Mistrovský Tipcup o 2,75 mega! (začátek 1. září 2022)

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Mistrovský Tipcup o 2,75 mega! (začátek 1. září 2022)


Na první záříjový den je naplánováno další pokračování letošního programu Tipcupů. V případě Mistrovského Tipcupu, jak je tento díl nazván, půjde o kombinaci skupinových kol a souboje jeden na jednoho s čtyřdenní vyřazovací fází. Kvalifikace do Mistrovského Tipcupu potrvá od 1. do 10. září.

Systém Mistrovského Tipcupu

Mistrovství v sázení se bude hrát výhradně na webu/mobilní aplikaci a pro účast v něm stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u Chance.

500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Mistrovství v sázení odstartuje 1. září desetidenní kvalifikací. V ní hrají všichni sázející proti sobě, a to s denním limitem 50 Kč. Kvalda vyvrcholí 10. září. Tři nejlepší z kvalifikace si odnesou 10 000 Netů! Odměny se dočká 500 nejlepších hráčů z kvalifikace.

Všech 16 384 nejúspěš­nějších soutěžících z kvaldy bude rozděleno do osmičlenných skupin (skupiny 1), ze kterých postoupí vždy čtyři nejlepší. Druhé, třetí i čtvrté skupinové kolo (skupiny 2, skupiny 3 a skupiny 4) proběhne stejně. Všechna čtyři skupinová kola budou trvat čtyři kalendářní dny.

Po skupinových kolech přijdou na řadu tradiční bitvy jeden na jednoho až do úplného konce. Každé vyřazovací kolo potrvá také čtyři kalendářní dny. Play off vyvrcholí 5. listopadu.

Jak se Mistrovství v sázení zúčastnit?

Při sestavování tiketu na webu/mobilní aplikaci vyberte Tipcupy v poli „soutěž“, které je pod výběrem vkladu, a tiket následně vsaďte. Záleží jen na vás, jaké tikety do soutěže zařadíte. Jediné omezení představuje maximální denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů rovnající se potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, kterému se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

V rámci všech hracích kol si hráči můžou zobrazit tikety svých soupeřů. V kvalifikaci a v soubojích jeden na jednoho se lze podívat na tikety soků z daného hracího dne a předchozích odehraných dní v příslušném kole, ale pouze za předpokladu, že sám soutěžící plně vyčerpal denní limit daného dne (nebo mu denní limit daného dne propadl).

Ve skupinové fázi si soutěžící může vždy zobrazit tikety svých soupeřů z předchozích odehraných dní v příslušném kole. V případě, že je v rámci skupiny 128 a méně soutěžících a všichni tito soutěžící v aktuálním dni již vyčerpají pro aktuální den celý denní limit, můžou si tito soutěžící v rámci skupiny zobrazit tikety svých soupeřů pro aktuální den.

Nezapomeňte, že do Turnaje mistrů se můžete kvalifikovat právě prostřednictvím Tipcupů. Přes ně se do Turnaje mistrů probojuje 1 040 nejlepších z celoročního žebříčku Tipcupů (k 8. 11. 2022). Dalších 1 008 sázkařů se do Turnaje Mistrů dostane z Tipligy (k 8. 11. 2022, všichni od úrovně A třídy až po 1. ligu).

200 Kč zdarma u Chance za registraci

V případě, že ještě s Tipsportem či Chancí nemáte žádné zkušenosti, navštivte naše rozsáhlé recenze, díky nimž si o sázkových kancelářích uděláte lepší představu, a rovnou využijte bohatých vstupních bonusů!