Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Sportovní Black Friday v Betanu: 750 Kč sázka zdarma

Máte už dost výprodejových „Black Friday“ akcí, které se na vás z obchodů s elektronikou, módou atd. valí už dva týdny v kuse? Skočte si do sázkové kanceláře Betano. Tam totiž chápou, že Black Friday je až dnes. Nově registrovaní sázkaři se mohou těšit na sázku zdarma ve výši 750 Kč!

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Sportovní Black Friday v Betanu: 750 Kč sázka zdarma

Máte už dost výprodejových „Black Friday“ akcí, které se na vás z obchodů s elektronikou, módou atd. valí už dva týdny v kuse? Skočte si do sázkové kanceláře Betano. Tam totiž chápou, že Black Friday je až dnes. Nově registrovaní sázkaři se mohou těšit na sázku zdarma ve výši 750 Kč!


750 Kč sázka zdarma za registraci

Zpříjemněte si sledování fotbalového šampionátu se speicálním bonusem v podobě sázky zdarmy. U sázkové kanceláře Betano, která díky licenci MF působí také na českém trhu, nyní každý nově registrovaný sázkař, který provede svou registraci na Black Friday (25. 11.) nebo Black Weekend (26. – 27. 11.) získá sázku zdarma v hodnotě 750 Kč.

Při registraci zadejte promokód BF750

 

Jak sázku zdarma získáte? Začněte kliknutím na registrační link, který vás přesměruje na registrační stránku, kde kliknete na tlačítko „ZAREGISTROVAT SE ZDARMA“. Následně se vám otevře registrační formulář, ve kterém vyplníte všechny požadované údaje a ve třetím kroku vyplníte v poli pro promokód „BF750“. To je důležité! Bez něj na free bet nemáte nárok. Po dokončení registrace se vám sázka zdarma automaticky připíše na váš účet. Využít ji můžete na akovku s minimálním kurzem 4.00.

Kromě free betu také bonus k prvnímu vkladu ve výši 3 000 Kč

Aby se Betano vrylo novým sázkařům pod kůži a získalo si jejich přízeň, připravilo si pro ně 100% bonus k prvnímu vkladu ve výši až 3 000 Kč!

Díky tomuto bonusu má každý sázkař jedinečnou příležitost vyzkoušet si novou sázkovou kancelář a ještě za to být odměněn. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že jakmile u Betana začnete sázet, stane se nejvyužívanější sázkovou kanceláří s českou licencí ve vašem portfoliu, bonus nebonus. Za vše mohou vysoké kurzy a řada speciálních promoakcí.

Registrace u Betana

Chcete-li aktivovat svůj bonus k prvnímu vkladu u sportovních sázek, musíte si v okamžiku provedení prvního vkladu vybrat bonus za první vklad u sportovních sázek.

Podmínky bonusu k prvnímu vkladu:

  1. Pro připsání bonusu je potřeba čtrnáctkrát (14x) protočit počáteční vklad na sázkách s min. kurzem 1.8.
  2. Jakákoli žádost o výběr podaná před splněním požadovaného požadavku na sázení bude mít za následek automatické a neodvolatelné zrušení bonusu, stejně jako jakékoli jiné nabídky provedené v souvislosti s bonusem za první vklad.
  3. Sázkový požadavek se počítá v okamžiku vyhodnocení sázek, nikoli při jejich podání. Sázky na stejnou sázkovou příležitost nebo protichůdné sázky se do konečného výpočtu nabídky nezapočítávají. Totéž platí pro sázky na následující sázkové příležitosti: Sázky s MAX kurzem, asijské handicapy, kontradikční sázky, všechny sázky, které jsou vyhodnoceny pomocí možnosti Cash Out, Poločas/Konec zápasu, přesný výsledek u všech sportů, dvojitá šance u všech sportů, handicap na fotbal, ragby, házenou, lední hokej a americký fotbal, vítězný rozdíl u fotbalu, ledního hokeje a baseballu, bez ohledu na to, z jakého sportu daný zápas/událost pochází.