Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Nová sázková kancelář v ČR

Situace na českém trhu s kurzovým sázením je od roku 2017, kdy vešel v platnost zákon o povinné licenci Ministerstva financí, komplikovaná. Mnoho velkých zahraničních subjektů, které českým sázkařům umožňovaly sázet, postupně odešlo, aniž by se pokusilo o licenci usilovat. Na druhou stranu vzniklo v posledních letech několik nových sázkových kanceláří, které české klienty tolerují. Mezi nejznámější patří 22Bet.

 

Vstupní bonus u 22Bet 

 

Nové sázkařské platformy vznikají každý den

Vznik nových sázkových kanceláří je v podstatě na denním pořádku. V mnoha případech ale nejde o úplně novou společnost, ale o sázkovku s předělaným lookem, která běží na zaběhlém systému společnosti, která už nějakou sázkovou kancelář provozuje. Jednoduše řečeno, společnost, která stojí za jinými menšími sázkovými kancelářemi, vytváří další sázkové kanceláře, které se liší pouze designem. Na tom rozhodně není nic špatného. Pokud firmě něco funguje, tak proč to neduplikovat? Hráči dostanou šanci získat nové bonusy, společnost rozšíří své portfolio, nabere nějaké nové klienty, takže v konečném důsledku mohou být spokojené obě strany. V tomto případě se ale nebavíme o společnostech s vlastními bookmakery, systémy a ambicemi prorazit celosvětově. Takových projektů už tolik nenajdeme.

Založit podobnou sázkovou kancelář v podstatě není žádná raketová věda. Stačí vám k tomu nějaké peníze na provoz, napojit se na systém dodávající kurzy, vytvořit design apod. Samozřejmě to celé berte s rezervou! Na druhou stranu tu ovšem máme velkolepé projekty, které mají šanci zasáhnout trh celosvětově a vybudovat si renomé bližící se nejznámějším britským sázkovým kancelářím, za které můžeme zmínit např. Bet 365, William Hill, Betfair apod. Jedním z nich je 22Bet!

22Bet cílí na celý svět

Za relativně krátkou dobu provozu (od r. 2017) nabralo 22Bet miliony spokojených sázkařů z celého světa. Mezinárodní web funguje pod licencí ostrovního Curacaa, ale kromě toho vlastní 22Bet také několik lokálních licencí, a to především v Africe, kde je kurzové sázení na vzestupu. Mezi nejsilnější trhy, kde operuje pod místní licencí, patří Nigérie, Keňa, Ghana, Uganda nebo Kamerun.

Abychom si ale udělali lepší obrázek o tom, jakou sílu značka 22Bet má, překročíme hranice do sousedního Německa. Právě tam je totiž její web v rámci kategorie „gambling“ jedním z nejnavštěvovanějších (dle portálu similarweb.com). A o více než osmdesáti milionech Němců je známo, že si rádi vsadí.

Velké popularitě se 22Bet těší také v Maďarsku, Brazílii nebo Kanadě. Vsadit si mohou obyvatelé více než poloviny států světa. Svědčí o tom mj. i obrovské množství jazykových mutací a národních měn, které mají sázkaři na výběr. Dobrou zprávou pro české hráče je, že mohou 22Bet také vyzkoušet. Ale pouze z mobilu! Desktopová verze je blokována, protože 22Bet nevlastní potřebnou licenci českého MF pro provozování kurzových sázek.

Vyzkoušejte 22Bet sami a získejte bonus 3 000 Kč

Pokud sázkovou kancelář 22Bet ještě neznáte, bude nejlepší, když si ji vyzkoušíte sami. U našich čtenářů je to jednoznačně „number 1“. K prvnímu vkladu navíc dostanete 100% bonus ve výši vkladu, a to až do 3 000 Kč. Kompletní informace k bonusu naleznete v našem článku Proč založit účet u 22Bet? Co třeba kvůli vysokému bonusu!  

A pokud chcete objevit i další zahraniční sázkové kanceláře, vyzkoušejte například FreshBet nebo Sportuna!

Důležité info na závěr: Pokud k sázení používáte desktopovou verzi, budete se muset přihlašovat přes VPN! Je to tím, že je web 22Bet na českém území blokován. Na mobilu jede vše bez problémů