70 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

70

70
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
60 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

60

60
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
0 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

0

0
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
Zobrazit všechny sázkové kanceláře
Aktualizováno ke dni: 22.6.2018

Živé přenosy: velký přehled online streamů

DOKONALÝ PŘEHLED : živé přenosy a sport online na jednom místě s našim rozcestníkem online vysílání.

Živé vysílání sázkových kanceláří

Livestream platformy

Technické detaily, registrace a software

Celkový VERDIKT a HODNOCENÍ webů, aplikací a služeb poskytujících živé sportovní přenosy

ŽIVÉ PŘENOSY ZDARMA ZDE:


Použijte F5, pokud nevidíte okno s přenosy níže (Přidej si nás na facebooku a nic ti neuteče!)Hodnocení a recenze živých přenosů: ⭐⭐⭐ Česká televize online - ČT4 sport online ⭐ TV Prima - Iprima - Prima Cool ⭐ Ziveprenosy ⭐ StreamComando.com ⭐ LiveStreaming.cz ⭐ Živé přenosy - TV  Tipsport online ⭐⭐⭐ Fortuna Live stream ⭐⭐⭐Sazkabet Livestream ⭐⭐⭐⭐ Huste.TV (pozor ne Hustler) )) ⭐ Sopcast ⭐ Adthe.net  Myp2p.EU ⭐ Sportlemon.tv


Máte vsazeno, chcete sledovat sportovní zápas živě online. Kolikrát se vám stalo, že strávíte zbytečný čas hledáním kvalitního/ nejlepšího živého přenosu? V neposlední řadě je zde spousta odkazů, které obsahují spyware nebo vás pouze přesměrují na reklamní stránky přes několik vyskakovacích oken .. Vezmi si bonus v sázkové kanceláři Maxitip


⭐⭐⭐⭐⭐ Nyní stačí přidat tuto stránku do oblíbených - naleznete zde vše podstatné. Vybíráme nejlepší dostupné zdroje pro sledování živých přenosů ze sportovních zápasů.


 

Software pro živé přenosy

Zive prenosy software   K většině online přenosů budete potřebovat Adobe Flash Player. Nikdy jej nestahujte ze stránek přeplněných reklamními odkazy a spywarem, použijte tento oficiální zdroj. Nezapomeňte k úspěšnému dokončení instalace pozavírat všechna okna  (internetových prohlížečů), větrat klidně můžete. Microsoft Silverlight - nutný zejména pro tzv P2P (peer to peer/ uživateli sdílené) přenosy. Opět využijte oficiální zdroj, tedy stránky Microsoftu.  

Živé přenosy zdarma

Nejžádanější kategorie živých přenosů. Bohužel musíme až na výjimky slevit z požadavku super HD kvalita/ a překousnout občasný výpadek. I tak se vybrat dá a sledování online přenosů zdarma se určitě vyplatí. Začnu přehled sportovních online přenosů těmi legálními a nejspolehlivějšími. Jejich nevýhodou je poměrně omezená nabídka sportovního vysílání (co se týče zahraničních soutěží).

Oficiální (legální) online přenosy

Menšinová část online nabídky sportovních přenosů.  Patří k nim česká televize ČT4 sport,  dříve i Tv Prima(online verze Iprima). Provozování a sledování těchto streamů je zcela legální. Provozovatelé jsou buďto přímo zdroji vysílání nebo vlastní vysílací práva.

Česká televize online - ČT4 sport online

Ceska televize CT 4 sport Zde se nemusíte obávat nevyžádaného obsahu. Kvalita je velmi dobrá. Komentované živé přenosy jsou navíc v češtině. ČT4 sport online verze nabízí identický program jako "klasická televize". Sportovní kanál české televize se zaměřuje na všechny nejpopulárnější sporty. V online podobě si můžete užít Hokej - Tipsport Extraligu, Fotbal HET ligu,ligu mistrů, MOL cup, kvalifikační zápasy české reprezentace, šampionáty jedenadvacítek. ČT 4 sport se věnuje i malé a sálové kopané. Neuniknou vám hlavní soutěže ve volejbalu, házené, basketbatbalu a jejich reprezentační vrcholy. Cyklistika a motosport, golf, dostihy a další individuální sporty. V zimní sezóně patří prim biatlonu, sjezdovému lyžování a skokům na lyžích. ČT4 sport vysílá i magazíny a studia (studio fotbal - Dohráno, Magazaín ligy mistrů, magazín Evropské ligy, Olympijský magazín atd.).


VERDIKT: Sportovních Pořadů by mohlo být více, zejména ze zahraničních soutěží. Jenže, vzhledem k tomu, že je vysílání zdarma a v dobré kvalitě beru nabídkou ČT4 Sport online za vděk. Celkové HODNOCENÍ 85% 


TV Prima - Iprima - Prima Cool

Opravdu je Prima Cool ?

- zajímavá pro nás byla hlavně vysílání ligy mistrů. Online přenosy z nejslavnější fotbalové soutěže však skončily. Takže pokud nejsme fandové Prostřena nebo Výměny manželek, máme utrum.


VERDIKT: Vzhledem k absenci sportovních přenosů z toho Prima moc dobře nevyvázne. Celkové HODNOCENÍ  45% ⭐ 


Neoficiální živé přenosy a streamy

Aplikace nabízející většinou externí odkazy formovou zabudovaného pluginu. Jejich rozhraní bývají velice podobná. Živé přenosy jsou seřazeny do kategorií dle sportů a obsahují informace o utkání: začátek přenosu, země a druh soutěže. Obsahují zpravidla mnoho reklam a "parazitních linků". Nicméně kvalita je obstojná a darovanému koni...

Ziveprenosy

Ziveprenosy.cz - live streamy. sportovni prenosyLokalizovaná česká verze platformy online přenosů. Portál ziveprenosycz rozšíril nabízené služby o sestřihy vybraných zápasů. Tato livestream platforma je u nás nejsledovanější a nejoblíbenější. Zápasová nabídka je velmi široká a uspokojí i nejnáročnější sázkaře.   Nechybí rozřazení do kategorií: Fotbal, hokej, volejbal, basketbal, NFL, házená, motorové sporty, rugby, tenis a "ostatní"


VERDIKT: Ziveprenosycz jsou takový střed. Trochu mi vadí množství reklam/oken. Poměr (nulová)cena/výkon je ale OK . Celkové HODNOCENÍ  75% 


 

StreamComando.com

Stream comando - zive prenosy sportovni onlineVelmi kvalitní a obsáhlý zdroj živých přenosů. Sport živě má zde svůj domov. Služba stream comando je velice obdobná s živýmipřenosy.cz. Líbí se mi větší množství setřihů a záznamů včetně medailonku z uplynulého kola zahraničních soutěží jako Premier league, Bundesliga nebo Serie A. U Streamcomanda přihodili ještě navíc zabudované livescore s výsledky a přehledné tabulky všech hlavních fotbalových lig.     Jediný vroubek (mimo pochopitelných reklam) bych přiřknul občasnému seknutí livestreamu. Stream Comando nabízí odkazy na většinu hlavních sportů. Popis sportovní události obsahuje vlajku se zmí, druh soutěže, čas začátku utkání (živého přenosu).


VERDIKT: StreamComando hodnotím díky lepšímu designu/ přehlednosti, méně reklamám, livescore a tabulkám o stupeň výše. Celkové HODNOCENÍ 80% 


 

Livestreaming.cz živé přenosy hodnocení a recenze

LiveStreaming.cz

Na první pohled velice hezky vypadající platforma. Je však zahlcena reklamními odkazy a přesměrováním na registrace "FilesFetcher" (které u neznámých stránek nevyplňuji). Další část streamů vás přesměruje na stránky sázkovek, v čemž nevidím velkou přidanou hodnotu. Jedinými plusy jsou videa/ sestřihy v archivu a online reportáže z nižších soutěží.


VERDIKT: Mnoho reklamy, nutná registrace v pochybných aplikacích.  Celkové HODNOCENÍ 55% 


 

Živé přenosy sázkových kaceláří

Pro majitele účtů sázkovek ideální volba. Sportovní online přenosy našich bookies mají většinou slušnou kvalitu a pro sledování živých přenosů stačí splnit rozumný/minimální požadavek jedné sázky za určité období.


 

Živé přenosy -  TV  Tipsport online

  TV Tipsport Zive sportovni prenosy online vysilani TV Tipsport - jedinou podmínkou pro sledování živých přenosů na Tiport TV je uzavření sázky ve výši 30kč během 30ti kalendářních dní. Taková podmínka mi příjde velice fér a dle mého názoru se pro sázkaře u Tipsortu určitě vyplatí. V případě, že nevlastníte účet u Tipsportu, můžete si jej založit se vstupním bonusem 150Kč bez vkladu. [maxbutton id="12"]   Tipsport TV nabízí všechny nejdostupnější a nejpopulárnější sportovní přenosy zejména z domácích soutěží. Samozřejmostí je fotbal, hokej, basketbal, volejbal a házená. Specialitou TV Tipsport je stolní tenis živě, kterých je téměř denně vysíláno velké množství. Nabídku dále doplňují vysílání baseballu a koňské dostihy. V právé části stránky se můžete během živých přenosů zápasů účastnit diskuse s ostatními sázkaři v Tipsport live chatu. Livescore sledujte v levé části, zbytek zábavy již musíte obstarat vy sami :)


VERDIKT: Tipsport TV doporučuji. Celkové HODNOCENÍ: 85% 


 

Fortuna Live stream

Živé přenosy - Fortuna livestream naleznete v sekci LIVE sázky v hlavním menu nahoře.

Fortuna stream ZDARMA

U Fortuny jako jediné nemusíte mít na svém hračcském účtu žádný zůstatek.   Ifortuna zive prenosy z narodni ligy. Fortuna livestream Při vstupu do menu LIVE sázky vám může vyskočit následující hláška: Fortuna live stream instalace pluginu flash player Zdroj Fortuna považuji za důvěryhodný. Instalace potrvá jen několik okamžiků a jste v přehledném menu live sázek/ live streamů.


Snadná navigace a jednoduchý přehled. Nabídka živých přenosů je velmi pestrá. Nechybí živé přenosy na tenis z nižších turnajů ITF/ ATP Challenger tour. Live streamy z Čeké národní ligy, fotbalové ligy ze Skandinávie, druhé fotbalové ligy, basketbalové soutěže z Chorvatska, Řecka, Itálie, Francie, Španělska. Hlavní americké sporty/soutěže: NHL, MLB, NFL.


VERDIKT: I zde převažují pozitiva a není příliš co bych vytknul.

Celkové HODNOCENÍ 85% 


Sazkabet Livestream

Sazka má neuvěřitelně širokou kurzovou nabídku. Např. v době psaní této recenze (pondělní ráno), jsem napočítal 18 tenisových turnajů (ATP,WTA, ITF, Challengery i jejich kvalifikace), ze kterých vysílá i livestreamy. Tato utkání jsem sledoval zdarma. Dalé můžete shlédnout utkání hokejové KHL. Doménou Sazky jsou První fotbalové ligy z Francie, Španělska a Německa, kde je pokrytí živými přenosy až na výjimky kompletní. Grafické rozhraní Live sázek a streamů Sazkabetu není na první pohled oslnivé a honosné. Nicméně výhodou je přehlednost a svižnost, což může někomu z vás více vyhovovat. (za mě je to tak nějak jedno). I zde se může stát, že budete muset nainstalovat/povolit Adobe flash player. [caption id="attachment_5523" align="aligncenter" width="377"]Livestream Sazkabet Adobe Flashplayer Instalace Kliknutím povolíte Adobe Flash Player[/caption] Pro info: musel jsem celou akci opakovat 2x + dát F5


VERDIKT: Livestream Sazkabetu je pro mě velice srovnatelný s Tipsportem a Fortunou. Celkové HODNOCENÍ 80% 


  Jak vypadají živé přenosy ostaních českých sázkových kanceláří?

Živé přenosy Maxitip, Victoria Tip, Star Tip a SynotTip neposkytují; hledat je budete marně.  

Proč občas livestream neběží?

V některých případech je možné, ža sázková kancelář nemá zakoupena práva pro danou oblast. Čili dostupnost streamu může někdy záviset na vaší lokalitě; potažmo IP adrese.


 

Živé sportovní přenosy v mobilu a na tabletu

Živé přenosy zmíněných sázkových kanceláří Tipsport, Fortuna a Sazkabet jsou dostupné i pro mobilní aplikace (Android, Iphone a Ipad). Nabídka sportovních přenosů pro mobilní verze však může být o něco "osekanější" Live streamy v mobilu pro vás zmapujeme zvlášť.  

Aplikace ke stažení pro živé přenosy

Jednou z dalších možností je sledování živého sportovního přenosu přes staženou aplikaci. Výhod je hned několik:

 • Dobrá technologie aplikace pro streamy
 • Minimální prodleva
 • Relativně rychlé načítání
 • Firewall a NAT traversal
 • Nízká náročnost na paměť a výkon počítače
 • Externí přehrávač živého přenosu
 • Načítání do paměti

Mezi nejznámější patří Sopcast.

Sopcast

Nainstalujete si aplikaci, která svým rozhraním připomíná video přehrávač. Nevýhodou je komplikovanější vyhledávání a připojování na servery. Jakmile však uložíte seznam sportovních kanálů, máte většinou vyhráno a při dalším přihlášení vám budou k dispozici. Sopcast občas "zlobí" a má problém se na livestreamy připojit. Pro snadnější používání se doporučuji zaregistrovat.


VERDIKT: Běží-li vše jak má, užijete si sledování sportovních přenosů i různých TV stanic v dobré kvalitě a bez sekání. Nicméně komplikace, které nastávají s přípojením na servery/ vyhledáváním kanálů mohou sledování znepříjemnit. Celkově Sopcast HODNOTÍM na 70% 


 Huste.TV

  Velmi kvalitní platforma pro sledování streamů a živých sportovních přenosů od našich východních sousedů. Neleznete zde slovenské nejvyšší soutěže Fotbalu (Fortuna liga), Ledního  Hokeje (Tipsport liga) a Basketbalu. Sledovat můžete také celou řadu záznamů a aktulity z MMA, v občasné nabídce se dále objeví i inline hokej a mládežnické šampionáty v basketbalu.


VERDIKT: Velmi dobrá kvalita, statistiky, tabulky, málo reklam HODNOCENÍ 85% 


 

Zrušené/upadlé livestream servisy

⭐ Adthe.net

zrusene streamy adthe.net Dříve vyhledávaná stránka pro sledování sportovních přenosů. Skončila však jako sběrná síť podřadných reklamních stránek.  

 Myp2p.EU

Fungoval jako rozcestník s kvalitními odkazy/ streamy. Dnes je však zaplněn většinou linky na zahraniční sázkovky a přehlcen reklamou.  

⭐ Sportlemon.tv

Opět dříve hojně využívaná stránka. Dnešní podoba vás přesměruje na "FromHot.com", kde po kliknutí na odkazy s živými přenosy vyskakují červené tabulky s hlášením o nebezpečí/ mallware. Dál jsem neměl "odvahu jít"

 

 

Placené živé přenosy

  Nejvíce zastoupenými poskytovateli, kteří poskytují živé přenosy za poplatek jsou online vysílání televizních stanic. Většinou fungují na principu měsíčního členství, které se pohybuje v řádu několika set korun.  

O2TV

O2 tv online vysílání. Sportovní živé přenosy   Začnu s hodnocením sportovních přenosů u O2 TV, protože ji vlastním (rozuměj členství) - právě díky velmi dobré nabídce sportovních kanálů.  

O2 TV členství

 • Na výběr máte ze tří základních balíčků. Ceny členství se pohybují od 299 do 749Kč měsíčně.
 • Licence je platná až pro čtyři zařízení.
 • Což v praxi znamená... )
 • Sledovat můžete až 50hodin zpětně
 • Programy a přenosy lze nahrávat a přehrát později nebo znovu
 • Sledovat můžete na PC, v mobilu i na tabletu

 

O2 TV M 299Kč/měs

- 81 TV kanálů (z toho 19 HD) vynecháme, Spektrum, TV Paprika, Šlágr TV a přejdeme k tomu, co nás zajímá - Sportovní kanály a přenosy. O2 TV Sport O2 TV Fotbal O2 TV Tenis Eurosport 1 Nova Sport 1 Sport 1 Sport 5 213 O2 Sport HD O2 TV Fotbal HD  

O2 TV L 399Kč/ měs.

O stovku dražší členství střední "váhové kategorie" nabízí 134 televnizních stanic (z toho 39v HDčku). Podle mě se vyplatí "jít do" této varianty. Zejména pokud s někým např. v rodině sdílíte. Sportovní nabídka "O2 TV L" již vypadá "vyladěně" : Sledovat můžete všechny výše uvedené televizní kanály (O2 TV Sport (HD), O2 TV Fotbal (HD), O2 TV Tenis, Eurosport 1, Nova Sport 1, Sport1, Sport5, 213 PLUS: Eurosport 2 (HD) Nova Sport 2 (HD) Sport 2 (HD) Sport 3 (HD) Golf Channel (HD)   02 TV XL 749Kč/ měs. Nejvyšší verze, nijak však nerozšiřuje sportovní nabídku přenosů, proto mi příjde tato investice dost zbytečná (i celková cena již neodpovídá poměrem "cena/výkon"). Platíte zde vpodstatě za filmový balíček pěti kanálů HBO1, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax2  

O2 TV na den

V případě, že si nechcete necht ujít důležitý zápas, lze ppředplatit O2 TV na den za 69Kč a sledovat ve vysoké kvalitě např golfový turnaj. Otázka.. není to úplně málo, ale pokud sledujete ten den více zápasů/ sportovních utkání, je cena přijatelná.  


VERDIKT:  O2 TV má velice slušnou základnu sportovních přenosů. Kromě anglické Premier league, je FOTBAL / TENIS online dost kompletní. HODNOCENÍ 85%  


 

Nova Sport

Vysilani TV Nova Sport online Online verze sportovního oddělení stanice TV Nova. Předplatit můžete na Voyo.CZ Sledovat můžete v PC, mobilu i na tabletu  

Voyo.cz členství:

189Kč/ měsíčně - za dva sportovní kanály (Nova sport1 a Nova sport2 poměrně dost), nicméně, pokud plánujete sledovat i jiné programy a pořady z nabídky, proč ne. 7 denní zkušební doba zdarma.


VERDIKT: Voyo.cz (TV Nova online) je cenově přijatelnější, což ale bohužel vyvažuje daleko chudší sportovní nabídka. HODNOCENÍ: 70%  


 

Isport.CZ - Blesk.cz

Blesk - Isport.cz zive prenosy a sportovni vysilani   Isport.cz je platformou (bulvárního) deníku Blesk.CZ Vadí mi zde velké množství reklam., které jsou při využívání placené sekce krokem zpátky.  

HET liga živé přenosy

Na webu Isport.cz lze sledovat nejvyšší domácí fotbalovou soutěž. Rozhraní je graficky příjemné a je doplněno množstvím statistik + detailních informací. Navýhodou je cena, která činí 79Kč za jeden živý fotbalový přenos. Na druhou stranu výhodou jsou přehledné statistiky a krátká videa z gólů a šancí z daného utkání. Interaktivní obsah - velmi dobře zpracovaný.


VERDIKT:  větší množství rekl a vyšší cena = za mě nižší konkurenceschopnost v celkové nabídce. HODNOCENÍ 70%  


   

Zahraniční placené přenosy

Mezinarodni zive sportovni prenosy  

NBA - Živé přenosy na basketbal online v HD

NBA League Pass

Zde máme několik zajímavých možností. Všechny volby můžeme začít 7-denním členstvím nazkoušku zdarma. FULL PASS: Všechny zápasy NBA, všechny teamy - ano správně, celá sezóna, každičký zápas. Cena? 399Kč měsíčně nebo 3599Kč na celou sezónu. Jste-li opravdovými zarytými fanoušky a fungujete v nočním režimu, pak opravdu skvělá volba! Pokud nesplňujete tyto podmínky, ale máte zájem NBA v HD kvalitě obšas sledovat, čtěte dále:   ONE TEAM: Sleduj svůj oblíbený tým v akci. 219Kč/ měsíčně stojí vstupenka do akce jednoho týmu. Celá sezóna příjde na 2199Kč (dosti drahé na jeden tým dle mého)   8 zápasů za měsíc: velmi zajímavá volba a dle mě i skvělý poměr cena/ výkon. Jeden zápas v HD kvalitě za 20Kč/ pod 1 USD? Za mě jasná volba. Nejsem "uvázán", nemusím platit velkou sumu, užiju si spoustu zápasů dle volby/ v době kdy mám čas a chuť.   Samozřejmostí je sledování v mobilu i na tabletu. Sledovat lze více zápasů najednou v tzv. "multigame view"


VERDIKT: za mě třetí možnost, ortodoxním fanouškům můžou vyhovovat i první dvě varianty. HODNOCENÍ 80%  


 

NHL - Živé přenosy na hokej online v HD

Hokej Online. Zive prenosy na hokej. NHL Rogers live Gamenter  

NHL - Gamecentre LIVE/ Rogers LIVE

  Více než 1000 zápasů celé základní sezóny + play off Všechny zápasy v HD Možnost sledovat na Apple TV, XBoxu, Playstationu 3 a 4 nebo v Google Chromecast   Cena balíčku činí 29.99 dolarů na měsíc (poměrně drahá záležitost ... ) nebo přijatelnějšícj 199.99 na celou sezónu. Opět záleží na vašem režimu/ "chuti do hry" :)   Kvalita je špičková - nejlepší možná.


VERDIKT: vzhledem k o něco vyšší cenně se vyplatí spíše celá sezóna (poměrně velký závazek). Škoda, že nelze pořídit např.  počet záípasů - jako u NBA. Proto pár kanadských bodíků/ procent dolů: celkové HODNOCENÍ: 75%   ⭐ a 1/2


  [socialpoll id="2467593"]

Co tě zajímá?

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Bet365
Oldrich-Stepanovsky
80
(15.6.2018)

Jedna z nejlepších sázkových kanceláří. Mnoho co mě štve u jiných tu není :) Výpadky nejsou tak časté. Dobré kurzy. Velká nabídka. Skvělé bonusy. Možnost sázet větší objem peněz. Rychlé přijímání sázek. No prostě nádhera :)

Občas si vsadíte kurz třeba 3 a oni vám pak napíšou zprávu, že jste vyhráli ale v kurzu 2. S tímto nemám zkušenost u nikoho jiného jen u betu. Myslím, že by to tak nemělo být. Kolikrát je to vokatý, že napíšou jen, že se spletli a nezajímá je, že větší kurz nabízeli i jiný sázkové kanceláře, které se k tomuto hnusnému kroku neuchýlí (Tipsport, Fortuna, Sazka i Maxitip) Limitování úspěšných sázkařů tam taky ale jsou v tom nejlepší, protože mi účet vydrží rok i tři. V Čechách mám limit za jeden den viz Maxitip :D král nejhorších sázkovek.

Sázková kancelář Tipsport
Oldrich-Stepanovsky
80
(15.6.2018)

Tipsport a Chance jsou dobré sázkové kanceláře. Nabízí plno soutěží. Za 15 let sázení u nich jsem nenarazil na žádné šmejdské zacházení. Jen doporučuji. Výplata hned ten den. Nejpozději ze všech českých sázkovek limitují úspěšné sázkaře.

Nabídka kurzů bývá často katastrofa. Časté výpadky (myslím tím zápase, které jinde běží a u nich jsou stažený kurzy nebo zápas úplně vyřadí i když to je třeba NHL. Limitují úspěšné sázkaře a vlastně díky tomu i diskriminují ne? Proč by měl mít jeden uživatel lepší účet než ten druhý jen proto, že prohrává? Nelíbí se mi styl podnikání ve kterém sázkové kanceláře nemůžou prohrát, když každého úspěšného vyřadí i když v tomto směru patří k těm nejlepším v oboru... Nelíbí se mi reklama na bonus 50 000 který, nejde získat díky jejím ubohým limitování úspěšných sázkařů.

Přihlašte se k odběru novinek

Nenechte si ujít už žádnou novinku z našeho portálu!

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »