TOP10SportSites
40 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

40

40
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
40 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

40

40
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
72 Tipy Hodnocení profesionálů Vstup

72

72
Hodnocení profesionálů
Tipy Vstup
Zobrazit všechny sázkové kanceláře
Aktualizováno ke dni: 31.12.2018

✅ČESKO - DÁNSKO. ROZBOR TÝMŮ, PŘEHLED ZÁPASŮ. KDO MÁ VĚTŠÍ ŠANCE?

České hokejisty čeká na šampionátě zápas z kategorie "povinná jízda". Podaří se jim získat tři body nebo se dočkáme překvapení? 

✅ČESKO - DÁNSKO. ROZBOR TÝMŮ, PŘEHLED ZÁPASŮ. KDO MÁ VĚTŠÍ ŠANCE?

složení týmů

DÁNSKO


Brankáři: William Rorth (Rödovre Kodaň/Dánsko), Mats Sogaard (Medicina Hat/WHL), Albert Adamsen (Herning/Dánsko)

Obránci: Magnus Koch (Herlev/Dánsko), Malte Setkov (Malmö/Švédsko), Lasse Mortensen (Rödovre Kodaň/Dánsko), Lasse Laderbon Carlsen (Hvidovre/Dánsko), Victor Andersen (Herning/Dánsko), Jeppe Mogensen (Sioux Falls/USHL), Daniel Baastrup Andersen (Linköping/Švédsko), Oscar Winther Schulze (Rungsted/Dánsko)

Útočníci: Jonathan Brinkman Andersen, Emil Marcussen (oba Aalborg/Dánsko), Soren Dietz-Larsen (Malmö/Švédsko), Oliver Kjaer, Andreas Grundtvik (oba Esbjerg/Dánsko), Oliver Mahler Reuter, Christoffer Thrane Gath (oba Herlev/Dánsko), Jonas Rondbjerg (Växjö/Švédsko), Lucas Lasse Andersen (Karlskoga/Švédsko), Jakob Wittendorf (Odense/Dánsko), Lukas Bach Nielsen (Zug/NLA), Gustav Green (Rungsted/Dánsko), David Madsen, Victor Cubars (oba Malmö/Švédsko), Philip Schultz (Victoria/WHL)

ČESKO


Brankáři: Jakub Škarek (Lahti/Finsko), Jiří Patera (Brandon/WHL), Lukáš Dostál (Kometa Brno/Třebíč).

Obránci: Jakub Galvas (Olomouc), Filip Král (Spokane/WHL), Radim Šalda (Rimouski/QMJHL), David Kvasnička (Plzeň/Litoměřice), Dalimil Mikyska (Kometa Brno/Třebíč), Matyáš Zelingr (Kladno), Michael Gaspar (Mountfield HK/Litoměřice), Daniel Bukač (Niagara, OHL).

Útočníci: Martin Nečas (Charlotte/AHL), Filip Zadina (Grand Rapids/AHL), Martin Kaut (Colorado/AHL), Jan Jeník (Liberec), Karel Plášek (Kometa Brno), Jakub Pour (Plzeň/Litoměřice), Petr Čajka (Erie,/OHL), Jan Hladonik (Třinec), Jáchym Kondelík (University Connecticut/NCAA), Jakub Lauko (Rouyn Noranda/QMJHL), Matěj Pekař (Barrie/OHL), Ondřej Machala (Pardubice), Kryštof Hrabík (Tri-City/WHL), Jan Kern (Omaha/USHL)

 

jaké byly poslední 3 vzájemná utkání?

29.12.2016 Dánsko x Česko 3:2 pr. (MS U20 2017)
22.12.2015 Česko x Dánsko 5:0 (příprava)
29.12.2014 Česko x Dánsko 4:3 pr. (MS U20 2015)

Uvedené výsledky dosáhli naprosto rozdílné sestavy, které se od dnešních kompletně liší. Statistika má spíše ukázat, jak jednotlivým celkům vyhovuje hokejový styl určité země.

Dosavadní utkání obou týmů na turnaji

Dánsko
Dánsko x Švýcarsko 0:4
Rusko x Dánsko 4:0
Kanada x Dánsko 14:0

Česko
Kanada x Česko 5:1
Česko x Rusko 1:2
Česko x Švýcarsko 2:1 pr.

 

rozbor týmů

Česko


Česká hokejová dvacítka prošla během letní přestávky několika změnami. Nejvýraznější byla přestavba realizačního týmu, v němž nahradil Filipa Pešána třinecký šíbr Václav Varaďa, který k sobě přivedl jako asistenty Patrika Eliáše a Aleše Krátošku. Právě oni měli změnit dlouhé, už čtrnáctileté čekání na jakoukoliv medaili z mistrovství této kategorie. Úkol je to značně složitý, vždyť i poslední titul juniorů je značně vousatý. Vybojovala jej eskadra okolo kouče Jaroslava Holíka ve stínu zlatého hattricku v roce 2001.

Celý reprezentační cyklus odstartovala letos dvacítky dvěma výhrami nad Švýcarskem v brněnském Sportcentru Lužánky, následně si v srpnu zapsali mladí hokejisté po debaklu s Finskem relativně překvapivou výhru 5:1 nad stejným soupeřem, který je považován za jednoho z favoritů celého letošního mistrovství. Na konci srpna na Turnaji 4 zemí ve švédském Örnsköldsviku se stejné kategorii ale vůbec nedařilo. Varaďův výběr skončil v konkurenci Ruska, Švédska a kádru Suomi poslední, vše bylo podtrženo zejména ofenzivním trápením. Bez zisku jediného bodu. V říjnu už ovšem přišel záblesk výrazného zlepšení, na domácím Turnaji 4 zemí v Hodoníně si mančaft okolo kapitána Jakuba Galvase připsal velecenný skalp Švédů, s Ruskem pak sehrál velmi napínavou partii, kterou nakonec ukončil prohrou 5:6. Po závěrečné prohře s Finy ovšem stejně národní tým skončil až třetí. 

Před samotným šampionátem byla ovšem atmosféra naprosto odlišná. Reprezentačnímu managementu se podařilo získat klíčové opory ze zámořských týmů, které hrají na pomezí prvních týmu NHL a farem v nižší AHL. Podle mnoha expertů nebylo vůbec troufalé tvrdit, že po zlanaření Nečase, Kauta i Zadiny se může aktuální reprezentační sestava stát jednou z nejsilnějších za posledních deset let. Prakticky jedinou velkou hvězdou, jež se nakonec na turnaji neobjevila byl Filip Chytil, který již pravidelně obléká dres New Yorku Rangers. Generálky na samotný šampionát ovšem nedopadly asi úplně dle vysněných představ, česká dvacítka horko těžko udolala Slovensko na nájezdy, v posledním duelu před turnajem pak padla v poměru 2:6 s ambiciózními Američany. I sám lodivod střídačky Václav Varaďa označil výsledek za tvrdou facku, leč možná částečně prospěšnou. 

Prospěšnost se zatím ovšem hledá marně. Češi vstoupili do šampionátu, který pořádá kanadská provincie Britská Kolumbie, nevýrazným výkonem v duelu proti Švýcarům, Hráči ze země helvétského kříže prozatím ovšem ve Vancouveru předvádějí skvostně výkony, když výrazně potrápili Kanadu i Rusko. Výhra v prodloužení tak sice byla v Česku podceňována, nyní se však jeví jako velmi důležitá. Národní výběr totiž následně padl velmi těsně s Ruskem, od Kanady pak dostal tvrdou lekci. K jistotě čtvrtfinále tak nyní potřebuje urvat z duelu s Dánskem minimálně jeden bod. Prubířským kamenem Čechů je i nadále ofenzíva, v efektivnosti střel mají druhou nejhorší produktivitu ze všech účastníků turnaje. Hůře je na tom jen Kazachstán. Očekávané hvězdy navíc povětšinou gólově mlčí.

Kdo vůbec tvoří pilíř letošních mladých bojovníků se lvem na hrudi? Bezkonkurenčně největší hvězdou je Martin Nečas. Rodák z Nového Města na Moravě, odchovanec žďárských Plamenů a brněnské Komety. Přirozený lídr, hokejista s fantastickou technikou a vrozeným citem pro hru. Letos sice odstartoval v prvním týmu Caroliny, v říjnu jej ale poslal management Hurricanes celkem nečekaně na farmu do San Antonia. Mnohými je zřejmě neprávem odsuzován coby protekční dítě určité skupiny novinářů, nicméně na turnaji podobně jako ostatní čeští hokejisté mnoho nepředvedl. Na kontě má jen jednu asistenci, mnoha fanoušky je kritizován za často zbytečné vylučování. Jeho velký kamarád z lajny Martin Kaut, 16. draftovaný prospekt letošního draftu, si taktéž celý podzim zvyká na americký život. Coby naděje Avalanche válčí v dresu farmářského Colorade Eagles zatím obstojně, pardubický odchovanec se tak rázem taktéž zařadil mezi největší hvězdy kádru. Ani on ale naděje českých fanoušků zatím nenaplňuje. Na podobné úrovní důležitosti měl být i Filip Zadina, šestá letošní volba Detroitu, který bojuje na farmě v Grand Rapids. Komplexní útočník loni nastřílel na šampionátu v Bufallu celkem sedm branek,letos prozatím gólově mlčí. Nelze opomenout ani Jáchyma Kondelíka nebo Jakuba Lauka. Obranu pak má na starost zejména olomoucký bek Jakub Galvas a plzeňský David Kvasnička, se zájmem se čeká i na výkony Daniela Bukače, jenž měl v minulosti častou smůlu na zdravotní lapálie. Trenéři mají na výběr i nesmírně vyrovnanou trojici brankářů. Proti Švýcarům sice předvedl fantastický výkon Lukáš Dostál, hodně se ale očekávalo i od talentovaného Jakuba Škarka (přesně 80% úspěšnost zákroků) nebo Jiřího Patery (90 %). Prozatím ovšem nad všemi vévodí prvně jmenovaný, Dostál má nadstandardní úspěšnost 94,55 %. 

Nejproduktivnějším hráčem národního týmu je momentálně Martin Kaut, který se na středeční výhře nad Švýcarskem podílel jedním gólem a jednou asistencí. Stejný počet kanadských bodů má i bek David Kvasnička, který vstřelil rozhodující trefu u jediné dosavadní české výhry na turnaji a k tomu si připsal ještě jednu asistenci. Sedm dalších hráčů pak má po jednom bodu, ani jeden z Varaďova výběru se zatím nevlezl do elitní třicítky bodování šampionátu.
 
 
 

Dánsko


Dánský hokej se v posledních letech dostává do čím dál kvalitnější sféry, což je zejména podpořeno i růstem zájmu fanoušků o tento jinak okrajový sport v samotné severské zemi. Nicméně letošní mistrovství světa dospělých ukázalo, že rozšiřování hokeje mimo tradiční země má svůj smysl. Dánská dvacítka pamatuje i doby, kdy ji trénoval legendární český hokejový pionýr Jiří Justra, momentálně však už častěji promlouvá i do nejelitnější divize šampionátu, k níž uhájila příslušnost již popáté v řadě. Pokaždé s ní válčil na nejprestižnější světové akci této kategorie trenér Olaf Eller, jenž v roce 2017 dotáhl Dány k historickému čtvrtfinále. Loni v Buffalu už to ovšem nebylo tak blyštivé, neboť se dánští hokejisté museli zachraňovat v baráži s Bělorusy.

I letos k tomu podle všech odhadů směřují, neboť do turnaje vstoupili debaklem s Kanadou v poměru 0:14, o den později pak podlehli i Rusům, kterým dovolili celkem čtyři branky. Dánové padli i duelu, v němž podle zámořských expertů měli největší šanci na vítězství. Nad Švýcarskem měli sice slibnou převahu, postupně je však hráči s helvétským křížem na prsou přehrávali a nastříleli jim další čtyři. Seveřané ale mají paradoxně i s hrůzně vypadajícím skóre 0:22 šanci na hladký postup do čtvrtfinále. Pokud nad Čechy zvítězí v základní hrací době, nic jim nebraní v boji o medaile. Do čtvrtfinále by šli ze čtvrté pozice. 

Mezi největší hvězdy týmu patří brankář Mads Søgaard, jenž letos zaujal skauty klubů z NHL svými výkony v Medicina Hat – účastníkovi juniorské WHL. Do nadcházejícího draftu půjde ve velice slibné pozici, v žebříčcích prospektů mu patří páté místo mezi brankáři. Na juniorském šampionátu si nicméně již musel letos protrpět čtrnáctibrankový příděl od Kanady, kouč Eller jej totiž nestřídal. I kvůli tomu má tak úspěšnost pouhých 77,61 %. Jeho kolega William Rorth ji má momentálně jen 71,43%. Kromě nich stojí určitě za zmínku i Jonas Rondbjerg, kterého draftovalo před rokem Las Vegas, momentálně se stále vyhrává ve švédském Vaxjö. Dalším zástupcem Dánů v zámoří je útočník Phillip Schultz hrající WHL, který se v sobotu netajil v rozhovoru pro Hokejka.TV ambicemi na možný úspěch v duelu s Čechy. Fakta znějí jasně, Dány nelze rozhodně podceňovat, do souboje s národním týmem jdou s čistým štítem a rozhovoru se zmíněným hráčem také bez zbytečného respektu.
 
 
 

jaké jsou kurzy?

Bookmakeři vypsali kurzy a my už svého favorita máme. Vsaďte si s námi.

Chance Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.17 Výhra: 1170 Kč Vsadit tip
Chance
Vsadit tip
Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.17 Výhra: 1170 Kč
Fortuna Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.06 Výhra: 1060 Kč Vsadit tip
Fortuna
Vsadit tip
Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.06 Výhra: 1060 Kč
Maxi-Tip Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.17 Výhra: 1170 Kč Vsadit tip
Maxi-Tip
Vsadit tip
Dánsko - Česko Sázka: 1000 Kč Kurz: 1.17 Výhra: 1170 Kč

 

31.12.2018 • 00:00 • Autor: DI

Další novinky z rubriky Kurzové sázení

MMA v kostce. Proč jsou u nás bojové sporty populárnější? MMA v kostce. Proč jsou u nás bojové sporty populárnější? 4.11.2019 • 20:15 • Autor: Jakub.kirman Mixed Martial Art, MMA neboli chceme-li smíšená bojová umění je sport, který je v českých zemích na vzestupu. Proč tomu tak je, co lze čekat v následujících letech a jak v tomto odvětví sázet? Karlos Vémola vs. Attila Végh. Na koho si vsadit v zápase století? Karlos Vémola vs. Attila Végh. Na koho si vsadit v zápase století? 2.11.2019 • 13:00 • Autor: Jakub.kirman Svět Českého MMa už 9. Listopadu otřese dlouho očekávaný a roky fanoušky žádaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. Kdo je v tomto zápase favorit a proč si na něj vsadit? Hrací automaty zdarma i pro ženy Hrací automaty zdarma i pro ženy 10.10.2019 • 18:31 • Autor: Jakub.kirman Společnost si myslí, že hazard a hrací automaty jsou převážně doménou mužů, avšak jedná se o omyl. I ženy si rády zahrají. Proč tomu tak je a jaké hrací automaty zdarma si nejraději vybírají? Sport, zprávy, události. Na co vše vsadit v říjnu? Sport, zprávy, události. Na co vše vsadit v říjnu? 4.10.2019 • 09:19 • Autor: Jakub.kirman Aktuality ze světa sportovních akcí, událostí a sázení. Řijen sebou přinese hned několik zápasů a utkání, kde můžeme horkokrevně fandit a využít naše sázkařské zkušenosti. Co nás vše čeká? ✅největší sportovní události 2019/20 ✅největší sportovní události 2019/20 30.7.2019 • 21:42 • Autor: Martin.k1 Pojďme se společně podívat na informační souhrn všech největší událostí, které se odehrají v letech 2019 a 2020. Bude se opravdu na co dívat. Nemine nás letní olympiáda, ba dokonce ani fotbalové mistrovství Evropy, zapomenout nesmíme ani na hokejové turnaje. OkTAGON MMA - Sledování živě a sázky OkTAGON MMA - Sledování živě a sázky 18.7.2019 • 09:36 • Autor: Martin.k1 Oktagon  MMA zvedá diváky ze sedadel. V posledních letech se z toho stává obrovský, ale opravdu obrovský fenomén. Toto bojové úmění navštěvují ročně až stovky tisíc diváků. Je to obrovský fenomén v České republice i na Slovensku. Pojďme se na tento sportoní žánr boxu podívat

Uživatelské tipy

1
Siauliai-Žalgiris Kaunas
holik77
9.3.2021 • 17:30
»
2
Bonzi-Goffin
holik77
24.2.2021 • 18:56
»
3
Atl.Madrid - Chelsea
holik77
23.2.2021 • 13:15
»
4
New York Islanders-Buffalo
holik77
22.2.2021 • 22:39
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Nejnovější hodnocení

22Bet
Xindl22
20
(18.4.2021)

Veľmi zla komunikácia adminov

22Bet
Fuldas-ST
40
(13.4.2021)

Kasino má velmi špatnou komunikaci se zákazníky. Pokud potřebujete pomoci, a zaměstnanci kasina neví, budete jen čekat a čekat. Proto když budete potřebovat s něčím poradit, dobře si rozmyslete zda kasino tuto možnost má. Tým specialistů, nejsou žádní specialisté. Test zaměstnanců proveden a byl neúspěšný.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »