Nabídka dnešních free betů k Evropské a Konferenční lize (13. 10. 2022)

Čtvrtý hrací den základních skupin Evropské ligy a Konferenční ligy před námi a s ním také mnoho příležitostí, jak získat zajímavé bonusy. Připravili jsme vám proto přehled akcí, které si nesmíte nechat ujít!

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Nabídka dnešních free betů k Evropské a Konferenční lize (13. 10. 2022)

Čtvrtý hrací den základních skupin Evropské ligy a Konferenční ligy před námi a s ním také mnoho příležitostí, jak získat zajímavé bonusy. Připravili jsme vám proto přehled akcí, které si nesmíte nechat ujít!


UEFA Midweek Freebet up to 50 € (Librabet, Rabona a Sportaza)

Začneme klasikou. U těchto tří sázkových kanceláří stačí uzavřít SÓLO sázku (prematch i live) v min. hodnotě 20 € / 500 Kč a s min. kurzem 1.50 na libovolný zápas Evropské nebo Konfereční ligy a free bet je váš!

Jak free bet získat?

 1. Tato promoakce je určena všem klientům, kteří mají řádně registrovaný účet a mají právo zúčastňovat se promoakcí.
 2. Promo akce probíhá v termínu od 13. října 00:00 do 13. října 23:59.
 3. Pro účast na promoakci musíte uzavřít sázku v minimální výši 20 € / 500 Kč na některý ze zápasů dnešního kola Evropské ligy nebo Konferenční ligy.
 4. Kvalifikační sázka musí být v min. kurzu 1,50.
 5. Jakmile se kvalifikační sázkou kvalifikujete, obdržíte její 50% výši ve formě free betu zpět, a to až do výše 50 € / 1 250 Kč.
 6. Pouze sázky podané z reálného konta se počítají jako kvalifikační – sázky podané z bonusového zůstatku či z free betů nejsou validní.
 7. Jakmile je kvalifikační sázka vyhodnocena, požádejte o free bet na live chatu.

Podmínky free betu?

 1. Jakákoli aktivní žádost o výběr před obdržením free betu zruší možnost obdržet free bet.
 2. Free bet musí být použit naráz, tzn. že musíte podat sázku v celé výši free betu.
 3. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50.
 4. Na protočení výhry z free betu máte celkem 30 dní, jinak vaše výhra propadne.

UEFA Midweek Freebet v Librabet

Pokud ještě nemáte u některé z těchto sázkových kanceláří (RabonaLibrabet a Sportaza) účet, je nejvyšší čas to změnit. Registrace je intuitivní a zabere maximálně pár minut. 

 

Mise EL + EKL (Betano)

Nezahálí ani Betano. To si pro české sázkaře připravilo jednu ze svých Misí. Její podstatou je vsadit Bet Builder na jakýkoliv z nadcházejících zápasů EL nebo EKL složený z alespoň 3 tipů. A v případě prohry nemusíte příliš smutnit, protože obdržíte sázku zdarma v 50% hodnotě vaší sázky, a to až do výše 250 Kč!

Abyste se zúčastnili této Mise, musíte splnit následující podmínky:

 1. Podejte Bet Builder sázku na jakýkoliv ze zápasů Evropské ligy nebo Konferenční ligy (13. 10.)
 2. Bet Builder musí obsahovat alespoň 3 tipy
 3. Kurz celého tiketu musí být roven nebo vyšší než 3.00 a minimální sázka alespoň 100 Kč

Pokud je váš tiket proherní, obdržíte sázku zdarma v hodnotě 50 % vaší sázky. Maximální hodnota sázky zdarma může být až 250 Kč.

Mise EL + EKL

Vezměte na vědomí, že: 

 • V Misích není povoleno používat Cash Out. Pokud byl Cash Out použit na jakoukoli sázku spojenou s Misí, tato Mise automaticky selže.
 • Tato nabídka platí pouze pro zápasy Evropské ligy a Evropské konferenční ligy hrané 13. 10. 2022.
 • K této Misi se bude možno připojit do čtvrtku 13. 10. do 22:25.
 • Sázka zdarma bude připsána na účet ve chvíli, kdy budou sázky vyhodnoceny a její platnost je 72 hodin od připsání. 
 • Sázky podané s MAX kurzem se nebudou započítávat do Mise.
 • Jakékoli sázkové příležitosti obsahující buď výběry „Lichý“ a/nebo „Sudý“ nebudou pro dokončení mise brány v úvahu.
 • SuperKombi sázky nebudou brány v úvahu pro dokončení mise.
 • Tikety podané se sázkami zdarma nebudou brány v úvahu pro dokončení mise.
 • Zrušené a anulované sázky nebo sázky na zrušené zápasy, na účastníky, kteří se nakonec události nezúčastnili, nebo na události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny kurzem 1,00, nesplňují podmínky Mise. V takovém případě nelze misi dokončit, dokud není uzavřena nová sázka, která splňuje požadavky nabídky.
 • Sázky na protichůdné výsledky nesplňují podmínky Mise. (např. sázky podané na Více než 2.5 gólu a Méně než 2,5 gólu). 
 • Společnost Kaizen si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky nabídky nebo ji bez vysvětlení odvolat, a to oznámením účastníkům prostřednictvím aplikace nebo jinou formou, kterou určí společnost Kaizen, jakož i zrušit/odvolat odměny připsané zákazníkům a/nebo zisky z nich plynoucí, a to z důvodu technické nebo jiné chyby.
 • Aby byla Mise považována za splněnou a odměna za ni připsána, musí být všechny podmínky Mise splněny ve stanoveném časovém rámci. Způsob účasti na misi podléhá výhradnímu a absolutnímu uvážení společnosti Kaizen a bude zveřejněn v podmínkách každé Mise. Sázka je považována za součást Mise, když je uzavřena nebo vypořádána. Přesný čas účasti sázky v misi je čas, kdy je tato sázka uložena do centrálního systému Kaizen.
 • Účast na nabídce misí je nepovinná. Pro zajištění účasti na misi musí uživatel kliknout na tlačítko „Chci se zúčastnit“ v informačním okně každé Mise. Dostupné Mise každého účtu se zobrazí v části Mise v uživatelském účtu.
 • Platí herní plán Kaizen, Obchodní podmínky, bonusové podmínky a pravidla sázení. Kurzové sázky Mise nejsou hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů.

Registrace v Betanu

Pokud vás některá z nabídek zaujala, tak neváhejte a založte si účet ještě teď. Registrace zabere jen pár minut a je intuitivní. Za ověření účtu navíc dostanete 300 Kč sázku zdarma a 50 volných zatočení v onlice casinu.