Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
LeonBets

LeonBets

80%

Kasíno v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

Sport reload 50%

Sport reload 50% Cashback

Maximální výše bonusu:
2500 CZK

Články 

Základní informace o LeonBets

Online sázková kancelář Leon sice provozuje své služby již od roku 2007, nicméně u nás jde prozatím o málo známou společnost. Kromě kurzového sázení si u Leonu přijdou na své také vyznavači casinových her, a to jak online slotů, tak i her s živými krupiéry.

Pro sázkaře je nejdůležitější informací vysoká kurzová hladina u fotbalových a tenisových trhů. To se samozřejmě týká především hlavních trhů u nejvýznamějších lig či turnajů. Na druhou stranu množství vedlejších sázek je oproti známějším sázkovkám na nízké úrovni.

K registraci dostane každý hráč bonus v podobě 20 free betů v celkové hodnotě 220 €. Tím však odměňování rozhodně nekončí. K dispozici je např. pravidelný „Reload bonus“ a „Loyalty program“, ve kterém můžete směnit nasbírané body za finanční odměnu.

Důležitá informace: Sázková kancelář LeonBets akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background LeonBets

Společnost Leon funguje na poli online kurzového sázení již od roku 2007. Dlouhá léta se však soustředila pouze na státy východní Evropy. To se změnilo roku 2018 spuštěním celosvětových stránek, kde jsou akceptováni hráči z více než osmdesáti států světa.

Pro svůj celosvětový provoz využívají několik různých domén, jako např. leonbets.com, leonbets.net, leonbet.in apod. Všechny spadají pod jednoho provozovatele, kterým je Leon Curacao N.V. Již z názvu společnosti je tedy jasné, že je licencována na Curacau.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání, stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na registrační stránku, kde si můžete vybrat mezi registrací pomocí telefonu nebo emailu. Vyberte tu, která vám vyhovuje více.

Ve formuláři vyplníte informace, které jsou vyžadovány a máte hotovo. Váš účet je nyní aktivní.

Po registraci je potřeba svůj účet ještě ověřit. Zadané informace proto vždy uvádějte pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u LeonBets

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. V první řadě lze zmínit, že je velmi přehledná. V Leonu se obejdou i bez animací navíc a výsledkem je jednoduchý postranní panel s nabídkou. V nabídce lze jednoduše filtrovat podle časových preferencí. Důležitou funkcionalitou je lupa, která vyhledávání zjednoduší.

První výtka, která na adresu LeonBets míří, je poměrně „chudá“ nabídka. V ní samozřejmě nechybí sporty jako fotbal, basketbal, tenis či esports, ale na druhou stranu třeba dostihy a některé další sporty v ní nenajdete. Stejné je to i s nabídkou soutěží a turnajů, které jsou vypisovány.

Ještě více však mrzí nepříliš rozsáhlá nabídka trhů, které jsou k dispozici. Abychom byli konkrétnější, tak např. u fotbalu chybí jakékoli hráčské sázky (dá gól, dostane kartu,...). U tenisu se pro změnu musíte obejít bez statistických sázek, tedy počet es, dvojchyb apod.

Sázkaři, kteří vyhledávají příležitosti na hlavních trzích budou spokojeni. Důvodem jsou nečekaně vysoké kurzy a příjemná marže. Je samozřejmě rozdíl mezi sázkami na Premier League a tenisové „ITFko“, ale v globálu je marže Leonu oproti konkurenci na solidní úrovni. Některé hlavní trhy (1X2) u vybraných fotbalových událostí (např. některé zápasy Ligy mistrů, Premier League či Bundesligy) se dokonce pyšní 0% marží.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře LeonBets

 • Vstupní bonus a tzv. Loyalty program (sbírání bodů, které lze následně směnit za peníze).
 • ✅ Vysoké kurzy u hlavních trhů největších fotbalových soutěží je marže kolem 2 %).
 • Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • Mobilní aplikace dostupná pro Android.
 • ✅ Možnost vložit a vybrat prostředky také pomocí kryptoměn.
 • U e-sportů je dostupný live stream, a to aniž byste museli být registrováni.
 • ✅ Možnost sázet na tzv. fast markets – tedy na live události, co se stane jako nejbližší událost, např. u vypsaného fotbalového utkání můžete vsadit na to, že jako další akce bude aut, roh, odkop od brány, gól apod. Možnosti lze i kombinovat (tomu odpovídá kurz).
 • Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora

Podpora LeonBets má jednu nevýhodu. Narozdíl od jiných sázkových kanceláří se zde musíte před kontaktováním podpory pomocí live chatu nejprve přihlásit. Bez registrovaného účtu tedy máte smůlu. V případě, že si potřebujete před registací cokoli ověřit, můžete využít kontaktní formulář, do kterého se dostanete po kliknutí na pole „Help“, jež se nachází v patičce.

K mnoha otázkám nakonec ani nemusí dojít, protože spoustů odpovědí najdete v sekci FAQ.

 • live chat
 • kontaktní formulář
 • sekce FAQ

obrazek


Naše hodnocení
80 %

Byť je online sázková kancelář Leon na trhu již od roku 2007, její jméno je v tuzemsku zatím neznámé. Vzhledem k vysokým kurzům, které jsou na hlavní fotbalové trhy k dispozici, je to škoda.

Ocenit musíme vstupní bonus, který je novým sázkařům dávkován v podobě dvaceti free betů. Celková výše dosáhne 220 €! Bonusů je v Leonu vícero. V souvislosti s bonusy nemůžeme nezmínit také tzv. Loyalty program, tedy věrnostní program pro pravidelné sázkaře.

Mezi další benefity patří rychlá a jednoduchá registrace, možnost vkládat a vybírat prostřednictvím kryptoměn a také mobilní aplikace (ta je však dostupná pouze pro Android).

Za slabší stránku LeonBets považujeme rozsah kurzové nabídky a vypsaných trhů. Oproti mnohým sázkovým kancelářím je nabídka sportů, lig a soutěží poněkud okleštěná, např. sázkaři, co mají v oblibě dostihy, se ani nemusí registrovat.

Zajímavostí, kterou si lze sázení zpestřit, je sázení tzv. Quick bets. Jde o vysokorychlostní sázky, u kterých sázkař sází na to, co ve vypsaném utkání nastane jako další situace. Např. u fotbalových utkání můžete vybírat mezi autem, rohovým kopem, gólem, odkopem od brány apod. Dejte si však dobrý pozor! Marže na těchto trzích bude výrazně na straně sázkové kanceláře.

 • Vstupní bonus a tzv. Loyalty program
 • Vysoká kurzová hladina u hlavních fotbalových trhů
 • Možnost sázení tzv. Quick bets
 • Na trhu již od roku 2007
 • Akceptace kryptoměn
 • Oproti konkurenci slabší kurzová nabídka (chybí např. dostihy a mnoho nižších soutěží a vedlejších trhů)
 • Mobilní aplikace pouze pro Android
 • Slabá kurzová hladina pro basketbal

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2007
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neteller, Paysafecard, Skrill, MasterCard, Ethereum, WebMoney, Perfect Money, Tether, eZeeWallet
Jazyky az, fr, pt, ru, uz, en
LeonBets akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s požadovanými údaji. Vše je velmi intuitivní.

Ano! Za registraci a první vklad dostanete bonus k prvnímu vkladu, který je rozdělen do dvaceti free betů. Jejich celková výše je 220 €.

Kromě vstupního bonusu nabízí Leon svým sázkařům také pravidelný „Reload bonus“ a další výhody plynoucí z tzv. Loyalty programu.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je použít live chat. Problém je, že pro komunikaci na live chatu, musíte mít založený účet. Kromě live chatu můžete použít např. i kontaktní formulář či email info@leonbets.com.

Mnoho informací na nejčastější otázky naleznete rovněž v sekci FAQ.

Ano, ovšem je ke stažení pouze pro operační systém Android.