2 min čtení

Víkendový risk free bet u MostBetLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 27. 08. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

94 %

MostBet

Užijte si vysoké kurzy🔥a uvítací bonus do výše 8 000 Kč 🎁

Přejít na web

Využíjte skvělé příležitosti vsadit si u společnosti MostBet "zadarmo". Pro zápasy Manchester City - Liverpool a Atl. Madrid - Villareal máte jedičnou možnost využít tzv. risk free bet, tedy sázku, která neprohraje. Podrobnosti v textu. 

Risk free bet do výše až do 7 500 Kč / 350 €

S tzv. risk free betem se nemusíte bát toho, že vaše sázka prohraje. Jedinečná příležitost u sázkové kanceláře MostBet se váže k zápasu anglické Premier League mezi Manchesterem City a Liverpoolem a k zápasu španělské LaLigy mezi Atléticem Madrid a Villarealem. Abyste mohli získat nárok na bonusovou sázku zdarma, podejte SÓLO sázku na jeden z těchto dvou zápasů ve výši od 150 Kč / 15 € do 7 500 Kč / 350 € v min. kurzu 1.50 a v případě, že vaše sázka prohraje, obdržíte bonusový free bet ve výši vaší sázky.

Pravidla a podmínky akce:

  1. Abyste se mohli zúčastnit akce, podejte SÓLO sázku na jeden ze dvou výše zmíněných zápasů (MC - Liverpool, Atl. Madrid - Villareal) v min. kurzu 1.50.
  2. V případě, že bude vaše sázka proherní, obdržíte 100% výši vaší prohrané sázky ve formě bonusu zpět. 
  3. Sázky vyhodnocené kurzem 1.0 (VOID), stejně jako sázky vsazené z nějakého bonusu či free betu a sázky, u kterých byl využit cashout, nemají na bonus nárok.
  4. Bonus je aktivován v případě, že sázka byla podána v min. výši 150 Kč / 15 € a v min. kurzu 1.50.
  5. Bonus je automaticky aktivován do 24 hodin od vyhodnocení sázky.
  6. Jestliže je podáno více sázek, počítá se první podaná sázka.
  7. V případě, že sázkař již nějaký aktivní bonus má, nebude bonus z této sázky aktivován.
  8. Maximální výše bonusu je 7 500 Kč / 350 €.
  9. Pro úspěšný převod bonusových prostředků na reálné peníze je potřeba bonusovou částku min. 5x protočit na AKO sázkách s min. 3 příležitostmi na tiketu a min. kurzem 1.40 pro každou příležitost.
  10. Kompletní podmínky akce najdete zde.

Vsadit si u MostBet je velmi jednoduché, registrace je intuitivní a kurzová nabídka přehledná. V případě, že váháte a chcete se nejdříve o sázkové kanceláři MostBet dozvědět něco více, navštivte naši podrobnou recenzi.