servisy na sportovní sázky

V případě, že budete chtít zjistit nejúspěšnějšího uživatele Sport Breaku, jednoduše kliknete v horním menu na "Statistiky" a zobrazí se vám seznam všech uživatelů, kteří kdy nějakým tipem přispěli. Základní seřazení vychází podle rankingu, kterým je hodnotí provozovatelé Sport Break. Vy poté můžete filtrovat podle názvu, počtu vsazených tiketů či YIELDU.

Pokud chcete sázet stejné kurzy jako ti nejlepší a zajistit si tak vysokou efektivitu svých sázek, doporučujeme vytvořit si účty v co nejvíce českých sázkových kancelářích.


Předchozí lekce Přejít na další lekci