3 min čtení

Sazka los Zlatá šupina aneb Ježíšek ještě před Vánoci 2021Pavel-Drahonovsky

Autor
Pavel-Drahonovsky

čas 30. 09. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

67 %

Sazka Hry

Uvítací bonus 🔥 300 Kč za registraci + 100% do výše 5 000 Kč 🎁

Přejít na web

Přestože výherní los Zlatá šupina se obecně těší velké popularitě, nejvíce hráčů po něm sáhne během období Vánoc. Tento stírací los od hazardní společnosti Sazka se hodí k obdarování sebe samého, stejně jako vašich blízkých.

O Vánocích tento dárek nejvíce jistě potěší osoby, kterým nelahodí kapr. Říkáte si, proč? Protože na losu je vyobrazen kapr, takže je to pro ně určitá kompenzace? To možná také, avšak ten hlavní důvod spočívá v tom, že tiket lze schovat pod talíř namísto skutečné šupiny. A co víc, nezahanbí ani jako jmenovka na stůl.

Co je na Sazka losu Zlatá šupina nejvíce jedinečné?

Kromě výše uvedených skutečností, díky nimž se Zlatá šupina šikne k Vánocům, stojí za to zmínit, že každý tiket ukrývá pod stírací plochou kromě peněz taktéž malé poselství.

Výherní los Zlatá šupina

Zdroj: nakup.itesco.cz

Kde sehnat výherní los Zlatá šupina?

Zlatou šupinu lze zakoupit na stejných místech jako všechny ostatní Sazka losy. (Tedy pochopitelně kromě eLosů.) To znamená zejména v prodejnách a na terminálech Sazky. Avšak vzhledem k tomu, že tento výherní los je dílem hazardního giganta, s velkou pravděpodobností pochodíte také na čerpacích stanicích, supermarketech, trafikách či pobočkách České pošty.

Sazka losy jsou po Česku opravdu velmi „rozlezlé“. Nikdy nevíte, kdy na vás vybafnou stejně jako nemáte tušení o tom, který los je výherní. Nezbývá vám nic jiného než svěřit osud váš nebo vašeho blízkého do rukou štěstěny. Jdete do toho?

Výherní los Zlatá šupina

Zdroj: nakup.itesco.cz

Proč koupit Sazka výherní los Zlatá šupina?

Díky své tematické grafice a zajímavým prvkům stírací los Zlatá šupina nezahanbí nejen během období Vánoc.

Každý odvážlivec, který za třicet kaček skočí do jezera s kaprem, má příležitost utrhnout mu zlatou šupinku v hodnotě 30 tisíc korun.

Pravidla lovu kapra jsou prostá:

  • Ulovte tiket Zlatá šupina na jednom z nespočtu prodejních míst
  • Stírejte políčka s takovou vervou, jako byste plavali proti proudu Vltavy na Štědrý den.
  • Vylovíte-li tři stejné částky, daný balík peněz vyhráváte

Zkrátka princip je tak snadný jako u většiny výherních losů: ať už jde o Sazka losy, Tipsport losy, nebo třeba PlayGames losy. Ostatně i to je jeden z důvodu, proč řada internetových portálů doporučuje výherní losy jako originální a příjemný dárek pod stromeček či k narozeninám.

Jelikož Sazka los Zlatá šupina stojí pouhých třicet kaček, ani obdarování více členů rodiny by nemělo nijak ohrozit váš rozpočet.

Sídlo společnosti Sazka

Zdroj: novinky.cz

Parametry Sazka výherního losu Zlatá Šupina v kostce

Takže si shrneme základní informace o tomto výherním losu od Sazky:

  • Jak hrát: Odhalte 3 shodné částky a vyhráváte
  • Cena: Los setřete za 30 Kč
  • Výhry: Hraje se až o 30 000 Kč

Online losy na hazardním portále Sazka stojí za vyzkoušení!

V Česku ještě stále poměrně velký počet hráčů losů nemá tušení o dostupnosti eLosů, tedy výherních losu v elektronické podobě.

A není se čemu divit. Přestože eLosy přinášejí nejrůznější výhody, papírové tikety mají dlouhou historii, a navíc Češi jsou zvyklí je kupovat. Dále pravděpodobně hraje roli skutečnost, že pouze Sazka vydává eLosy. Pokud tedy hráč Tipsport losů „migruje“ k Sazce, s nejvyšší pravděpodobností to bude k její papírové verzi tiketů.

Terminál Sazka

Zdroj: sazkovekancelare.cz

eLosy přinášejí řadu výhod

Vystupte z majority a poznejte jedinečné benefity online losů. Jednou z výhod stírání losů na internetu je možnost přijít si k bonusům dané hazardní platformy, která provozuje v okamžité loterie v digitální podobě. Například Sazka vám nabídne po registraci bonus 300 Kč a přístup k veškerým hazardním produktům této společnosti: od loterií před Sazka Hry Casino až po kurzové sázení u Sazka Bet.

Palec nahoru

Zdroj: pngtree.com

A až vás online losy u Sazky omrzí, zavítejte například do online casina Gratorama.