Betano Mise: Viktoria Plzeň vs Bayern Mnichov (12. 10. 2022)

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

792 článků

Luboš Přibyl

0x komentářů

  0x

Betano Mise: Viktoria Plzeň vs Bayern Mnichov (12. 10. 2022)


Milionářská Liga mistrů pokračuje neúprosným tempem a vy můžete, stejně jako minulý týden, při příležitosti zápasu plzeňské Viktorky s Bayernem získat sázku zdarma ve výši 150 Kč. Stačí splnit podmínky Betano Mise.

MISE: Viktoria Plzeň – Bayern Mnichov

Podejte na dnešní zápas mezi Plzní a Bayernem Bet Builder sázku se třemi přiležitostmi v minimální hodnotě 200 Kč, a v případě, že prohrajete, obdržíte 50 % hodnoty vaší sázky zpět ve formě free betu (až do výše 150 Kč).

Abyste se zúčastnili této Mise, musíte splnit následující podmínky:

 1. Podejte Bet Builder sázku na zápas Viktoria Plzeň – Bayern Mnichov (12. 10. 2022)
 2. S alespoň 3 tipy v Bet Builderu
 3. A kurzem celého Bet Builderu alespoň 3.00 nebo vyšším a minimální sázkou 200 Kč

Pokud je váš tiket proherní, obdržíte zpátky sázku zdarma v hodnotě 50 % vaší sázky. Maximální výše sázky zdarma je 150 Kč.

Betano Mise

Vezměte na vědomí, že: 

 • V Misích není povoleno používat Cash Out. Pokud byl Cash Out použit na jakoukoli sázku spojenou s Misí, tato Mise automaticky selže.
 • Tato nabídka platí pouze na zápas Viktoria Plzeň – Bayern Mnichov (12. 10. 2022)
 • K této Misi se bude možno připojit do úterý 12. 10. do 22:15.
 • Sázka zdarma bude připsána na účet ve chvíli, kdy budou sázky vyhodnoceny a její platnost je 72 hodin od připsání. 
 • Jakékoli sázkové příležitosti obsahující buď výběry „Lichý“ a/nebo „Sudý“ nebudou pro dokončení Mise brány v úvahu.
 • SuperKombi sázky nebudou brány v úvahu pro dokončení mise.
 • Tikety podané se sázkami zdarma nebudou brány v úvahu pro dokončení mise.
 • Zrušené a anulované sázky nebo sázky na zrušené zápasy, na účastníky, kteří se nakonec události nezúčastnili, nebo na události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny kurzem 1,00, nesplňují podmínky Mise. V takovém případě nelze misi dokončit, dokud není uzavřena nová sázka, která splňuje požadavky nabídky.
 • Sázky na protichůdné výsledky nesplňují podmínky Mise. (např. sázky podané na Více než 2.5 gólu a Méně než 2,5 gólu). 
 • Společnost Kaizen si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky nabídky nebo ji bez vysvětlení odvolat, a to oznámením účastníkům prostřednictvím aplikace nebo jinou formou, kterou určí společnost Kaizen, jakož i zrušit/odvolat odměny připsané zákazníkům a/nebo zisky z nich plynoucí, a to z důvodu technické nebo jiné chyby.
 • Aby byla Mise považována za splněnou a odměna za ni připsána, musí být všechny podmínky Mise splněny ve stanoveném časovém rámci. Způsob účasti na misi podléhá výhradnímu a absolutnímu uvážení společnosti Kaizen a bude zveřejněn v podmínkách každé Mise. Sázka je považována za součást Mise, když je uzavřena nebo vypořádána. Přesný čas účasti sázky v misi je čas, kdy je tato sázka uložena do centrálního systému Kaizen.
 • Účast na nabídce misí je nepovinná. Pro zajištění účasti na misi musí uživatel kliknout na tlačítko „Chci se zúčastnit“ v informačním okně každé Mise. Dostupné Mise každého účtu se zobrazí v části Mise v uživatelském účtu.
 • Platí herní plán Kaizen, Obchodní podmínky, bonusové podmínky a pravidla sázení. Kurzové sázky Mise nejsou hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů.

Registrace v Betanu

Pokud vás některá z nabídek zaujala, tak neváhejte a založte si účet ještě teď. Registrace zabere jen pár minut a je intuitivní. Za ověření účtu navíc dostanete 300 Kč sázku zdarma a 50 volných zatočení v onlice casinu.