TOP10SportSites

Živé přenosy: velký přehled online streamů

Dokonalý přehled o sportovních přenosech na jednom místě! Zjistěte, jaké jsou možnosti živého sledování nejen fotbalových či hokejových utkání. V přehledu zjistíte, jaké sportovní kanály stojí za to sledovat, a kde narazíte na širokou nabídku sportovních online streamů. 

Sledování živých sportovních přenosů

Určitě to sami dobře znáte. Máte vsazeno a chcete sledovat sportovní zápas živě. Kolikrát se vám stalo, že strávíte zbytečný čas hledáním kvalitního online streamu? V neposlední řadě je zde spousta odkazů, které obsahují spyware nebo vás pouze přesměrují na reklamní stránky přes několik vyskakovacích oken apod. S tím je teď konec! Nyní vám stačí přidat tuto stránku do oblíbených - naleznete zde vše podstatné. Vybíráme nejlepší dostupné zdroje pro sledování živých přenosů ze sportovních zápasů.

 

Kde sledovat živě nejpopulárnější sportovní soutěže

SOUTĚŽ TV / LIVE STREAM
OLYMPIJSKÉ HRY
Letní olympijské hry ČT Sport, Eurosport
Zimní olympijské hry ČT Sport, Eurosport
FOTBAL
Liga mistrů  O2 TV
Evropská liga ČT Sport, Nova Sport, Voyo
Kvalifikační zápasy + vrcholné akce ČT Sport
Liga národů ČT Sport, Sport TV
Premier League (Anglie) O2 TV, Premier Sport, DIGI TV
LaLiga (Španělsko) Digi Sport, DIGI TV, Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet
Bundesliga (Německo) Digi Sport, DIGI TV, Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet, SynotTip
Seria A (Itálie) Digi Sport, DIGI TV, Tipsport, Chance, Fortuna
Ligue 1 (Francie) Nova Sport, Voyo, Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet
Fortuna liga (1. Česko) O2 TV, ČT Sport, Tipsport, Chance, Fortuna, 
Fortuna národní liga (2. Česko) ČT Sport, Fortuna
HOKEJ
Extraliga (Česko) ČT Sport, O2 TV, Tipsport, Chance
NHL Nova Action, Nova Sport, Voyo, DIGI TV, Tipsport, Chance, Fortuna
KHL Tipsport, Chance, Fortuna
Euro Hockey Tour ČT Sport
Mistrovství světa  ČT Sport, Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet
TENIS
Australian Open Eurosport, Tipsport, Chance, Fortuna
Roland Garros ČT Sport, Eurosport, Tipsport, Chance, Fortuna
Wimbledon Eurosport, Tipsport, Chance, Fortuna
US Open Eurosport, Tipsport, Chance, Fortuna
Davis Cup + Fed Cup ČT Sport, Digi Sport, Tipsport, Chance, Fortuna
ATP a WTA turnaje O2 TV, Digi Sport, Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet
OSTATNÍ SPORTY
MS + SP v zimních sportech (biatlon, alpské lyžování,...) ČT Sport, Eurosport
Formule 1 Sport TV
MOTO GP Nova Action, Nova Sport, Voyo
Atletika (MS, Diamantová liga) ČT Sport
NBA Nova Sport, Voyo, DIGI TV, Tipsport, Chance, Fortuna
Euroliga v basketbalu O2 TV, Tipsport, Chance, Fortuna
Tour de France ČT Sport, Eurosport, Tipsport, Chance
UFC  Nova Sport, Voyo
Oktagon MMA O2 TV, Tipsport, Chance
MLB O2 TV, Tipsport, Chance
NFL O2 TV, Premier Sport, DIGI TV, Tipsport, Chance
esporty  Tipsport, Chance, Fortuna

 

Oline streamy u sázkových kanceláří

Pro každého sázkaře zřejmě nejpohodlnější a nejjednodušší možnost, jak si naladit sportovní online stream! Přední sázkové kanceláře nabízí široké spektrum sportovních přenosů, a to nejen fotbalových a hokejových, ale i méně sledovaných sportů a soutěží. Sledovat tak můžete i házenkářské, volejbalové či futsalové soutěže nebo např. zápasy badmintonu či stolního tenisu a mnoho dalšího. Záleží pouze na vás, na co máte zrovna chuť.

Velkou výhodou sledování online streamů na platformě sázkových kanceláří je možnost sázení live sázek. Můžete tak reagovat na aktuální skóre a dějství na hřišti. Dejte si však pozor na časové posunutí streamu, kterým se sázkové kanceláře chrání. Přenosy totiž bývají oproti reálnému dějství o pár vteřin zpomaleny.

Pro sledování online streamů v sázkových kancelářích je potřeba se přihlásit k vašemu hráčskému účtu. Některé sázkové kanceláře ještě navíc vyžadují, abyste měli na svém kontě peněžní zůstatek nebo abyste podali za určité období alespoň minimální sázku, tedy nic neřešitelného. 

TV Tipsport

 

přehled českých sázkových kanceláří, které nabízejí online streamy 

Jedničkou na českém trhu, co se online přenosů týče, je jednoznačně TV Tipsport. Jeho nabídka je nejen nejširší, ale také nejkvalitnější. Jedinou podmínkou, kterou TV Tipsport vyžaduje, je mít za poslední měsíc podanou sázku v hodnotě alespoň 30 Kč, nic víc. Za tento malinký výdaj, který samozřejmě pro běžného sázkaře nic neznamená, dostanete online streamy ve vysoké kvalitě a bez zbytečných reklam. Tipsport má díky nakoupeným právům opravdu bohatou nabídku, jednoznačně tedy doporučujeme.

Vše, co je psáno o TV Tipsport, platí samozřejmě i pro dceřinnou společnost Chance. Kromě Tipsportu můžete využít také online přenosů u dalších sázkových kanceláří. Dobrou nabídkou, byť ne tak širokou, disponuje Fortuna TV či Sazka. Poněkud chudší nabídku má Synottip, ovšem ten skvěle doplňuje výše zmíněné bookmakery, protože zde najdete utkání ze soutěží, které ostatní většinou ostatní nemají v nabídce, např. zápasy z řecké či ukrajinské fotbalové ligy, pozemní hokej atd. Více informací v přiložené tabulce.

 

BOOKMAKER NABÍDKA ONLINE PŘENOSŮ PODMÍNKY SLEDOVÁNÍ STREAM V MOB. APLIKACI
95 % Potřeba mít uzavřené sázky za posledních 30 dní v hodnotě alespoň 30 Kč. Pro sledování 1. české fotbalové ligy a Tipsport hokejové extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu / předchozí den (v libovolné výši) nebo zůstatek na účtu alespoň 100 Kč. ANO 
95 % Potřeba mít uzavřené sázky za posledních 30 dní v hodnotě alespoň 30 Kč. Pro sledování 1. české fotbalové ligy a Tipsport hokejové extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu / předchozí den (v libovolné výši) nebo zůstatek na účtu alespoň 100 Kč. ANO
80 % Potřeba mít kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavřenou sázku za posledních 7 dní. ANO
50 % Potřeba mít kladný zůstatek na hráčském účtu. ANO
30 % - NE

 

Nejzajímavější soutěže, na něž vlastní sázkové kanceláře vysílací práva

Z fotbalové nabídky jsou tradičně nejlákavějšími střetnutími duely Ligy mistrů, Evropské ligy a kvalifikačních zápasů na závěrečné turnaje (mistrovství světa a EURO) včetně zápasů Ligy národů UEFA. Musíme vás zklamat, avšak tyto soutěže až na výjimky z předkol Ligy mistrů či Evropské ligy v nabídce streamů nenajdete. Stejně neradostnou zprávu máme i pro přiznivce anglické Premier League. Tuto soutěž nabízí TV Tipsport pouze v audio verzi. 

Další z velkých evropských fotbalových soutěží naladíte bez problémů. Španělskou LaLigu, francouzskou Ligue 1 a německou Bundesligu si užijete jak na Tipsportu, Chanci, Fortuně, tak i na Sazkabetu. Italskou Serii A najdete na výše zmíněných kromě Sazkabetu. K Fortuna:lize se dostanete také u všech čtyř bookmakerů. TV Tipsport dále nabízí přenosy v podstatě z celého fotbalového světa. Narazíte zde na online streamy z faerské, australské, japonské, čínské, americké či brazilské fotbalové ligy. Výjimkou nejsou ani nižší soutěže. Je libo zápasy z italské Serie C (třetí liga) či švédské Superettan (2. liga)? Žádný problém. Zajímavým doplňkem k Tipsportu, Chanci, Fortuně a Sazkabetu představuje SynotTip. Ten sice přišel s online streamy jako poslední a jeho nabídka zatím zdaleka nedosahuje rozsahu jeho větších kolegů, ovšem najdeme zde přenosy z lig, které u ostatních většinou nejsou k dispozici, např. řecká či ukrajinská soutěž. 

Širokou nabídku si mohou užít také hokejoví nadšenci. Zápasy nejslavnější ligy světa NHL, ruské KHL, české Extraligy a mnoha dalších soutěží včetně mistrovství světa jsou samozřejmostí. Sledovat můžete rovněž tenisové turnaje ATP a WTA, a to včetně všech čtyř Grand Slamů. Sledovat však můžete i turnaje nižší kategorie - ITF či Challenger. Neuniknou vám ani další prestižní severoamerické soutěže NBA, MLB či NFL.

Z nabídky sportů to však rozhodně není vše. Především na TV Tipsport jsou k dispozici přenosy z mnoha různých soutěží po celém světě. Sledovat online můžete např. stále více populární MMA zápasy z UFC či OKTAGONU, dostihy, házenou, volejbal, badminton, stolní tenis a mnohá další odvětví. Samozřejmě, že sázkové kanceláře drží krok s dobou a nezapomínají ani na stále více rostoucí segment esportu

Vzhledem k neustálé změně vysílacích práv nemusí být tyto informace aktuální. 

Tipsport Bonus 50 000 Kč + 150 Kč na první sázky 32 Získat bonus
Tipsport
32
Bonus 50 000 Kč + 150 Kč na první sázky
Získat bonus

 

Sledujte více online přenosů najednou

Dalším benefitem, proč se vyplatí sledovat live streamy z prostředí sázkových kanceláří je tzv. multiview náhled, díky čemuž máte možnost sledovat více přenosů v rámci jedné sázkové kanceláře zároveň. U Tipsportu a Chance najedete v nabídce Live zápasů kurzorem na druhý zápas, který chcete sledovat a zvolíte, zda ho chcete sledovat v levém nebo pravém sloupci. Díky možnosti multiview náhledu můžete sledovat dva přímé přenosy zároveň, aniž byste si  přitom zakryli kurzovou nabídku!

Také ve Fortuně můžete sledovat více přenosů současně. Řešení zde však zatím není úplně šťastné, neboť si nejprve musíte pustit první stream, který následně otevřete v samostatném okně tlačítkem "pop-up stream" a následně si vyberete druhý živý přenos, který už uvidíte klasicky v pravé části nad live chatem. Tímto způsobem si ve Fortuně můžete otevřít do pop-up oken několik live streamů. Nevýhodou tohoto řešení je, že si zakrýváte určitou část obrazovky.

Multiview stream na Tipsportu

 

PŘÍMÉ PŘENOSY V TELEVIZI

Klasickou možnost, jak sledovat sportovní přenosy, nabízí samozřejmě televize a sportovní kanály. Níže vám představíme několik možností, které jsou v České republice dostupné a dostanete se díky nim ke spoustě přímých přenosů. 

 

ČT SPORT

Zatím stále nejpopulárnější a největší sportovní kanál v ČR, a to především díky tomu, že jde o veřejnoprávní kanál, který nemusíte platit navíc. Kvalita přenosů je vynikající a komentované živé přenosy jsou navíc v češtině. Sportovní kanál České televize se zaměřuje na všechny nejpopulárnější sporty u nás. Na obrazovkách si díky ČT Sport užijete vybrané zápasy z Tipsport Extraligy ledního hokeje, hokejových turnajů Euro Hockey Tour, fotbalové Fortuna:ligy i Fortuna:národní ligy. Nechybí ani zápasy české reprezentace, a to i do jednadvaceti let. V poslední době dostává poměrně značný prostor i malá kopaná a futsal. Oproti minulým ročníkům již, bohužel, v nabídce nefigurují zápasy milionářské Ligy mistrů. Z Evropské ligy vysílá ČT Sport vybraný zápas českého zástupce. To, co nemůže ČT Sport odvysílat přímo, se snaží dohnat alespoň pravidelnými magazíny a studiy (Dohráno, Magazín Ligy mistrů, Magazín Evropské ligy apod.). Důležité vrcholné fotbalové akce jako mistrovství světa či EURO zatím pod taktovkou ČT Sport zůstávají i nadále. Uvidíme, na jak dlouho. 

Díky ČT Sport vám neuniknou anu domácí soutěže ve volejbalu, házené, basketbalu, florbalu a jejich reprezentační vrcholy. Pravidelně je do nabídky zařazován také tenis, a to včetně velkých grandslamových zápasů. Velký prostor je věnován také dalším individuálním sportům (cyklistice, atletice, golfu, dostihům s vrcholem české dostihové sezóny Velkou pardubickou atd.). V zimní sezóně hraje prim biatlon, sjezdové lyžování a skoky na lyžích.

ČT Sport také přenáší přenosy z vrcholných akcí světového sportu. Známá jsou její velkolepá studia k letním i zimním olympijským hrám atd.  

Pokud neholdujete televizním přenosům, nevadí. Díky webu ČT Sport si tento kanál naladíte na jakémkoli zařízení. Na této stránce toho najdete mnohem více než v klasickém televizním vysílání. Jsou zde k dispozici sestřihy, reportáže, doporovodné informace a články, které jsou vám neustále k dispozici. Nabídka je více než štědrá a každý sportovní fanoušek si určitě přijde na své, vždyť v nabídce najdete více než 30 sportů!

 

O2 TV + PREMIER SPORT

O2 TV - to jsou především dvě nejkvalitnější fotbalové soutěže na světě - Liga mistrů a Premier League. To je však jen špička ledovce. Stanice vlastní i práva na českou Fortuna:ligu, skotskou Premiership, francouzský pohár a další. Díky přenosům z české Extraligy či švýcarské National League si na své přijdou i příznivce hokeje. Sportovní balíček O2 TV udělá radost i fanouškům u nás stále populárnějšího amerického fotbalu či baseballu (díky MLB). Basketbalové příznivce nadchnou přenosy z Euroligy a třešničkou na dortu je opravdu pestrá nabídka přenosů z bojových umění, včetně českého Oktagonu.

Cena za měsíc: od 199 Kč

 

NOVA SPORT

Placený kanál televize NOVA sází především na velké zámořské soutěže  (NHL, NBA a MLS) a nejlepší organizaci smíšených bojových umění - UFC. Fotbalová nabídka není tak pestrá jako u ostatních televizních kanálů, na výběr jsou kromě zámořské MLS a Ligue 1 spíše pohárové soutěže jako Coupe de la Ligue (Francie), DFB Pokal či Carabao Cup. Nova Sport vlastní také práva na Evropskou ligu. Pro tenisové fandy je dozajista největším tahákem Wimbledon. Fanoušky motorových sportů nadchnou závody MotoGP. Méně tradiční, avšak o to zajímavější, jsou přímé přenosy z šipkařské Premier League Darts a ragbyového Six Nations

 

DIGI SPORT + DIGI TV (nově Telly)

Nalaďte se na ten nejlepší fotbal během přímých přenosů a záznamů z anglické Premier League, italské Serie A, španělské LaLigy a německé Bundesligy.

Klasický fotbal nestačí? Vychutnejte si přímé přenosy amerického fotbalu NFL. Pro fanoušky hokeje a basketbalu vysíláme utkání NHL a NBA. Tenisoví a golfoví nadšenci mohou sledovat turnaje ATP a PGA Tour. Pokud milujete bojová umění, potěší vás bitvy v UFC a auto-moto nadšenci se neodtrhnou od závodů NASCAR nebo plochodrážní série Speedway GP. To všechno najdete jedině na DIGI TV

POZOR! DIGI se mění na Telly

Cena za měsíc: od 250 Kč

Express zprávy

27.8.2020
McDonald's vstupuje do českého esportu
26.8.2020
Sampi představuje svůj herní dům
2.8.2020
Bývalý hráč NBA investuje do esportu
22.7.2020
Twitch spouští sportovní kategorii
16.6.2020
Skiter opouští tým CR4ZY

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)

29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)

29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …

22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)

20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Siauliai-Žalgiris Kaunas
holik77
9.3.2021 • 17:30
»
2
Bonzi-Goffin
holik77
24.2.2021 • 18:56
»
3
Atl.Madrid - Chelsea
holik77
23.2.2021 • 13:15
»
4
New York Islanders-Buffalo
holik77
22.2.2021 • 22:39
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

22Bet
Xindl22
20
(18.4.2021)

Veľmi zla komunikácia adminov

22Bet
Fuldas-ST
40
(13.4.2021)

Kasino má velmi špatnou komunikaci se zákazníky. Pokud potřebujete pomoci, a zaměstnanci kasina neví, budete jen čekat a čekat. Proto když budete potřebovat s něčím poradit, dobře si rozmyslete zda kasino tuto možnost má. Tým specialistů, nejsou žádní specialisté. Test zaměstnanců proveden a byl neúspěšný.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »