😈Candy Monsta: online výherní automat na 22Bet😈

Candy Monsta se řadí mezi ty vůbec nejoblíbenější výherní automaty, na jaké můžete v rámci 22Bet narazit. O jejich vývoj se postarala společnost BGaming, která je pro své automaty všeobecně velmi známá. Co vše vám online výherní automat Candy Monsta přinese?

JakubZich

JakubZich

171 článků

JakubZich

0x komentářů

  0x

😈Candy Monsta: online výherní automat na 22Bet😈

Candy Monsta se řadí mezi ty vůbec nejoblíbenější výherní automaty, na jaké můžete v rámci 22Bet narazit. O jejich vývoj se postarala společnost BGaming, která je pro své automaty všeobecně velmi známá. Co vše vám online výherní automat Candy Monsta přinese?


O BGaming

BGaming, založená v roce 2012, je renomovaná značka nabízející atraktivní výherní automaty pro hráče. Vývojářské studio BGaming vytvořilo více než 100 online automatů, které si můžete užít! Společnost se zaměřuje na maximální férovost svých automatů a častou podporu kryptoměn. Kromě spolupráce s online casinem 22Bet, BGaming také úzce spolupracuje s dalšími oblíbenými casiny po celém iGaming světě.

Zdroj:Felixgaming.com

Základní informace o Candy Monsta

Candy Monsta nabízí hráčům pět válců, na kterých naleznete 20 výherních linií. Vyhodnocování výher pak probíhá výhradně zleva doprava. Samotný automat je zasazený do světa roztomilých příšerek a především cukrátek, která milujeme snad každý!

Minimální sázku, kterou můžete udělat je v tomto případě 10 Kč. V rámci maximální sázky zde můžete na jeden spin vsadit až 2 500 Kč. Míru rizika si tak může každý hráč zvolit sám přesně podle toho, jak to hráčům vyhovuje, což je výborná zpráva.

Výherní symboly a RTP

Mezi nejoblíbenější výherní symbol se řadí srdce. To vám dokáže vaši sázku vynásobit 400×. Druhým nejoblíbenějším symbolem je pak gumový medvídek, který zvládne sázku násobit také 400×. Třetí nejvýnosnější symbol je hvězda, která hráčům může přinést výhru v podobě až 300× sázky.

Najdeme zde také tři bonusové symboly. Prvním z nich je dráček Monsta. Ten vaši sázku dokáže v případě výhry znásobit až 1 000×. Cukrátko WILD zase nahrazuje všechny symboly tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace. Třetím je symbol BONUS, který dokáže spustit bonusovou hru v podobě volných spinů.

Jistě vás zajímá také RTP online výherního automatu Candy Monsta. V tomto případě je RTP 94,06 %.

Zdroj: https://22betxz.com/

Speciální funkce a ovládání automatu

Ty nejvýnosnější symboly jsme si představili, nyní je čas si představit bonusové funkce. Jednu z nich zajišťuje symboly WILD. V případě, že získáte volné spiny v rámci kterých získáte také WILD, tento symbol se uzamkne a na svém místě zůstane až do konce volných spinů. Díky tomu můžete získat mnohem vyšší výhry.

V případě že se na 1, 3 a 5 válci objeví symbol BONUS, získáte 10 volných spinů, v rámci kterých se můžete spoléhat nejen na WILD symbol, ale také na další BONUS symboly, které vám umožní zisk dalších volných spinů navíc!

Ovládání automatu

Ovládání automatu je jednoduché a neskrývá v sobě žádné záludnosti.

1 – Informace = informace o automatu a možnostech výhry + nastavení zvuku

2 – Zůstatek = informace o zůstatku a vaší současné sázce

3 – Automatická hra = možnost automaticky roztáčet válce automatu

4 – Play = roztočení válců výherního automatu

5 – Hlasitost = nastavení hlasitosti automatu