SmartWin

Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

SmartWin


Služba SmartWin si dává za cíl jediné: „Ukážeme Ti, jak si úspěšně a bezpečně přivydělat na internetu. Nakoukni s námi do světa profesionálního sázení a začni vydělávat zajímavé peníze.“ Těmi profesionály však nemyslí sami sebe, nýbrž opravdové sázkaře, z jejichž nabídky vybírají tipy a následně je doporučí svým klientům. Tipy posílají s dostatečným časovým předstihem, tudíž máte vždy dostatek času na vsazení. Zajímavostí je hned čtveřice různých balíčků služeb, z nichž si můžete vybrat (AKO tips, Milion tips, CS:GO Sharp a World experts). Lze samozřejmě koupit i všechny zároveň, a to za zvýhodněnou cenu. 

Portál smartwin.cz

Zdroj: smartwin.cz

Verifikace: NE – balíčky sice byly verifikovány od listopadu 2019 na webu https://www.sportverified.eu/, které ale nadále své služby neprovozuje.

Web: https://www.smartwin.cz/

Oblast specializace: Sází především fotbal, hokej a basketbal, přičemž jejich specializace není úžeji zaměřena.

Sázkové kanceláře: Sportmarket, Tipsport, Maxi-Tip a Sazkabet

Členství: AKO tips a CS:GO Sharp stojí 990 Kč/měsíc. Milion tips a World experts stojí 890 Kč/měsíc. V případě, že si koupíte tříměsíční členství dostanete 10% slevu, v případě šestiměsíčního členství 20% slevu a v případě ročního členství 30% slevu.

Jak a kolik posílají tipů: Tipy zasílají pomocí svého Telegram free kanálu a jejich množství závisí na ročním období a nabídce. Většinou se pohybují v rozmezí 30 - 50 tipů za měsíc, a to v obou variantách. Na Telegram posílají i free tipy, kterých sice není mnoho, ovšem jejich úspěšnost je velmi vysoká. 

Provozovatel stránek: Provozovatelem stránek smartwin.cz je SimpleWIN s. r. o., IČO: 06429149

Doporučení: Jde o portál, jež poskytuje tipy poměrně krátkou dobu, tudíž radíme být zpočátku opatrní. Jejich výsledky jsou však zajímavé, proto neuškodí vyzkoušet si službu na měsíc a sami uvidíte, jak budete spokojeni.