2 min čtení

Odstartoval Jarní Tipcup Turbo (23. 3. – 9. 4.)Luboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 23. 03. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Tipsport

Jednička na českém trhu Tipsport❗Vstupní bonus 50 000 Kč + 500 Kč na ruku❤️

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

Chance

Česká sázková kancelář s bonusem ve výši 2 000 Kč + 200 Kč na ruku❗

Přejít na web

Ve středu 23. března odstartovalo další pokračování letošního programu Tipcupů. Tentokrát jde o turbo verzi. Její princip je stejný jako u klasických Tipcupů, jen s tím rozdílem, že se turnaj odehraje v kratším čase – kvalifikace poběží pět dnů, jednotlivá kola play off poté pouze jeden den. Zapomenout se tedy nevyplácí.

Systém Jarního Tipcupu Turbo

Jarní Tipcup Turbo se bude hrát výhradně na webu/mobilní aplikaci a pro účast v něm stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u Chance.

Turnaj odstartuje ve středu 23. března kvalifikací, kde budou hrát všichni sázející proti sobě, a to s denním limitem 50 Kč. Kvalda potrvá do neděle 27. března. Tři nejlepší z kvalifikace si odnesou 5 000 Netů! Odměny se dočká 500 nejlepších hráčů z kvalifikace.

Do play off Jarního Tipcupu Turbo, které vypukne v pondělí 28. března, postoupí z kvaldy 8 192 soutěžících. Systém turnaje je „všichni proti všem“. Soutěžící se tedy postaví proti sobě vždy v jedné skupině (s tím, že do dalšího kola postoupí lepší polovina). Každé kolo potrvá jeden kalendářní den. Finále Tipcupu je na programu v sobotu 9. dubna.

Výše dotace? Více než 750 tisíc Netů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace (přehled cen najdete v detailu Tipcupu). Celkový vítěz shrábne 50 000 Netů, poražený finalista obdrží 20 tisíc!

50 000 Kč vstupní bonus u Tipsportu

Jak se Jarního Tipcupu Turbo zúčastnit?

Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety do soutěže zařadíte. Jediné omezení představuje zmíněný maximální denní limit vkladů. Na mobilních aplikacích vyberte při sestavování tiketu Zimní Tipcup v poli "soutěž", které je pod výběrem vkladu.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů rovnající se potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, kterému se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

Ve skupinové fázi pak hráči mohou vidět tikety svých soupeřů z předchozích odehraných dní v příslušném kole.

Nezapomeňte, že do Turnaje mistrů se můžete kvalifikovat právě prostřednictvím Tipcupů. Přes ně se do Turnaje mistrů probojuje 1 040 nejlepších z celoročního žebříčku Tipcupů (k 8. 11. 2022). Dalších 1 008 sázkařů se do Turnaje Mistrů dostane z Tipligy (k 8. 11. 2022, všichni od úrovně A třídy až po 1. ligu).

200 Kč zdarma u Chance za registraci

V případě, že ještě s Tipsportem či Chancí nemáte žádné zkušenosti, navštivte naše rozsáhlé recenze, díky nimž si o sázkových kancelářích uděláte lepší představu, a rovnou využijte bohatých vstupních bonusů!