4 min čtení

Oktagon 18: Fight CardLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 19. 11. 2020Finále dvou sérií Oktagon Výzvy! Elitní duo Wittner vs. Pukač.  Historicky nejúspěšnější česká zápasnice Lucie Pudilová se vrací na domácí půdu! To vše a mnohem víc nabídne Oktagon 18 v sobotu 21. listopadu a vy můžete být u toho díky Tipsport TV!

 • Datum a místo konání: 21. listopadu 2020, Zoner BOBBY HALL, Brno
 • Účastníci: Jozef Wittner, Robert Pukač, Roman Paulus, Tomáš Zajac, Lucie Pudilová a další
 • Sázkové příležitosti: ke každému zápasu budou vypsány kurzy na vítěze zápasu a některé další příležitosti
 • Sázkové kanceláře: na Oktagon 18 si vsadíte u všech českých sázkových kanceláří
 

Oktagon 18: fight card, zápasit nakonec nebude ani Pudilová!

Hlavním tahákem listopadového Oktagonu 18 bude zápas dvou welterových vah - Jozefa Wittnera a Roberta Pukače. Wittner je v aktuálním žebříčku své váhové kategorie na třetím místě, Pukač však zaostává pouze o šest míst a podle předzápasových kurzů největší české sázkové kanceláře Tipsportu je dokonce stavěn do role mírného favorita. Pro Wittnera by mohla hrát váhová převaha a lepší wrestling a boj na zemi. Pukač je naopak lepší v postoji. Zápas dvou slovenských bijců bude zároveň vyhypován díky tradiční rivalitě mezi tábory, které reprezentují. Zatímco Wittner zápasí za košický TOP TEAM, Pukač reprezentuje bratislavskou OFA.

POZOR! Změna: Lucie Pudilová zápasit nebude! Na aktuální Fight Card Oktagonu 18 se podívejte zde.

Dalším velkým jménem 18. Oktagonu bude nejúspěšnější česká zápasnice a první Česká zápasnice v organizaci UFC - Lucie Pudilová. Po nevydařeném zápase s Terezou Bledou v rámci jarního projektu Undreground je česká favoritka připravena dokázat, že na to pořád má. Do cesty se ji postaví Polka Marta Waliczek. Ta naposledy zápasila v ruské organizaci Samara MMA Federation. Pudilová je podle bookmakerů výraznou favoritkou souboje. Tipsport na její výhru vypsal kurz 1,30, na její soupeřku si momentálně vsadíte v kurzu 3,21.

 

Hlavní karta Oktagon 18:

 • Welterweight: Jozef WITTNER (Svk) x Robert PUKAČ (Svk)
 • Bantamweight: Lucie PUDILOVÁ x Marta WALICZEK (Pol)
 • Lightweight: Roman PAULUS (Svk) x Tomáš ZAJAC (Svk)
 • Heavyweight: Daniel DITTRICH x Kamil MINDA (Pol)
 • Middleweight: Pavel HVĚZDA x Igor LUKAČOVIČ (Svk)
 • Welterweight: Václav HOLOTA x Christian JUNGWIRTH (Ger)
 • Welterweight: Leo BRICHTA x Mateusz MAKAROWSKI (Pol)
 • Light Heavyweight: Matěj PEŇÁZ x Patrik JEVICKY (Svk)
 • Heavyweight: Melvin MANÉ x Andras HEGEDÜS (Hun)
 • Bantamweight: Lucia SZABOVÁ x Natalia BACZYNSKÁ (Pol)

 

Oktagon 18 přišel o velkou hvězdu

V rámci přechozího Oktagonu 17 byla oznámena velká věc. Organizaci Oktagon MMA posílí jeden z nejlepších zápasníků československé scény Ivan "Buki" Buchinger. Čtyřiatřicetiletý ostřílený borec se měl fanouškům představit v duelu s Lajosem Etelakym, ovšem k velké smůle všech MMA nadšenců, byl pozitivně testován na COVID-19 a jeho návrat do klece se tedy prozatím odkládá. Buchinger přitom naposledy zápasil téměř před rokem na turnaji KSW 52, kdy v titulové bitvě podlehl talentovanému Parnassemu na body. Následně ho z tréninkového rytmu vyřadila operace ramene.

Ivan Buchinger

 

Sledujte Oktagon 18 živě v O2 TV nebo na Tipsport TV

Vzhledem k přísným hygienickým nařízením je momentálně nemožné dostat se ke kleci blíže než z pohodlí vlastního domova. Jako fanoušek Oktagonu máte v podstatě tři možnosti, jak si užít boj v přímém přenosu. Asi nejjednodušší variantu představuje placený sportovní kanál O2 TV, jenž populární souboje přenáší. Nevýhodou je, že jde o placenou službu. Stejně tomu je v případě, že naladíte Oktagon.tv, kde si můžete zakoupit balíček z celého galavečera, a to i zpětně, nebo si zakoupit pouze vybrané souboje.

Bezplatnou variantu nabízí sázková kancelář Tipsport. Pro registrované členy největší sázkařské komunity jsou přenášeny zápasy díky Tipsport TV

 

Oficiální kanály Oktagonu s výsledky, informacemi, videi, fotkami apod.

 

Sázení na Oktagon s českými sázkovými kancelářemi

Nejvíce příležitostí, kde sázet na galavečery Oktagonu, vám jako již tradičně nabídne Tipsport a Chance, ovšem pozadu se svou nabídkou nezůstávají ani Fortuna či SynotTIP. Navštivte naši sekci sázkové kanceláře a vyberte si svého bookmakera sami. Sázet můžete na vítěze duelu, na počet kol, způsob ukončení souboje a další.