Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Aktualizováno ke dni: 6.7.2018

Živé přenosy: velký přehled online streamů

DOKONALÝ PŘEHLED : živé přenosy a sport online na jednom místě s našim rozcestníkem online vysílání. Živé vysílání sázkových kanceláří Livestream platformy Technické detaily, registrace a software Celkový VERDIKT a HODNOCENÍ webů, aplikací a služeb poskytujících živé sportovní přenosy.

 

ŽIVÉ PŘENOSY ZDARMA ZDE: Použijte F5, pokud nevidíte okno s přenosy níže (Přidej si nás na facebooku a nic ti neuteče!)

 

INteraktivní osnova Hodnocení a recenze živých přenosů:

 • SOFTWARE PRO ŽIVÉ PŘENOSY
 • ŽIVÉ PŘENOSY ZDARMA
 • ⭐⭐⭐⭐⭐ ČESKÁ TELEVIZE ONLINE - ČT4 SPORT ONLINEŽivé přenosy zdrama na fotbal hokej tenis a basketbal
 • ⭐⭐ TV Prima - Iprima - Prima Cool
 • NEOFICIÁLNÍ ŽIVÉ PŘENOSY A STREAMY
 • ⭐⭐⭐⭐ Ziveprenosy
 • ⭐⭐⭐⭐ StreamComando.com
 • ⭐⭐ LiveStreaming.cz
 • ŽIVÉ PŘENOSY SÁZKOVÝCH KACELÁŘÍ
 • ŽIVÉ SPORTOVNÍ PŘENOSY V MOBILU A NA TABLETU
 •  
 • ⭐⭐⭐⭐⭐ Živé přenosy - TV Tipsport online
 • ⭐⭐⭐⭐⭐ Fortuna Live stream
 • ⭐⭐⭐⭐Sazkabet Livestream
 • ⭐⭐⭐⭐ Huste.TV (pozor ne Hustler) ))
 • ⭐⭐⭐ Sopcast
 • ⭐ Adthe.net
 • ⭐ Myp2p.EU
 • ⭐ Sportlemon.tv
 • PLACENÉ ŽIVÉ PŘENOSY
 • O2TV
 • NOVA SPORT
 • ISPORT.CZ - BLESK.CZ
 • ZAHRANIČNÍ PLACENÉ PŘENOSY

Máte vsazeno, chcete sledovat sportovní zápas živě online. Kolikrát se vám stalo, že strávíte zbytečný čas hledáním kvalitního/ nejlepšího živého přenosu? V neposlední řadě je zde spousta odkazů, které obsahují spyware nebo vás pouze přesměrují na reklamní stránky přes několik vyskakovacích oken ..

⭐⭐⭐⭐⭐ Nyní stačí přidat tuto stránku do oblíbených - naleznete zde vše podstatné. Vybíráme nejlepší dostupné zdroje pro sledování živých přenosů ze sportovních zápasů.

 

SOFTWARE PRO ŽIVÉ PŘENOSY

Software pro živé přenosy

K většině online přenosů budete potřebovat Adobe Flash Player. Nikdy jej nestahujte ze stránek přeplněných reklamními odkazy a spywarem, použijte tento oficiální zdroj Adobe Flash Player. Nezapomeňte k úspěšnému dokončení instalace pozavírat všechna okna (internetových prohlížečů), větrat klidně můžete.

Microsoft Silverlight - nutný zejména pro tzv P2P (peer to peer/ uživateli sdílené) přenosy. Opět využijte oficiální zdroj, tedy stránky Microsoftu.

 

ŽIVÉ PŘENOSY ZDARMA

Nejžádanější kategorie živých přenosů. Bohužel musíme až na výjimky slevit z požadavku super HD kvalita/ a překousnout občasný výpadek. I tak se vybrat dá a sledování online přenosů zdarma se určitě vyplatí. Začnu přehled sportovních online přenosů těmi legálními a nejspolehlivějšími. Jejich nevýhodou je poměrně omezená nabídka sportovního vysílání (co se týče zahraničních soutěží).

OFICIÁLNÍ (LEGÁLNÍ) ONLINE PŘENOSY

Menšinová část online nabídky sportovních přenosů. Patří k nim česká televize ČT4 sport, dříve i Tv Prima(online verze Iprima). Provozování a sledování těchto streamů je zcela legální. Provozovatelé jsou buďto přímo zdroji vysílání nebo vlastní vysílací práva.

 

ČESKÁ TELEVIZE ONLINE - ČT4 SPORT ONLINE

CT4 Sport živé přenosy na fotbal hokej basketbal

Zde se nemusíte obávat nevyžádaného obsahu. Kvalita je velmi dobrá. Komentované živé přenosy jsou navíc v češtině. ČT4 sport online verze nabízí identický program jako "klasická televize". Sportovní kanál české televize se zaměřuje na všechny nejpopulárnější sporty. V online podobě si můžete užít Hokej - Tipsport Extraligu, Fotbal HET ligu,ligu mistrů, MOL cup, kvalifikační zápasy české reprezentace, šampionáty jedenadvacítek. ČT4 Sport se věnuje i malé a sálové kopané. Neuniknou vám hlavní soutěže ve volejbalu, házené, basketbalu a jejich reprezentační vrcholy. Cyklistika a motosport, golf, dostihy a další individuální sporty. V zimní sezóně patří prim biatlonu, sjezdovému lyžování a skokům na lyžích. ČT4 Sport vysílá i magazíny a studia (studio fotbal - Dohráno, Magazaín ligy mistrů, magazín Evropské ligy, Olympijský magazín atd.).

VERDIKT: Sportovních Pořadů by mohlo být více, zejména ze zahraničních soutěží. Jenže, vzhledem k tomu, že je vysílání zdarma a v dobré kvalitě beru nabídkou ČT4 Sport online za vděk. Celkové HODNOCENÍ 85% ⭐⭐⭐⭐⭐

 

TV PRIMA - IPRIMA - PRIMA COOL

Opravdu je Prima Cool ? - zajímavá pro nás byla hlavně vysílání ligy mistrů. Online přenosy z nejslavnější fotbalové soutěže však skončily. Takže pokud nejsme fandové Prostřena nebo Výměny manželek, máme utrum.

VERDIKT: Vzhledem k absenci sportovních přenosů z toho Prima moc dobře nevyvázne. Celkové HODNOCENÍ 45% ⭐⭐

 

NEOFICIÁLNÍ ŽIVÉ PŘENOSY A STREAMY

Aplikace nabízející většinou externí odkazy formovou zabudovaného pluginu. Jejich rozhraní bývají velice podobná. Živé přenosy jsou seřazeny do kategorií dle sportů a obsahují informace o utkání: začátek přenosu, země a druh soutěže. Obsahují zpravidla mnoho reklam a "parazitních linků". Nicméně kvalita je obstojná a darovanému koni...

 

ZIVEPRENOSY.CZ

Lokalizovaná česká verze platformy online přenosů. Portál ziveprenosycz rozšíril nabízené služby o sestřihy vybraných zápasů. Tato livestream platforma je u nás nejsledovanější a nejoblíbenější. Zápasová nabídka je velmi široká a uspokojí i nejnáročnější sázkaře. Nechybí rozřazení do kategorií: Fotbal, hokej, volejbal, basketbal, NFL, házená, motorové sporty, rugby, tenis a "ostatní"

VERDIKT: Ziveprenosycz jsou takový střed. Trochu mi vadí množství reklam/oken. Poměr (nulová)cena/výkon je ale OK . Celkové HODNOCENÍ 75% ⭐⭐⭐⭐

 

STREAMCOMANDO.COM

Velmi kvalitní a obsáhlý zdroj živých přenosů. Sport živě má zde svůj domov. Služba stream comando je velice obdobná s živýmipřenosy.cz. Líbí se mi větší množství sestřihů a záznamů včetně medailonku z uplynulého kola zahraničních soutěží jako Premier league, Bundesliga nebo Serie A. U Streamcomanda přihodili ještě navíc zabudované livescore s výsledky a přehledné tabulky všech hlavních fotbalových lig. Jediný vroubek (mimo pochopitelných reklam) bych přiřknul občasnému seknutí livestreamu. Stream Comando nabízí odkazy na většinu hlavních sportů. Popis sportovní události obsahuje vlajku se zemí, druh soutěže, čas začátku utkání (živého přenosu).

VERDIKT: StreamComando hodnotím díky lepšímu designu/ přehlednosti, méně reklamám, livescore a tabulkám o stupeň výše. Celkové HODNOCENÍ 80% ⭐⭐⭐⭐

 

LIVESTREAMING.CZ

Na první pohled velice hezky vypadající platforma. Je však zahlcena reklamními odkazy a přesměrováním na registrace "FilesFetcher" (které u neznámých stránek nevyplňuji). Další část streamů vás přesměruje na stránky sázkovek, v čemž nevidím velkou přidanou hodnotu. Jedinými plusy jsou videa/ sestřihy v archivu a online reportáže z nižších soutěží.

VERDIKT: Mnoho reklamy, nutná registrace v pochybných aplikacích. Celkové HODNOCENÍ 55% ⭐⭐

 

ŽIVÉ PŘENOSY SÁZKOVÝCH KACELÁŘÍ

Pro majitele účtů sázkovek ideální volba. Sportovní online přenosy našich bookies mají většinou slušnou kvalitu a pro sledování živých přenosů stačí splnit rozumný/minimální požadavek jedné sázky za určité období.

 

ŽIVÉ PŘENOSY - TV TIPSPORT ONLINE TV Tipsport

Jedinou podmínkou pro sledování živých přenosů na Tipsport TV je uzavření sázky ve výši 30Kč během 30ti kalendářních dní. Taková podmínka mi příjde velice fér a dle mého názoru se pro sázkaře u Tipsortu určitě vyplatí. V případě, že nevlastníte účet u Tipsportu, můžete si jej založit se vstupním bonusem 150Kč bez vkladu. Tipsport TV nabízí všechny nejdostupnější a nejpopulárnější sportovní přenosy zejména z domácích soutěží. Samozřejmostí je fotbal, hokej, basketbal, volejbal a házená. Specialitou TV Tipsport je stolní tenis živě, kterých je téměř denně vysíláno velké množství. Nabídku dále doplňují vysílání baseballu a koňské dostihy. V pravé části stránky se můžete během živých přenosů zápasů účastnit diskuse s ostatními sázkaři v Tipsport live chatu. Livescore sledujte v levé části, zbytek zábavy již musíte obstarat vy sami :)

VERDIKT: Tipsport TV doporučuji. Celkové HODNOCENÍ: 85% ⭐⭐⭐⭐⭐

Bonus 50 000 Kč + 1000 Kč na první sázky 34 Získat bonus

34
Bonus 50 000 Kč + 1000 Kč na první sázky
Získat bonus

 

FORTUNA LIVE STREAM Živé přenosy

Fortuna livestream naleznete v sekci LIVE sázky v hlavním menu nahoře. Fortuna stream ZDARMA U Fortuny jako jediné nemusíte mít na svém hračcském účtu žádný zůstatek. Při vstupu do menu LIVE sázky vám může vyskočit následující hláška: Zdroj Fortuna považuji za důvěryhodný. Instalace potrvá jen několik okamžiků a jste v přehledném menu live sázek/ live streamů. Snadná navigace a jednoduchý přehled. Nabídka živých přenosů je velmi pestrá. Nechybí živé přenosy na tenis z nižších turnajů ITF/ ATP Challenger tour. Live streamy z Čeké národní ligy, fotbalové ligy ze Skandinávie, druhé fotbalové ligy, basketbalové soutěže z Chorvatska, Řecka, Itálie, Francie, Španělska. Hlavní americké sporty/soutěže: NHL, MLB, NFL.

VERDIKT: I zde převažují pozitiva a není příliš co bych vytknul. Celkové HODNOCENÍ 85% ⭐⭐⭐⭐⭐

100% bonus do 3000 Kč + 400 Kč 90 Získat bonus

90
100% bonus do 3000 Kč + 400 Kč
Získat bonus

 

SAZKABET LIVESTREAM

Živé přenosy Sazkabet

Sazka má neuvěřitelně širokou kurzovou nabídku. Např. v době psaní této recenze (pondělní ráno), jsem napočítal 18 tenisových turnajů (ATP,WTA, ITF, Challengery i jejich kvalifikace), ze kterých vysílá i livestreamy. Tato utkání jsem sledoval zdarma. Dalé můžete shlédnout utkání hokejové KHL. Doménou Sazky jsou První fotbalové ligy z Francie, Španělska a Německa, kde je pokrytí živými přenosy až na výjimky kompletní. Grafické rozhraní Live sázek a streamů Sazkabetu není na první pohled oslnivé a honosné. Nicméně výhodou je přehlednost a svižnost, což může někomu z vás více vyhovovat. (za mě je to tak nějak jedno). I zde se může stát, že budete muset nainstalovat/povolit Adobe flash player. Kliknutím povolíte Adobe Flash Player. Pro info: musel jsem celou akci opakovat 2x + dát F5

VERDIKT: Livestream Sazkabetu je pro mě velice srovnatelný s Tipsportem a Fortunou. Celkové HODNOCENÍ 80% ⭐⭐⭐⭐

 

 

Jak vypadají živé přenosy ostatních českých sázkových kanceláří? Živé přenosy Maxitip, Victoria Tip, Star Tip a SynotTip neposkytují; hledat je budete marně.

Proč občas livestream zdarma neběží jak by měl? V některých případech je možné, ža sázková kancelář nemá zakoupena práva pro danou oblast. Čili dostupnost streamu může někdy záviset na vaší lokalitě; potažmo IP adrese. V takovém případě pomůže VPN (Virtual private network). "VPNka" vás jednoduše řečeno připojí přes vzdálený server a váš počítač se "tváří", že je v jiné lokalitě.

 

ŽIVÉ SPORTOVNÍ PŘENOSY V MOBILU A NA TABLETU

Živé přenosy na mobilu a na tabletu

Živé přenosy zmíněných sázkových kanceláří Tipsport, Fortuna a Sazkabet jsou dostupné i pro mobilní aplikace (Android, Iphone a Ipad). Nabídka sportovních přenosů pro mobilní verze však může být o něco "osekanější" Live streamy v mobilu pro vás zmapujeme zvlášť.

 

APLIKACE KE STAŽENÍ PRO ŽIVÉ PŘENOSY

Jednou z dalších možností je sledování živého sportovního přenosu přes staženou aplikaci. Výhod je hned několik: Dobrá technologie aplikace pro streamy Minimální prodleva Relativně rychlé načítání Firewall a NAT traversal Nízká náročnost na paměť a výkon počítače Externí přehrávač živého přenosu Načítání do paměti Mezi nejznámější patří Sopcast.

SOPCAST

Nainstalujete si aplikaci, která svým rozhraním připomíná video přehrávač. Nevýhodou je komplikovanější vyhledávání a připojování na servery. Jakmile však uložíte seznam sportovních kanálů, máte většinou vyhráno a při dalším přihlášení vám budou k dispozici. Sopcast občas "zlobí" a má problém se na livestreamy připojit. Pro snadnější používání se doporučuji zaregistrovat.

VERDIKT: Běží-li vše jak má, užijete si sledování sportovních přenosů i různých TV stanic v dobré kvalitě a bez sekání. Nicméně komplikace, které nastávají s přípojením na servery/ vyhledáváním kanálů mohou sledování znepříjemnit. Celkově Sopcast HODNOTÍM na 70% ⭐⭐⭐

 

HUSTE.TV

Velmi kvalitní platforma pro sledování streamů a živých sportovních přenosů od našich východních sousedů. Naleznete zde slovenské nejvyšší soutěže Fotbalu (Fortuna liga), Ledního Hokeje (Tipsport liga) a Basketbalu. Sledovat můžete také celou řadu záznamů a aktulity z MMA, v občasné nabídce se dále objeví i inline hokej a mládežnické šampionáty v basketbalu.

VERDIKT: Velmi dobrá kvalita, statistiky, tabulky, málo reklam HODNOCENÍ 85% ⭐⭐⭐⭐

 

ZRUŠENÉ/UPADLÉ LIVESTREAM SERVISY

Zrušené streamy a živé přenosy

⭐ ADTHE.NET

Dříve vyhledávaná stránka pro sledování sportovních přenosů. Skončila však jako sběrná síť podřadných reklamních stránek.

⭐ MYP2P.EU

Fungoval jako rozcestník s kvalitními odkazy/ streamy. Dnes je však zaplněn většinou linky na zahraniční sázkovky a přehlcen reklamou.

⭐ SPORTLEMON.TV

Opět dříve hojně využívaná stránka. Dnešní podoba vás přesměruje na "FromHot.com", kde po kliknutí na odkazy s živými přenosy vyskakují červené tabulky s hlášením o nebezpečí/ mallware. Dál jsem neměl "odvahu jít"

 

PLACENÉ ŽIVÉ PŘENOSY

Placené živé přenosy na fotbal hokej basketbal tenis

Nejvíce zastoupenými poskytovateli, kteří poskytují živé přenosy za poplatek jsou online vysílání televizních stanic. Většinou fungují na principu měsíčního členství, které se pohybuje v řádu několika set korun.

 

O2TV

Začnu s hodnocením sportovních přenosů u O2 TV, protože ji vlastním (rozuměj členství) - právě díky velmi dobré nabídce sportovních kanálů. O2 TV ČLENSTVÍ Na výběr máte ze tří základních balíčků. Ceny členství se pohybují od 299 do 749Kč měsíčně. Licence je platná až pro čtyři zařízení. Což v praxi znamená... ) Sledovat můžete až 50hodin zpětně Programy a přenosy lze nahrávat a přehrát později nebo znovu Sledovat můžete na PC, v mobilu i na tabletu O2 TV M 299KČ/MĚS - 81 TV kanálů (z toho 19 HD) vynecháme, Spektrum, TV Paprika, Šlágr TV a přejdeme k tomu, co nás zajímá - Sportovní kanály a přenosy. O2 TV Sport O2 TV Fotbal O2 TV Tenis Eurosport 1 Nova Sport 1 Sport 1 Sport 5 213 O2 Sport HD O2 TV Fotbal HD O2 TV L 399KČ/ MĚS. O stovku dražší členství střední "váhové kategorie" nabízí 134 televizních stanic (z toho 39v HDčku).

Podle mě se vyplatí "jít do" této varianty. Zejména pokud s někým např. v rodině sdílíte. Sportovní nabídka "O2 TV L" již vypadá "vyladěně" : Sledovat můžete všechny výše uvedené televizní kanály (O2 TV Sport (HD), O2 TV Fotbal (HD), O2 TV Tenis, Eurosport 1, Nova Sport 1, Sport1, Sport5, 213) PLUS: Eurosport 2 (HD) Nova Sport 2 (HD) Sport 2 (HD) Sport 3 (HD) Golf Channel (HD) 02 TV XL 749Kč/ měs. Nejvyšší verze, nijak však nerozšiřuje sportovní nabídku přenosů, proto mi příjde tato investice dost zbytečná (i celková cena již neodpovídá poměrem "cena/výkon"). Platíte zde vpodstatě za filmový balíček pěti kanálů HBO1, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax2 O2 TV NA DEN V případě, že si nechcete necht ujít důležitý zápas, lze ppředplatit O2 TV na den za 69Kč a sledovat ve vysoké kvalitě např golfový turnaj. Otázka.. není to úplně málo, ale pokud sledujete ten den více zápasů/ sportovních utkání, je cena přijatelná.

VERDIKT: O2 TV má velice slušnou základnu sportovních přenosů. Kromě anglické Premier league, je FOTBAL / TENIS online dost kompletní. HODNOCENÍ 85% ⭐⭐⭐⭐

 

NOVA SPORT

Online verze sportovního oddělení stanice TV Nova. Předplatit můžete na VoyoZ .CSledovat můžete v PC, mobilu i na tabletu VOYO.CZ ČLENSTVÍ: 189Kč/ měsíčně - za dva sportovní kanály (Nova sport1 a Nova sport2 poměrně dost), nicméně, pokud plánujete sledovat i jiné programy a pořady z nabídky, proč ne. 7 denní zkušební doba zdarma.

VERDIKT: Voyo.cz (TV Nova online) je cenově přijatelnější, což ale bohužel vyvažuje daleko chudší sportovní nabídka. HODNOCENÍ: 70% ⭐⭐⭐

 

ISPORT.CZ - BLESK.CZ

Isport.cz je platformou (bulvárního) deníku Blesk.CZ Vadí mi zde velké množství reklam., které jsou při využívání placené sekce krokem zpátky. HET LIGA ŽIVÉ PŘENOSY Na webu Isport.cz lze sledovat nejvyšší domácí fotbalovou soutěž. Rozhraní je graficky příjemné a je doplněno množstvím statistik + detailních informací. Navýhodou je cena, která činí 79Kč za jeden živý fotbalový přenos. Na druhou stranu výhodou jsou přehledné statistiky a krátká videa z gólů a šancí z daného utkání. Interaktivní obsah - velmi dobře zpracovaný.

VERDIKT: větší množství rekl a vyšší cena = za mě nižší konkurenceschopnost v celkové nabídce. HODNOCENÍ 70% ⭐⭐⭐

 

ZAHRANIČNÍ PLACENÉ PŘENOSY

NBA - ŽIVÉ PŘENOSY NA BASKETBAL

ONLINE V HD NBA LEAGUE PASS Zde máme několik zajímavých možností. Všechny volby můžeme začít 7-denním členstvím na zkoušku zdarma. FULL PASS: Všechny zápasy NBA, všechny teamy - ano správně, celá sezóna, každičký zápas. Cena? 399Kč měsíčně nebo 3599Kč na celou sezónu. Jste-li opravdovými zarytými fanoušky a fungujete v nočním režimu, pak opravdu skvělá volba! Pokud nesplňujete tyto podmínky, ale máte zájem NBA v HD kvalitě občas sledovat, čtěte dále: ONE TEAM: Sleduj svůj oblíbený tým v akci. 219Kč/ měsíčně stojí vstupenka do akce jednoho týmu. Celá sezóna příjde na 2199Kč (dosti drahé na jeden tým dle mého) 8 zápasů za měsíc: velmi zajímavá volba a dle mě i skvělý poměr cena/ výkon. Jeden zápas v HD kvalitě za 20Kč/ pod 1 USD? Za mě jasná volba. Nejsem "uvázán", nemusím platit velkou sumu, užiju si spoustu zápasů dle volby/ v době kdy mám čas a chuť. Samozřejmostí je sledování v mobilu i na tabletu. Sledovat lze více zápasů najednou v tzv. "multigame view"

VERDIKT: za mě třetí možnost, ortodoxním fanouškům můžou vyhovovat i první dvě varianty. HODNOCENÍ 80% ⭐⭐⭐⭐

 

NHL - ŽIVÉ PŘENOSY NA HOKEJ ONLINE V HD NHL

GAMECENTRE LIVE/ ROGERS LIVE Více než 1000 zápasů celé základní sezóny + play off Všechny zápasy v HD Možnost sledovat na Apple TV, XBoxu, Playstationu 3 a 4 nebo v Google Chromecast Cena balíčku činí 29.99 dolarů na měsíc (poměrně drahá záležitost ... ) nebo přijatelnějšícj 199.99 na celou sezónu. Opět záleží na vašem režimu/ "chuti do hry" :) Kvalita je špičková - nejlepší možná.

VERDIKT: vzhledem k o něco vyšší cenně se vyplatí spíše celá sezóna (poměrně velký závazek). Škoda, že nelze pořídit např. počet záípasů - jako u NBA. Proto pár kanadských bodíků/ procent dolů: celkové HODNOCENÍ: 75% ⭐⭐⭐

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Arnhem - Tula
mates45
13.7.2018 • 14:00
»
2
Orleans - Chateauroux
mates45
13.7.2018 • 13:58
»
3
Anderson Kevin - Isner John
mates45
13.7.2018 • 13:52
»
4
Djokovič Novak - Nadal Rafael
Tommy
13.7.2018 • 07:56
»
Zobrazit další »

Nepřehlédněte

Nejlepší tikety před rokem 2010 16.7.2018 • 11:34 • Autor: mates45 Občas není špatné se kouknout do historie. Zvláště v případě sázení. My jsme se zaměřili na rekorní tikety, které byly vsazeny do roku 2010. Mrkli jsme se podrobně na jednotlivé sázkové kanceláře. V té době ještě internetové sázení nefungovalo na takové úrovni jako dnes.  FORTUNA - speciál k fotbalové lize 16.7.2018 • 10:36 • Autor: mates45 Jak je všem moc dobře známo, Fortuna se stala hlavním sponzorem české nejvyšší fotbalové soutěže. Tím pádem se i přenosy přestouvají z Tipsportu právě na web Fortuny. Budete zde moci sledovat všechny zápasy z celé ligy. A to ještě není všechno. V rámci české ligy nabídne fortuna řadu možností, jak si naší soutěž užít ještě více.   Chance - Tiket roku 2017 + Smolař roku 2017 13.7.2018 • 12:29 • Autor: mates45 Často tenká hranice bývá mezi bohatsvím a mezi opravdovou naštvanostní z velmi těsného tiketu. My jsme se nyní šli podívat na to, který tiket byl v minulém roce nejúspěšnější a který naopak mohl ukazovat cestu k naprostému zoufalství, neboť v něm k obrovské výhře opravdu málo. Kurzy na Juventus ještě více klesnou, aneb přestupové novinky. 13.7.2018 • 10:10 • Autor: mates45 Ano, v Evropě se chystají přestupové novinky. Už v pondělí byla měla být oficiálně představená přestupová bomba. Jeden z nejlepších hráčů posledních let Cristiano Ronaldo by se měl hlásit staré dámě, tedy Juventusu Turín. A to není vše, co se na přestupovém trhu odehrává. Zdá se, že fotbalové Mistrovství světa strhlo doslova šílenství na přestupovém trhu. Pojďme se podívat i na to, kdo by mohl Ronalda v Realu nahradit. 

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Tipsport
martinskaryd
20
(13.7.2018)

u tipáče nemjí blackjack ve vegas, proto jsem snimi skončil a jsem u fortuny, několikrát jsem je urgoval a pořád tam není...

Sázková kancelář Tipsport
michalurban89
20
(10.7.2018)

Kurzy mají poslední dobou opravdu hrozné, tak jsem změnil sázkovku a šel k fortuně, když měli až o desetinu lepší kurzy

Profesionální tipy

1
H2k-Gaming - Unicorns of Love …
FREE TIPY
14.7.2018 • 03:51
»
2
Giants Gaming - Schalke 04 (E…
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:53
»
3
Sugiarto T. - Wangchaoren K. …
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:52
»
4
Green Gully - Northcote City …
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:51
»
Zobrazit další »

Přihlašte se k odběru novinek

Nenechte si ujít už žádnou novinku z našeho portálu!

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »