Získejte až 100 € ve free betech za sázky na fotbal u Powbet a FEZbet (16. – 19. 9.)

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

792 článků

Luboš Přibyl

0x komentářů

  0x

Získejte až 100 € ve free betech za sázky na fotbal u Powbet a FEZbet (16. – 19. 9.)


Jste připraveni na víkend plný fotbalu a free betů? Od pátku 16. září až do pondělí 19. září máte jedinečnou možnost získat každý den 25 € free bet! Stačí vám přitom jen navštívit sázkovou kancelář FEZbet nebo Powbet a vsadit si na fotbal.

Weekend of Football 25 €

U těchto dvou sázkových kanceláří si teď můžete užít fotbalové zápasy více než kdy jindy, a to díky speciální promoakci se skvělým free betem v hlavní roli!

Podmínky pro jeho získání a protočení nejsou nijak náročné, tak neváhejte. Stačí uzavřít sázku v minimální výši 625 Kč / 25 € a free bet v hodnotě 625 Kč / 50 €máte v kapse! Toto můžete zopakovat každý den. Celkově si tedy můžete přijít až 2 500 Kč / 100 € ve free betech!

Jak free bet získat?

  1. Tato promoakce je určena všem klientům, kteří mají řádně registrovaný účet a mají právo zúčastňovat se promoakcí.
  2. Promo akce probíhá v termínu od 16. září 12:00 do 19. září 23:59.
  3. Uzavřete prematch nebo live sázku na jakýkoli fotbalový zápas každý den během propagačního období v min. výši 625 Kč / 25 € a každý den získáte free bet ve výši 625 Kč / 25 €.
  4. Kvalifikační sázka musí být v min. kurzu 1.50, v případě AKO sázky musí alespoň jedna příležitost být v min. kurzu 1.50.
  5. Pouze sázky podané z reálného konta se počítají jako kvalifikační – sázky podané z bonusového zůstatku či z free betů nejsou validní.
  6. Jakmile je kvalifikační sázka vyhodnocena, požádejte o free bet na live chatu.

Podmínky free betu?

  1. Jakákoli aktivní žádost o výběr před obdržením free betu zruší možnost obdržet free bet.
  2. Free bet musí být použit naráz, tzn. že musíte podat sázku v celé výši free betu.
  3. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50.
  4. Na protočení výhry z free betu máte celkem 30 dní, jinak vaše výhra propadne.

Úvodní bonus u FEZbet

Pokud ještě nemáte u některé z těchto sázkových kanceláří (FEZbetPowbet) účet, je nejvyšší čas to změnit. Registrace je intuitivní a zabere maximálně pár minut.