60 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

60

60
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
72 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

72

72
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
0 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

0

0
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
Zobrazit všechny sázkové kanceláře
Aktualizováno ke dni: 25.9.2019

Mistrovství Evropy ve fotbale 2020 | Sazeni-online.cz

V pořadí již 16. Mistrovství Evropy ve fotbale bude zahájeno 12. června a vyvrcholí v londýnském Wembley 12. července. Euro 2020 bude specifické počtem zemí, ve kterých se závěrečný turnaj odehraje. Společně s anglickým Wembley se jedná o celkem 12 států a 12 různých stadionů.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2020 | Sazeni-online.cz

Přehled stadionů

stadion Wembley

Londýn – Wembley Stadium

Zápasy: finále, 2x semifinále, 1x čtvrtfinále, 3x základní skupina       

Kapacita: 90 000                                                                                                                                                                                                       

Mnichov – Football Arena Munich                                              

Zápasy: 1x čtvrtfinále, 3x základní skupina     

Kapacita: 70 000                                             

 

Řím – Olimpico in Rome

Zápasy: 1x čtvrtfinále, 3x základní skupina

Kapacita: 68 000

 

Baku – Baku Olympic Stadium

Zápasy: 1x čtvrtfinále, 3x základní skupina

Kapacita: 69 000

 

Petrohrad – Saint Petersburg Stadium

Zápasy: 1x čtvrtfinále, 3x základní skupina

Kapacita: 61 000

 

Kodaň – Parken Stadium

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 38 000

 

Bukurešť – Arena Nationala

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 54 000

 

Amsterdam – Johan Cruijff ArenA

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 54 000

 

Dublin – Dublin Arena

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 51 000

 

Bilbao - San Mamés Stadium

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 53 000

 

Budapešť – Puskás Arena

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 68 000

 

Glasgow – Hampden Park

Zápasy: 1x osmifinále, 3x základní skupina

Kapacita: 51 000

Stadiony pro EURO 2020

 

Předprodej vstupenek

Přesně rok před zahájením šampionátu, tedy 12. června 2019 začala na oficiálním webu UEFA první fáze předprodeje vstupenek. Druhá fáze předprodeje odstartuje v prosinci, kdy už bude známá většina postupujících. Ve druhé fázi tedy budou moci fanoušci žádat přímo o vstupenky na utkání svého mančaftu. Cena lístků je rozdělena do třech cenových kategorií: podélné tribuny, rohy stadionu a sektory za brankami.

Fanoušky pochopitelně zajímá cena, za kterou se dají vstupenky koupit. Nejlevnější se dají pořídit na stadiony v Baku, Bukurešti a Budapešti, a to od € 30. Cena za lístky na finále se pohybuje od € 95 do € 945.

 

Kvalifikace na EURO 2020

Eura se zúčastní, stejně jako v roce 2016, 24 týmů, které budou rozděleny do šesti skupin po čtyřech. Přímý postup si zajistí první dva celky z každé kvalifikační skupiny + 4 týmy, které si ho vybojují v play-off v Lize Národů. Poslední kvalifikační zápasy se uskuteční 19. listopadu. Dostane se na EURO i česká reprezentace? Na pořadí v naší kvalifikační skupině, stejně jako v dalších skupinách, si můžete vsadit např. na Fortuně, Tipsportu, Chanci a u dalších sázkových kanceláří.

Fortuna bonusChance bonus

Další kvalifikační kola jsou na programu 10. – 15. října. Naše reprezentace přivítá v pátek 11.10. reprezentaci Albionu. Pokud ještě nemáte sázkařské konto, podívejte se na bonusy, které vám jednotlivé sázkové kanceláře nabízí, určitě to stojí za to.

SportMarket Pro profesionály 60 Získat bonus
SportMarket
60
Pro profesionály
Získat bonus
Sázková kancelář Sazkabet 100% do 3000 Kč + 500 Kč na ruku 60 Získat bonus
Sázková kancelář Sazkabet
60
100% do 3000 Kč + 500 Kč na ruku
Získat bonus
Sázková kancelář Tipsport Bonus 50 000 Kč + 1000 Kč na první sázky 28 Získat bonus
Sázková kancelář Tipsport
28
Bonus 50 000 Kč + 1000 Kč na první sázky
Získat bonus

 

Prozatímní průběh kvalifikačních skupin

Skupina "A"

Podle předpokladů je v čele tabulky zatím suverénní Anglie, kterou jen těžko někdo ohrozí. Anglie je, jako již tradičně, v kvalifikaci dominantní. Zatím to vypadá, že soupeři budou mít co dělat, aby ji připravili o vůbec nějaké body. O druhé postupující místo si to rozdají naši borci s překvapením skupiny, Kosovem. O malinko lepší výchozí pozici mají naši hráči, kteří jsou i navzdory prohře z Kosova, před svým balkánským soupeřem o jeden bod. Do karet nám hraje i los, protože hostíme Kosovo doma a jedeme do Bulharska. Kosovo přivítá 14.10. Černou Horu. Oba týmy ještě čeká domácí utkání s Anglií.Kvalifikace na EURO

SKUPINA "B"

Druhou skupina má nejlépe rozehranou Ukrajina, která po pěti zápasech vévodí tabulce se 13 body a skóre 11:1. Druhé Portugalsko se úvodních remízách s Ukrajinou a Srbskem, zdá se, rozjelo, a mělo vypadá to, že se kvalifikuje na úkor Srbska.

SKupina "C"

Dva největší favorité na postup, Německo a Nizozemsko, již mají svá vzájemná utkání za sebou. V obou případech se radovali hosté, takže si každý připsal po třech bodech. Naopak Severní Iři, kteří se zatím drží na druhém místě, i díky více odehraným zápasům na úkor Nizozemska, mají ještě tři zápasy s těmito soupeři před sebou.

Skupina "D"Kvalifikace na EURO 2020

Naplňuje se očekávaný scénář, kdy černý Petr zbyde na někoho z trojice Švýcarsko, Dánsko, Irsko. Ani jeden z týmů zatím neprohrál, ovšem citelnou ztrátu zaznamenali v posledním kvalifikačním střetnutí Dánové, kteří v gruzínském Tbilisi uhráli pouze bezbrankovou remízu. Švýcaři mají oproti Irsku a Dánsku jeden zápas k dobru.

skupina "E"

Velmi zajímavě se vyvíjí tabulka skupiny „E“. Chorvaté po drtivém vítězství na Slovensku klopýtli v Ázerabajdžánu (1:1) a dali šanci Slovákům se opět dostat na dostřel jediného bodu. Našim východním sousedům se to díky výhře nad Maďarskem povedlo. Do hry o postup však ještě může promluvit semifinalista posledního Eura – Wales, který má jeden zápas k dobru.

Kvalifikce na EURO 2020

skupina "F"

Ve skupině „F“ si zatím suverénně počínají Španělé s bilancí 6 výher v 6 zápasech. O druhé postupové místo si to mezi sebou rozdají Švédsko, Rumunsko a Norsko, které zatím neprohrálo, ovšem oba zápasy se Španělskem má teprve před sebou.

skupina "G"

Velmi vyrovnaná skupina, ve které se bude hrát o postup až do posledního kola. Nejlépe ji rozehrálo Polsko, které má navíc v příštím kole šanci svým soupeřům odskočit, protože zajíždí do zatím beznadějně posledního Lotyšska, které neuhrálo ani bod. V této skupině se také nachází prozatímní nejlepší střelec kvalifikace. Není to ovšem Lewandowski, jak by většina tipovala, nýbrž izraelský Zahavi, jenž se postaral o 9 z 11 gólů svého týmu.Kvalifikace na EURO 2020

skupina "H"

Ve skupině „H“ hodně napoví další kolo, ve kterém reprezentace úřadujících mistrů světa zajíždí do země severských válečníků. Pokud se jí podaří ukořistit všechny tři body a Turecko doma zároveň udolá Albánii, bude o postupujících takřka jasno.

skupina "I"

Spanilá jízda Belgie, jež má zatím společně s Anglií nejlepší útok (19 vstřelených branek) a společně s Ukrajinou nejlepší obranu (1 inkasovaná branka), pokračuje. V následujícím zápase proti San Marino stačí ďáblům splnit povinnost a porazit San Marino a mohou se radovat z postupu. Společně s Belgií si EURO nenechá pravděpodobně ujít ani Rusko, které má na druhém místě po šesti kolech luxusní náskok 8 bodů na třetí Kazachstán a čtvrtý Kypr.Kvalifikace na EURO 2020

skupina "J"

K velkému překvapení se zatím schyluje v poslední kvalifikační skupině „J“, kde kromě suverénní Itálie drží postupové místo Finsko před reprezentacemi Bosny a Hercegoviny a Řecka. Před nimi je navíc ještě reprezentace Arménie. Finové mají vše ve svých rukách, oproti svým úhlavním rivalům navíc mají tu výhodu, že oba zápasy se silnou Itálií již mají za sebou. Další kvalifikační bitvu odehrají v Bosně a Hercegovině.

 

 

Kdo je váš největší favorit na ovládnutí celého EURA? A co je podle vás zatím největší překvapení kvalifikace? Podělte se s námi o své postřehy.

Sázková kancelář 1XBet 100% bonus do výše 2700 kč 70 Získat bonus
Sázková kancelář 1XBet
70
100% bonus do výše 2700 kč
Získat bonus
20.9.2019 • 23:33 • Autor: lpribyl7

Další novinky z rubriky Kurzové sázení

TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu 21.11.2019 • 17:53 • Autor: lpribyl7 Již zítra, pokud mu to zdraví dovolí, by si měl Jaromír Jágr připsat v zápase proti Liberci další start v hokejové Tipsport extralize. V sedmačtyřiceti letech! Ani zdaleka ovšem není nejstarším hráčem, který v samostatné éře české hokejové extraligy zasáhl do utkání. Pokud Jágr pomýšlí i na tento rekord, bude si muset ještě několik let počkat. EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu 16.11.2019 • 22:54 • Autor: lpribyl7 EURO 2020 se neobejde bez české účasti! Před závěrečným kolem kvalifikačních klání je jasné, že český tým nebude na závěrečném turnaji chybět ani posedmé v řadě. Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu 14.11.2019 • 16:39 • Autor: lpribyl7 Nová sezóna Světového poháru v biatlonu už je za dveřmi, odstartuje na konci listopadu. Jako první se na start postaví smíšené štafety dvojic, do jejichž závodu zbývá už jen 16 dní. Úvodní zastávkou SP v biatlonu bude švédský Östersund. Kromě něj SP zavítá do dalších 8 destinací včetně Nového Města na Moravě, kde se biatlonisté představí začátkem března. Zastávka v NMNM následuje po tradičním vrcholu celé sezóny, po mistrovství světa, které se uskuteční v italské Anterselvě. Celou sezónu zakončí biatlonisté v norském Holmenkollenu 22. března. Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu 11.11.2019 • 22:20 • Autor: lpribyl7 Máte rádi esport a rádi sázíte? Chtěli byste tyto dvě věci spojit, ale nabídka běžných sázkových kanceláří vám nevyhovuje? Přesně pro vás tu je LOOT.BET. Naše vlajková loď pro sázení na esport. Jak dopadne poslední část kvalifikace na EURO 2020? | Sazeni-online.eu Jak dopadne poslední část kvalifikace na EURO 2020? | Sazeni-online.eu 10.11.2019 • 12:26 • Autor: lpribyl7 Ve čtvrtek večer může být již definitivně rozhodnuto o postupujících z naší skupiny na EURO. Bude se radovat Česko nebo Kosovo? Kvalifikace na EURO 2020 má před sebou poslední dvě kola, po kterých budou známí další účastníci evropského šampionátu. Ve čtvrtek od 20:45 přivítá v Plzni Česko Kosovo, svého přímého konkurenta v boji o druhé postupové místo. První zastávkou Euro Hockey Tour je finský Karjala Cup | Sazeni-online.eu První zastávkou Euro Hockey Tour je finský Karjala Cup | Sazeni-online.eu 9.11.2019 • 15:55 • Autor: lpribyl7 Fanoušci národního týmu si o víkendu přijdou na své. Ve finských Helsinkách odstartoval první turnaj ze série Euro Hockey Tour, Karjala Cup. Po výborném utkání se Švédskem, které naši hokejisté vyhráli 3:1, a skvěle zvládnuté koncovce dnešního utkání proti Finsku, které jsme zdolali po samostatných nájezdech, čeká náš tým v neděli krátce po poledni souboj s Ruskem. Česká reprezentace má před nedělním utkáním reálnou šanci celý Karjala Cup vyhrát. To se naposledy podařilo v roce 2012 pod trenérem Hadamczikem.

Uživatelské tipy

1
Diez - Clarke
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
2
Ramanathan - Nagal
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
3
Stakhovsky - Taberner
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
4
Vegas Golden Knights - Montreal…
PROFIBET.cz
31.10.2019 • 23:04
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Nejnovější hodnocení

Casinonic
Imation60
80
(27.9.2019)

Casino je v češtině!

Mohlo by mít více bonusů

Gunsbet
Imation60
100
(16.9.2019)

Casino je v čestině

Nepřehlédněte

TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu 21.11.2019 • 17:53 • Autor: lpribyl7 Již zítra, pokud mu to zdraví dovolí, by si měl Jaromír Jágr připsat v zápase proti Liberci další start v hokejové Tipsport extralize. V sedmačtyřiceti letech! Ani zdaleka ovšem není nejstarším hráčem, který v samostatné éře české hokejové extraligy zasáhl do utkání. Pokud Jágr pomýšlí i na tento rekord, bude si muset ještě několik let počkat. EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu 16.11.2019 • 22:54 • Autor: lpribyl7 EURO 2020 se neobejde bez české účasti! Před závěrečným kolem kvalifikačních klání je jasné, že český tým nebude na závěrečném turnaji chybět ani posedmé v řadě. Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu 14.11.2019 • 16:39 • Autor: lpribyl7 Nová sezóna Světového poháru v biatlonu už je za dveřmi, odstartuje na konci listopadu. Jako první se na start postaví smíšené štafety dvojic, do jejichž závodu zbývá už jen 16 dní. Úvodní zastávkou SP v biatlonu bude švédský Östersund. Kromě něj SP zavítá do dalších 8 destinací včetně Nového Města na Moravě, kde se biatlonisté představí začátkem března. Zastávka v NMNM následuje po tradičním vrcholu celé sezóny, po mistrovství světa, které se uskuteční v italské Anterselvě. Celou sezónu zakončí biatlonisté v norském Holmenkollenu 22. března. Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu 11.11.2019 • 22:20 • Autor: lpribyl7 Máte rádi esport a rádi sázíte? Chtěli byste tyto dvě věci spojit, ale nabídka běžných sázkových kanceláří vám nevyhovuje? Přesně pro vás tu je LOOT.BET. Naše vlajková loď pro sázení na esport.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »