Tenis online

Seznam live streamů, TV a online přenosů na tenis

Nechcete přijít o nejdůležitější tenisové akce roku? Ani my ne. Připravili jsme pro vás kompletní přehled TV přenosů a online streamů na tenisové grandslamy Australian Open, Roland Garros, Wimbledon a US Open.

Správní tenisoví fajnšmekři jistě ocení i přehledný výpis přenosů z Turnaje mistrů, Turnaje mistryň, ATP Tour, WTA Tour či turnajů nižší kategorie (Challenger a Futures).

Nechybí ani týmové soutěže národních týmů Davis Cup a Billie Jean Cup. Stačí se jen pohodlně usadit a vychutnat si své oblíbené tenisové turnaje online. Abyste si sledování trochu zpříjemnili a umocnili zážitek, vsaďte si! Na výběr máte z velkého množství sázkových kanceláří se skvělými vstupními bonusy.

TV Tipsport

 

Z tabulky níže zjistíte, které televizní stanice mají licence na tenisové soutěže. Povětšinou však jde o placené kanály, takže vám radíme založit si i účet u některé ze sázkových kanceláří, které nabízí live streamy z tenisových podniků zdarma. Mezi českými sázkaři se největší popularitě těší především Tipsport TV, která nabízí tenisové online přenosy ZDARMA.

         
   Soutěž TV přenosy Live stream  
   Australian Open Eurosport 1, Eurosport 2, RTVS TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Roland Garros Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Wimbledon Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   US Open Eurosport 1, Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   Turnaj mistrů Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Turnaj mistryň O2 TV TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   ATP Masters 1 000 Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ATP Tour 500 Eurosport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ATP Tour 250 Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   WTA Tour  O2 TV, RTVS TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Challenger TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Futures (ITF)  TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   Davis Cup ČT sport, RTVS  
   Billie Jean Cup ČT sport, RTVS ?  
         

 

Pro tenisového nadšence je volba sportovního kanálu jasná. Všechny důležité turnaje naladí na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2

Najde tam turnaje grandslamové čtyřky (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon US Open) a od roku 2021 také Turnaj mistrů, turnaje ATP Masters 1 000, ATP Tour 500 a ATP Tour 250.

Ženský tenis (WTA Tour) včetně Turnaje mistryň naladíte na O2 TV.

Sportovní kanál České televize ČT sport nabízí utkání týmových soutěží, tedy Davis Cupu a Billie Jean Cupu.

Ano, teinosvé přenosy lze sledovat také díky online streamům sázkových kanceláří. Vše, co k tomu potřebujete, je registrovaný účet a splnit požadavek na minimální sázku (každá sázková kancelář má jiné podmínky). 

Jedničkou na trhu není nikdo jiný než jednička na trhu Tipsport. Společně s Tipsportem zaujímá pomyslné první místo Chance. Je to z důvodu, že spadá pod holding Tipsportu a její nabídka je tak totožná s "modrými". 

Na internetové televizi Tipsport TV denně naladíte stovky přímých sportovních přenosů z celého světa. Z tenisových soutěží se můžete těšit v podstatě na vše, co se momentálně hraje. Nejde jen o turnaje nejvyšší kategorie, ale i challengery a turnaje ITF.

Skvělou alternativu představují online streamy sázkové kanceláře LOOT.BET, protože pro sledování nemusíte být vůbec přihlášení. A na výběr jsou i mini podniky jako turnaje kategorie UTR.