2 min čtení

Neobírejte se o hodnotu! Sázejte vysoké kurzy u GG.BETLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 03. 03. 2023Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

GG.BET

Jedny z nejvyšších kurzů na trhu❗Vstupní bonus 110 € pro nové sázkaře 🎁

Přejít na web

Už je to nějaký ten pátek, co jsme navázali spolupráci s populární sázkovou kanceláří GG.BET. My sami z toho máme obrovskou radost, protože jejich kurzy jsou jedny z nejvyšších, na které na trhu narazíte. K tomu všemu se vám díky registraci otevře svět moderní sázkové kanceláře s mnoha online přenosy, skvělými bonusy a dalšími benefity.

Nejvyšší kurzy na trhu

Před vsazením tiketu u vašeho oblíbeného bookmakera si vždy zkontrolujte kurz také v sázkové kanceláři GG.BET. Je totiž pravděpodobné, že nepodáním sázky u GG.BET, ale u někoho jiného, se zbytečně obíráte o setinky či desetinky, které vás v konečném důsledku mohou vyhoupnout do kladných čísel. Nebude to tak samozřejmě vždy (na všech trzích, ve všech soutěžích apod.), je proto důležité mít účty u více společností a využívat nejlepší nabídku na trhu. Pro rychlé srovnání s konkurencí můžete použít např. světoznámý srovnávač kurzů oddsportal.com.

Payout u GG.BET je v porovnání s jinými sázkovými kancelářemi nadprůměrný. Pozoruhodný je ovšem především tím, že pokud se bavíme o hlavních trzích (sázka na vítěze, 1X2, OVER/UNDER), tak v mnoha případech má jeden z kurzů daného trhu (myslíme tím např. výhra na domácí na trhu 1X2 nebo OVER na trhu OVER/UNDER 2,5 gólů) nadstandardní, často i nejvyšší hodnotu z celého světa online sázkových kanceláří.

Sázení u GG.BET vám přinese vzrušení

Skvělá volba pro sázkaře, kteří si uvědomují hodnotu kurzů

O tom, jak je důležité hledat v kurzech hodnotu, je zbytečné mluvit, to už dnes po přelouskání Akademie kurzového sázení ví každý. Pro širší záběr trhu je důležité mít účet u více společností a GG.BET by mezi nimi rozhodně neměl chybět. To, že zde najdete vysoké kurzy, je polovina úspěchu. Druhá polovina úspěchu je pomalé dropování, které drží kurzy vysoko déle, než je tomu u konkurence. Pro sázkaře to znamená, že má mnohem více času vsadit si ve vyšším kurzu než u jiných společností, u kterých kurzy klesly (droply).