2 min čtení

Kde sledovat Premier League?Roman Mráz

Autor
Roman Mráz

čas 17. 04. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

1Bet

1Bet sázková kancelář | 2 500 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Anglická fotbalová soutěž Premier League je v posledních letech považována za nejlepší ligu na světě. Který fotbalový fanoušek by si tak nechtěl vychutnávat její zápasy z pohodlí domova? Pojďme se podívat na to, kde se dá Premier League sledovat živě.

Premier League v TV

Televizní vysílací práva na Premier League vlastní v České republice pro sezónu 2021/22 společnost Telly (dříve Digi), která dále poskytuje tato práva operátorům O2 a T-Mobile. Konkrétně jsou zápasy anglické ligy vysílány pouze na sportovním kanálu Premier Sport 1 a 2. Tyto programy jsou k dispozici také slovenským fotbalovým příznivcům. O tom, kde tyto sportovní stanice můžete naladit, píšeme na stránce Přehled sportovních kanálů, tak ji neváhejte navštívit.

Na Premier Sportu můžete sledovat opravdu bohatý program ostrovního fotbalu, počínaje podrobným preview před každým kolem, přes nabitý víkendový program zahrnující spoustu živých přenosů, až po různé pořady věnující se zajímavostem, nebo historii Premier League. Nechybí ani rozhovory s největšími hvězdami. Chcete vědět co si myslí o minulém zápase Cristiano Ronaldo, nebo co dělá ve volném čase Harry Kane? Žádný problém.

Od příští sezóny se ale situace s vysíláním PL změní. Práva na Premier League totiž získala od sezóny 2022/23 společnost Canal+, pod níž spadá například internetová a satelitní televize Skylink. Společnost má nasmlouvanou nejvyšší anglickou ligu na další tři sezóny.

Streamy a živé přenosy Premier League

Na rozdíl od jiných prestižních fotbalových soutěží nejsou momentálně live streamy na Premier League dostupné na stránkách tuzemských sázkových kanceláří, jako je Fortuna, nebo Tipsport. Alternativou tak mohou být pro fanoušky britského fotbalu streamy zahraničních televizí, jako je například NBC Sports, nebo Sky Sports. Ty však vyžadují registraci spojenou s placeným členstvím.

Živé přenosy ze zápasů také zprostředkovávají přímo některé anglické kluby. Na jejich webových stránkách můžete najít internetovou TV, na které jsou vysílány většinou domácí zápasy daného klubu. Jako příklad lze uvést internetovou TV populárního anglického celku Newcastle United. I zde je však vyžadováno placené členství.