Betano Mise: US Open (od 29. 8. 2022)

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

792 článků

Luboš Přibyl

0x komentářů

  0x

Betano Mise: US Open (od 29. 8. 2022)


O podstatě promoakcí zvaných Mise, které probíhají u sázkové kanceláře Betano, jsme vás již informovali v tomto článku, nyní vám přinášíme info o aktuální Misi, která se váže k tenisovému US Open.

MISE: US Open – 3 kroky Mise

K dispozici sázkařům jsou 3 úrovně Mise, přičemž v každé z nich na ně čeká sázka zdarma! Princip všech 3 úrovní je jednoduchý – vsadit určitou částku na vybrané zápasy tak, abyste splnili podmínku a sázka zdarma je vaše!

Abyste získali sázku zdarma za 1. krok Mise, musíte splnit následující podmínky:

 1. Vyberte si sázkovou příležitost z US Open (1 sázková příležitost ze zápasu může být pouze na 1 tiketu spadajícího pod Misi)
 2. Vsaďte alespoň 500 Kč na SÓLO nebo AKO sázku (systémové a Bet Builder sázky se nepočítají)
 3. Kurz každé sázkové příležitosti na tiketu musí být vyšší než 1.64 a minimální hodnota sázky na jeden tiket musí být 100 Kč

Po vyhodnocení sázek z 1. kroku Mise vám Betano okamžitě připíše 150 Kč ve formě sázky zdarma a postoupíte do 2. úrovně, v níž můžete získat 250 Kč ve formě sázky zdarma!

US Open Step 1

Abyste získali sázku zdarma za 2. krok Mise, musíte splnit následující podmínky:

 1. Vyberte si sázkovou příležitost z US Open (1 sázková příležitost ze zápasu může být pouze na 1 tiketu spadajícího pod Misi)
 2. Vsaďte alespoň 1 000 Kč na SÓLO nebo AKO sázku (Superkombi sázky se nepočítají)
 3. Kurz každé sázkové příležitosti na tiketu musí být vyšší než 1.64 a minimální hodnota sázky na jeden tiket musí být 100 Kč

Po vyhodnocení sázek z 2. kroku Mise vám Betano okamžitě připíše 250 Kč ve formě sázky zdarma a postoupíte do 3. úrovně, v níž můžete získat 500 Kč ve formě sázky zdarma!

Betano Mise US Open 2. krok

Vezměte na vědomí, že: 

 • V Misích není povoleno používat Cash Out. Pokud byl Cash Out použit na jakoukoli sázku spojenou s Misí, tato Mise automaticky selže.
 • Tato nabídka platí POUZE pro zápasy US Open (29. 8. – 11. 9.)
 • K této Misi se bude možno připojit do 10/09 do 18:00.
 • V případě podání sázky, kterou bude možno započítat také do jiných Misí, kterých se účastníte než této, mají ostatní Mise přednost.
 • Sázka zdarma bude připsána na účet ve chvíli, kdy budou sázky vyhodnoceny a její platnost je 72 hodin od připsání. 
 • V případě, že se účastníte misí se stejnými podmínkami, budou všechny uznatelné tikety nejprve započítány pouze pro jednu konkrétní misi.
 • Zrušené a anulované sázky nebo sázky na zrušené zápasy, na účastníky, kteří se nakonec události nezúčastnili, nebo na události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny kurzem 1,00, nesplňují podmínky Mise. V takovém případě nelze misi dokončit, dokud není uzavřena nová sázka, která splňuje požadavky nabídky.
 • Sázky na protichůdné výsledky nesplňují podmínky Mise. (např. sázky podané na Více než 2.5 gólu a Méně než 2,5 gólu).
 • Společnost Kaizen si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky nabídky nebo ji bez vysvětlení odvolat, a to oznámením účastníkům prostřednictvím aplikace nebo jinou formou, kterou určí společnost Kaizen, jakož i zrušit/odvolat odměny připsané zákazníkům a/nebo zisky z nich plynoucí, a to z důvodu technické nebo jiné chyby.
 • Aby byla Mise považována za splněnou a odměna za ni připsána, musí být všechny podmínky Mise splněny ve stanoveném časovém rámci. Způsob účasti na misi podléhá výhradnímu a absolutnímu uvážení společnosti Kaizen a bude zveřejněn v podmínkách každé Mise. Sázka je považována za součást Mise, když je uzavřena nebo vypořádána. Přesný čas účasti sázky v misi je čas, kdy je tato sázka uložena do centrálního systému Kaizen.
 • Účast na nabídce misí je nepovinná. Pro zajištění účasti na misi musí uživatel kliknout na tlačítko „Chci se zúčastnit“ v informačním okně každé Mise. Dostupné Mise každého účtu se zobrazí v části Mise v uživatelském účtu.
 • Platí herní plán Kaizen, Obchodní podmínky, bonusové podmínky a pravidla sázení. Kurzové sázky Mise nejsou hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů.

Registrace v Betanu

Pokud vás některá z nabídek zaujala, tak neváhejte a založte si účet ještě teď. Registrace zabere jen pár minut a je intuitivní. Za ověření účtu navíc dostanete 300 Kč sázku zdarma a 50 volných zatočení v onlice casinu.