Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Oktagon online

Milovníci bojových sportů rostou v České republice jako houby po dešti. Hlavní zásluhu na tom má jedna z největších a nejpopulárnějších evropských organizací MMA Oktagon. Domácí značka sdružuje ty nejlepší zápasníky a zápasnice československé scény a za několik let si vybojovala neohroženou pozici jedničky. Turnaje Oktagonu jsou pořádány několikrát do roka a diváci mají hned několik možností, jak slavnostní galavečer sledovat. Zde se dozvíte, kde Oktagon sledovat.

Bojové sporty na Tipsportu

Oktagon TV

Hlavní model, na němž si promotéři a Oktagonu zakládají, spočívá v tzv. PPV (pay-per-view), tedy sledování konkrétního pořadu za platbu. Praxe, která je běžná ze světa, se Nerudovi a Novotnému (promotéři Oktagonu) osvědčila a postupně celý koncept vylepšují.

Dříve jsme mohli vídat přímé přenosy z Oktagonu na stanici O2 TV Sport, ovšem tato spolupráce již skončila. Televizní diváci však o nejlepší československé MMA ochuzeni nebudou. Promotéři Oktagonu se totiž dohodli s Českou televizí. Od podzimu 2021 se tedy budou objevovat přenosy z Oktagonu na obrazovkách ČT Sport. Zápasy však nebudou vysílány živě, ale s několikadenním odstupem, a to z toho důvodu, aby nebyl poškozen projekt Oktagon TV, který oragnizaci generuje příjmy a rozrůstá se o další soutěže jako DFN, Impact MMA, Heroes Gate, MTE nebo předsilvestrovský galavečer boxu v Lucerně. 

  • Kde sledovat Oktagon TV?

Oktagon TV můžete sledovat na oficiálních webových stránkách oktagon.tv (funguje pouze v prohlížečích Chrome, Safari a Edge). Pro spolehlivý přenos je vyžadováno stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 10 Mbs. Sledovat můžete na počítači, mobilním zařízení či tabletu. V případě, že se rozhodnete streamovat přenos na Smart TV, není zaručena kvalita přenosu.

  • Co sledovat na Oktagon TV?

Hlavním lákadlem Oktagon TV jsou samozřejmě přenosy jednotlivých večerů Oktagonu. Kromě této organizace zde však najdete i živé přenosy z mnoha dalších soutěží, a to nejen z MMA prostředí, ale i dalších bojových disciplín jako jsou kick-box, muay-thai či klasický box. Těšit se můžete na přenosy z Heroes Gate, DFN, Impact MMA, MTE a další.

  • Kolik stojí Oktagon TV?

Na Oktagon TV vždy platíte za jednotlivý přenos. Cena PPV se liší podle organizace. Za přenosy z Oktagonu počítejte s cenovkou €12,99. Kromě přímého přenosu lze také zakoupit záznam již proběhlého turnaje.

Celkově máte na výběr 2 druhy produktů - LIVE produkt a VOD produkt. LIVE zahrnuje živý přenos z turnaje jak v češtině, tak v angličtině. Zároveň zahrnuje záznam turnaje, který si můžete přehrát až 7 dnů po skončení přímého přenosu. LIVE produkt můžete obvykle zakoupit pouze do 24 hodin po skončení turnaje a jeho cena je €12,99. VOD (video on demand) zahrnuje pouze záznam z turnaje, který již proběhl. Záznam bude zpřístupněn na 30 dnů od zakoupení. VOD můžete běžně zakoupit 24 hodin po skončení turnaje. Cena je €9,99.

 

Live stream na Tipsport TV

Bezplatnou variantu sledování Oktagonu nabízí sázková kancelář Tipsport. Pro registrované členy největší sázkařské komunity jsou přenášeny zápasy díky Tipsport TV. Jedinou podmínkou pro sledování live streamů je mít za poslední měsíc vsazeno alespoň za 30 Kč.

TV Tipsport

 

Za živý přenos z Oktagonu zaplatíte na oktagon.tv €12,99. Pokud byste chtěli pořídit přenos ze záznamu, tak si připravte €9,99.

Od podzimu 2021 se promotéři organizace dohodli s Českou televizí, která bude vysílat přenosy na svém sportovním kanále ČT sport s několikadenním zpožděním.

Ano, přenosy z Oktagonu lze sledovat také díky online streamu Tipsport TV. Vše, co k tomu potřebujete, je registrovaný účet a splnit požadavek na minimální sázku (30 Kč za uplynulý měsíc).