Nabídka dnešních free betů k Evropské a Konferenční lize (6. 10. 2022)

Také třetí hrací den základních skupin Evropské ligy a Konferenční ligy s sebou přináší mnoho příležitostí, jak získat zajímavé bonusy. Připravili jsme vám proto přehled akcí, které si nesmíte nechat ujít!

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

792 článků

Luboš Přibyl

0x komentářů

  0x

Nabídka dnešních free betů k Evropské a Konferenční lize (6. 10. 2022)

Také třetí hrací den základních skupin Evropské ligy a Konferenční ligy s sebou přináší mnoho příležitostí, jak získat zajímavé bonusy. Připravili jsme vám proto přehled akcí, které si nesmíte nechat ujít!


Midweek Freebet 50 % up to 50 € (Librabet, Rabona a Sportaza)

Začneme klasikou. U těchto tří sázkových kanceláří stačí uzavřít SÓLO sázku (prematch i live) v min. hodnotě 20 € / 500 Kč a s min. kurzem 1.50 na libovolný zápas Evropské nebo Konfereční ligy a free bet je váš!

Jak free bet získat?

 1. Tato promoakce je určena všem klientům, kteří mají řádně registrovaný účet a mají právo zúčastňovat se promoakcí.
 2. Promo akce probíhá v termínu od 6. října 00:00 do 6. října 23:59.
 3. Pro účast na promoakci musíte uzavřít sázku v minimální výši 20 € / 500 Kč na některý ze zápasů dnešního kola Evropské ligy nebo Konferenční ligy.
 4. Kvalifikační sázka musí být v min. kurzu 1,50.
 5. Jakmile se kvalifikační sázkou kvalifikujete, obdržíte její 50% výši ve formě free betu zpět, a to až do výše 50 € / 1 250 Kč.
 6. Pouze sázky podané z reálného konta se počítají jako kvalifikační – sázky podané z bonusového zůstatku či z free betů nejsou validní.
 7. Jakmile je kvalifikační sázka vyhodnocena, požádejte o free bet na live chatu.

Podmínky free betu?

 1. Jakákoli aktivní žádost o výběr před obdržením free betu zruší možnost obdržet free bet.
 2. Free bet musí být použit naráz, tzn. že musíte podat sázku v celé výši free betu.
 3. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50.
 4. Na protočení výhry z free betu máte celkem 30 dní, jinak vaše výhra propadne.

Sázka zdarma v hodnotě až 1 250 Kč!

Pokud ještě nemáte u některé z těchto sázkových kanceláří (RabonaLibrabet a Sportaza) účet, je nejvyšší čas to změnit. Registrace je intuitivní a zabere maximálně pár minut. 

 

Mise EL + EKL (Betano)

Nezahálí ani Betano. To si pro české sázkaře připravilo jednu ze svých Misí. Její podstatou je vsadit Bet Builder na jakýkoliv z nadcházejících zápasů EL nebo EKL složený z alespoň 3 tipů. Za to se můžete těšit na sázku zdarma v 50% hodnotě vaší sázky, a to až do výše 250 Kč!

Abyste se zúčastnili této Mise, musíte splnit následující podmínky:

 1. Podejte 1 Bet Builder sázku na jakýkoliv ze zápasů Evropské ligy nebo Konferenční ligy (6. 10.)
 2. Bet Builder musí obsahovat alespoň 3 tipy
 3. Kurz celého tiketu musí být roven nebo vyšší než 3.00 a minimální sázka alespoň 100 Kč

Bez ohledu na výsledek vašich sázek získáte sázku zdarma v hodnotě 50 % vašich sázek. Maximální hodnota sázky zdarma je 250 Kč.

Mise EL + EKL

Vezměte na vědomí, že: 

 • V Misích není povoleno používat Cash Out. Pokud byl Cash Out použit na jakoukoli sázku spojenou s Misí, tato Mise automaticky selže.
 • Tato nabídka platí pouze pro zápasy Evropské ligy a Evropské konferenční ligy hrané 6. 10. 2022.
 • K této Misi se bude možno připojit do čtvrtku 06/10 do 22:25.
 • Sázka zdarma bude připsána na účet ve chvíli, kdy budou sázky vyhodnoceny a její platnost je 72 hodin od připsání. 
 • Sázky podané s MAX kurzem se nebudou započítávat do Mise.
 • Zrušené a anulované sázky nebo sázky na zrušené zápasy, na účastníky, kteří se nakonec události nezúčastnili, nebo na události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny kurzem 1,00, nesplňují podmínky Mise. V takovém případě nelze misi dokončit, dokud není uzavřena nová sázka, která splňuje požadavky nabídky.
 • Sázky na protichůdné výsledky nesplňují podmínky Mise. (např. sázky podané na Více než 2.5 gólu a Méně než 2,5 gólu). 
 • Společnost Kaizen si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky nabídky nebo ji bez vysvětlení odvolat, a to oznámením účastníkům prostřednictvím aplikace nebo jinou formou, kterou určí společnost Kaizen, jakož i zrušit/odvolat odměny připsané zákazníkům a/nebo zisky z nich plynoucí, a to z důvodu technické nebo jiné chyby.
 • Aby byla Mise považována za splněnou a odměna za ni připsána, musí být všechny podmínky Mise splněny ve stanoveném časovém rámci. Způsob účasti na misi podléhá výhradnímu a absolutnímu uvážení společnosti Kaizen a bude zveřejněn v podmínkách každé Mise. Sázka je považována za součást Mise, když je uzavřena nebo vypořádána. Přesný čas účasti sázky v misi je čas, kdy je tato sázka uložena do centrálního systému Kaizen.
 • Účast na nabídce misí je nepovinná. Pro zajištění účasti na misi musí uživatel kliknout na tlačítko „Chci se zúčastnit“ v informačním okně každé Mise. Dostupné Mise každého účtu se zobrazí v části Mise v uživatelském účtu.
 • Platí herní plán Kaizen, Obchodní podmínky, bonusové podmínky a pravidla sázení. Kurzové sázky Mise nejsou hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů.

Registrace v Betanu

Pokud vás některá z nabídek zaujala, tak neváhejte a založte si účet ještě teď. Registrace zabere jen pár minut a je intuitivní. Za ověření účtu navíc dostanete 300 Kč sázku zdarma a 50 volných zatočení v onlice casinu.