Obsahuje 72 lekcí

SmartWin

Akademie kurzového sázení

Luboš Přibyl

Autor
Luboš PřibylVýběr lekce


SmartWin

Služba SmartWin si dává za cíl jediné: "Ukážeme Ti, jak si úspěšně a bezpečně přivydělat na internetu. Nakoukni s námi do světa profesionálního sázení a začni vydělávat zajímavé peníze." Těmi profesionály však nemyslí sami sebe, nýbrž opravdové sázkaře, z jejichž nabídky vybírají tipy a následně je doporučí svým klientům. Tipy posílají s dostatečným časovým předstihem, tudíž máte vždy dostatek času na vsazení. Zajímavostí je hned čtveřice různých balíčků služeb, z nichž si můžete vybrat (AKO tips, Milion tips, Best of SmartWin a World experts). Lze samozřejmě koupit i všechny zároveň, a to za zvýhodněnou cenu. Balíček AKO tips není verifikován a Best of SmartWin je sestavení individuální služby podle požadavků klienta, podíváme se tedy na balíčky Milion tips a World experts.

Portál smartwin.cz

Zdroj: smartwin.cz

Verifikace: ANO - oba balíčky začali verifikovat od listopadu 2019 na webu https://www.sportverified.eu/.

Web: https://www.smartwin.cz/

Oblast specializace: Sází především fotbal, hokej a basketbal, přičemž jejich specializace není úžeji zaměřena.

Úspěšnost:

  • balíček Milion tips - statistiky k dnešnímu dni na sportverified.eu jsou 92x W - 21x VOID - 82x L; YIELD = 5,8 %profit = 56,3 U
  • balíček World expert - statistiky k dnešnímu dni na sportverified.eu jsou 71x W - 12x VOID - 66x L; YIELD = -1,0 %profit = -7,6 U

Statistiky mají vedené i na svém webu, kde dosahují lepších čísel. Bohužel však starší tipy nebyly verifikovány, tudíž je nebereme v potaz.

Sázkové kanceláře: Sportmarket, Tipsport, Maxi-Tip a Sazkabet

Členství: Milion tips stojí 1 590 Kč/měs, World experts stojí 1 790 Kč/měs. V případě, že si koupíte tříměsíční členství dostanete 10% slevu, v případě šestiměsíčního členství 20% slevu a v případě ročního členství 30% slevu. Pokud si zakoupíte měsíční členství, ve kterém bude služba v červených číslech, tak vám ZDARMA toto členství prodlouží nebo si vyberete jakoukoli službu s 50% SLEVOU.

Jak a kolik posílají tipů: Tipy zasílají pomocí svého Telegram free kanálu a jejich množství závisí na ročním období a nabídce. Většinou se pohybují v rozmezí 30 - 50 tipů za měsíc, a to v obou variantách. Na Telegram posílají i free tipy, kterých sice není mnoho, ovšem jejich úspěšnost je velmi vysoká. 

Provozovatel stránek: Provozovatelem stránek smartwin.cz je SimpleWIN s. r. o., IČO: 06429149

Doporučení: Jde o portál, jež poskytuje tipy poměrně krátkou dobu, tudíž radíme být zpočátku opatrní. Jejich výsledky jsou však zajímavé, proto neuškodí vyzkoušet si službu na měsíc a sami uvidíte, jak budete spokojeni. 


Předchozí lekce Přejít na další lekci