Obsahuje 72 lekcí

Akademie kurzového sázení

Autor
lpribyl7Výběr lekce


80 %

22Bet

22Bet ✅ sázková kancelář | 3 000 Kč bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

90 %

SBOBET

SBOBET ✅ sázková kancelář | 200 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

Psychologie sázení

V předchozích lekcích jsme se zabývali především technickou a strategickou stránkou kurzového sázení. Na co však nesmíme zapomínat? Na psychologické aspekty sázení. Stejně jako v životě hrají emoce významnou roli i ve světě sázení. Každý z nás je ovšem jiná osobnost a pro každého je tedy zvládání vypjatých situací jinak náročné. V online světě je vyhledání statistik, informací o týmech a dalších materiálů poměrně snadné a internet sázkařům velmi zjednodušuje život. Díky této Akademii jste si již osvojili téměř vše co potřebujete k tomu, abyste se stali úspěšnými. S posledním krokem si však budete muset poradit primárně sami. Abyste se stali opravdu úspěšnými, musíte kvůli racionálnímu výběru překonat spoustu vedlejších úsudků, které mají vliv na vaše rozhodování.    

Psychologie sázení

Zdroj: pinnacle.com

Sázení je o racionálních rozhodnutích

Zda lidé při svých rozhodnutích vždy jednají s racionálními principy je otázkou. Pro popření této myšlenky lze argumentovat tím, že i když něco chceme, ještě to neznamená, že se podle toho budeme chovat. V našem případě tedy to, že se chcete stát úspěšným sázkařem ještě neznamená, že se podle toho budete chovat. 

V reálném životě pozorujeme, že naše rozhodnutí jsou velkou závislá na celém kontextu, dostupných alternativách, finančních a životních motivacích, cílech apod., tudíž je až bláhové myslet si, že díky rozhodnutí vydělávat si sázením se v souladu s tím budeme skutečně chovat. Příklad z praxe: Stalo se vám někdy, že jste po prohrané sázce zvýšili vklad? Proč? Chtěli jste získat své prohrané peníze, co nejrychleji zpět a je přece logické, že se štěstí časem obrátí k vám. Je to typický příklad iracionálního jednání sázkaře (před čím vším se mít na pozoru zjistíte v jednotlivých podkapitolách této lekce). Další příklad z praxe: Sázíte sázku OVER 2,5 z důvodu, že domácí tým v předchozím kole vstřelil silnému soupeři pět branek, a tak pro něj bude hračka dokázat to i proti slabšímu týmu? Pokud ano, věřte, že nejednáte racionálne.

Lze vůbec iracionální jednání překonat? Složitá otázka s nejasnou odpovědí. Někomu se to možná daří. Dokážeme si představit, že člověk bez emocí by toho mohl být schopný. Pro většinu z nás je to však nadlidský úkol a nezbývá nám nic jiného než řídit své sázení podle skutečné hodnoty, kterou vyvodíme nezaujatou analýzou, nikoli podle emocí, dojmů či předpokladů, které jsme si vytvořili.

 

Důvod, proč sázíte

Pokud sázíte pro zábavu, vzrušení, radost z občasné výhry, nebo se jen špičkujete s kamarády a uvědomujete si to, klidně v tom pokračujte. Není nic špatného na tom sázet, aniž byste tím chtěli skutečně vydělávat. Naopak díky tomu budete zbaveni stresu z neúspěchu. Nezapomínejte však, že nesmíte prohrát více než si můžete dovolit.

Jestliže ovšem chcete být dlouhodobě úspěšní a sázením vydělávat, ne jen dotovat sázkové kanceláře, nesmíte před podáním vaší sázky zapomínat na výpočet hodnoty kurzu. Jedině pokud si ověříte, že sázka je dlouhodobě zisková, poté ji můžete vsadit. 


Předchozí lekce Přejít na další lekci