Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Aktualizováno ke dni: 6.7.2018

Strategie sázení

Strategie kurzového sázení

Obecně mluvíme o uceleném a systematickém přístupu ke sportovnímu sázení. Rozhodně nemá cenu se snažit prezentovat nějaký univerzální plán, nebo strategii, protože neexistují. Jedná se hlavně o dodržování předem stanovených pravidel a principů. Každý sport má svá specifika a ty se pak samozřejmě promítají i do stylu sázení na dané sporty. Účelem této části je tedy spíše rozebrat konkrétní specifika a v souvislosti s nimi pak nacházet cesty jak maximalizovat value. Konkrétní strategie sázení navíc zcela jistě odráží osobnostní rysy. Výsledný dlouhodobý přístup se zformuje vlivem ochoty riskovat, mírou disciplíny, kreativností a adaptabilitou za změny trhu a konečně také zaměřením na sportovní oblast, druhy sázek a typy sázek. Nelze si do detailu naplánovat nebo okopírovat sázecí strategii, každému jednoduše vyhovuje něco jiného. Projděte si a vyzkoušejte všechny možné způsoby a najděte svoji cestu…

 

Neměňte plán

Dodržte předem stanovené období, odsázejte celý ligový ročník, turnaj, sérii… Zejména v horších obdobích přicházejí černé myšlenky a spousta otázek… Co dělám špatně? Má cenu pokračovat dál? Nezkusím něco jiného? Pokud jste neporušili některou ze základních zásad dodržování bankroll managementu, sázení pouze plusově hodnotných sázek apod., nepanikařte, jedná se nejspíš pouze o výkyv (varianci). S dostatečným počtem betů se výkyvy srovnají a nasbíraná plusová hodnota se projeví. Když se v polovině sezóny rozhodnete přesedlat na jiný sport nebo jinou ligu, nikdy se nedozvíte pravdu o první části vaší práce. Totéž platí, pokud začnete měnit výše sázek, nebo zahrnete i sázky, které byste normálně přeskočili s tím, že hodnotu nemají. Sportovní sázení je holt dlouhodobá záležitost a po měsíci či dvou se rozhodně nedají dělat žádné závěry.

 

Rozvrhněte si klidně celý rok

Jestli jste se rozhodli věnovat se kurzovému sázení opravdu naplno, určitě nechcete mít žádné nezbytné prostoje a chcete sázet celý rok. Z tohoto pohledu nejvíce vyhovuje tenis, jehož sezóna celkem konzistentně pokrývá téměř celý rok s výjimkou zhruba šesti týdnů na podzim a kolem Vánoc. Tuto mezeru byste snadno mohli vyplnit např. zápasy fotbalu nebo basketbalu, ale dle výše uvedeného ohledně sázení celých časových úseků, to nedoporučuji. Buď tedy vy, nebo váš tým máte kapacitu na sázení více lig a sportů naráz, nebo si v té době prostě vezmete neplacené volno. Fotbal a basketbal mají okurkovou sezónu zase spíše v létě.  

 

Efektivní časové úseky

Rozvrhujte si i menší časové úseky, aby vás nepřekvapila nějaká reprezentační přestávka, nebo třeba zařazené kolo tenisového Davis Cupu. Navrhuji rozdělit si i týden, protože jinak budete u sázení trávit každý den právě proto, že se pokaždé hraje něco jiného. Obecně jsou nejsilnější víkendy, pondělí a úterý. O víkendech se samozřejmě hraje většina nejen fotbalových lig a některé tenisové kvalifikace, v pondělí a úterý právě tenis jede naplno svými prvními a druhými koly. Jsou ale týdny, kde se široká nabídka zápasů protáhne až do čtvrtka, zvlášť třeba na podzim při kvalifikacích kdy se naplno rozjíždí fotbalové liga mistrů a evropská liga. Příznivce tenisu zase čtyřikrát do roka potěší tenisový grandslam přinášející znásobenou dávku zápasů, kde se pondělí a úterý hraje první kolo a teprve ve středu a čtvrtek kolo druhé obsahující více zápasů než první kola malých turnajů (Australian open, French Open, Wimbledon a US Open

Sázet na internetu můžeš na sportovní údálosti

 

Neorientujte se na výsledek

Když to trochu přeženu, jestli jedna sázka vyšla, mě až tak nezajímá. Jediné důležité zůstává přesvědčení o správnosti úvahy, tedy že sázka byla hodnotově plusová. Jedině tak je šance být dlouhodobě plusový.  

 

výše sázek, vklad, jednotkový systém

Přístupů máme pro změnu mnoho, některé jsou šílené, některé směšné, pak jsou takové, co dávají smysl, ale mají své mezery…. Začnu tím, který téměř zaručuje vyhnutí se bankrotu vlivem variance. Nezní to nijak převratně, ale takováto záruka by měla každému úspěšnému sázkaři stačit. Tedy sázkaři, jenž je dlouhodobě schopen nacházet, vytvářet a hlavně sázet profitabilní tipy. Slovo „téměř“ tam musím nechat, protože statistika sice nuda je, ale variance je pěkná svině a my ji musíme přežít ;) Variance není nic jiného než jakási matematická / statistická anomálie, odchýlení se od očekávané skutečnosti. Červená a černá by na ruletě měla padat na střídačku, ale může také padnout jedna z nich třeba osmkrát po sobě. A my jednoduše potřebujeme všechny takovéto výkyvy přečkat. Abychom nemuseli přepočítávat částky, nebo dokonce měny, používáme jednotkový systém. Další výhoda se také projeví při změnách celkového bankrollu, výše sázek se mění, jednotky zůstávají. Příklad.: Celkový bankroll 100 000, průměrný vklad 2000 (2%) by měl odpovídat sázce 5/10, 1 jednotka tedy reprezentuje 400.  Sázky se tak budou pohybovat v rozmezí 400 – 4000. Komunikace dvou tiperů s rozdílnými banky… výhradně v jednotkách a každý si to převede na konkrétní vklad dle svých podmínek, banku a managementu (poměru banku a sázek). Základní mnohokrát zmiňované pravidlo bankroll managementu přikazuje dodržovat poměr mezi celkovými penězi a průměrnou výší sázky. Slovo průměrné vyjadřuje fakt, že sázky mají různou výši, pokud tedy nepoužíváte systém sázek založený na stejných vkladech ať se děje co se děje. Nepoužíváme J. Na čem budou hlavně záviset výše sázek, respektive důvěra vyjádřená v jednotkách? Na kurzu a na důvěře. Hledisko kurzu – jednoduchá nepřímá úměra – čím nižší kurz, tím více jednotek vsadíme. Nižší kurz vyjde s vyšší pravděpodobností, proto si můžeme dovolit přitlačit a ze svého bankrollu ukrojit víc. Hledisko důvěry – přímá úměra – čím vyšší důvěra, čím vyšší sázka. Důvěra není nic jiného než value, věřím, že sázka má určitou hodnotu – čím vyšší hodnota, tím vyšší sázka.     

 

Zvyšování hodnoty jednotky

Výši jednotek mění pouze při změnách celkového banku. Jsem dlouhodobě profitabilní, potvrzuje se má úspěšnost, chci tedy udržet efektivitu vložených peněz. Pokud jsem peníze ze systému nevybíral a nechával svůj bank volně růst, jsem nejspíš v situaci, že moje průměrná pětijednotková sázka už neodpovídá 2% banku ale třeba už jen 1,5%, čas na přepočítání jednotek ;) Totéž by samozřejmě platilo i opačně, pokud ale mám vše nastaveno správně, nemělo by k tomu dojít. Když se stane, že nás to vlivem variance houpne třeba půlku banku dolů, není to důvod končit nebo měnit jednotky, od toho tam ten bank přece je J. Obdobně ale i směrem „nahoru“, nepouštím se do zvyšování sázek hned po nějaké pěkné sérii výher. Pokud by vás zajímalo kolik se lze vydělat sázením, tak docela dost. Hodně štěstí :)

SportMarket Pro profesionály 60 Získat bonus
SportMarket
60
Pro profesionály
Získat bonus

Express zprávy

15.8.2018
Probíhá úprava tipů / archivů
2.8.2018
Baltazar - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy
2.8.2018
*NOVINKA* : týdenní předplatné : 49 Eur
29.7.2018
Přidání platební možnosti Paypal pro placení profi tipů
29.7.2018
lsbet - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …
Bank Builder
22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)
Bank Builder
20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Kladno-Kadaň
Donga10
19.11.2018 • 01:45
»
2
CSKA Moskva-Slovan Bratislava
Donga10
19.11.2018 • 01:36
»
3
Edmonton-Vegas Golden Knights
Donga10
19.11.2018 • 01:01
»
4
Hokej - 2.Švédsko - Oskarshamn -…
kysela
7.11.2018 • 16:32
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Tipsport
Lemon
20
(19.11.2018)

U live sázek je docela prodleva v přenosu a uzavírání sázení trvá dost dlouho a většinou ho ani nepřijmou, ikdyž se potvrzuje např. 10 vteřin a situace ve hře se nezmění, hrozně mě s tím štvou, kurzy jsou trochu nižší.

Sázková kancelář Tipsport
Vranic
20
(14.11.2018)

...

Docela nízké kurzy a větší latence v live streamech, nikdo to moc neřeší a proč také, že.

Nepřehlédněte

✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Liga národů pokračuje dalšími zápasy. Češi se jí tentokrát nezúčastní, neboť mají volno, místo toho se budou chystat na přátelské utkání. Ostatní týmy už ale hrát budou a bude to velice napínavá podívaná, neboť půjde o postup a také o sestup ze skupin do jiných divizí. ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Turnaj mistrů má před sebou další ročník. Tentokrát se odehraje v Londýně. Ti nejlepší tenistové hvězdy si to rozdají o toho nejlepšího tenistu na světě. Letos bohužel bude chybět Rafael Nadal, který se musel pro zranění odhlásit. Zůstává tedy otázka, jestli na trůn usedne někdo ze zkušené dvojice Djokovič, Nadal, nebo jestli se třeba ukáže nějaký mladý hráč. ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů 29.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 V přepočtu 67,8 miliónu korun vyhrál v neděli v pokeru na evropském turnaji v Rozvadově na Tachovsku Čech Martin Kabrhel. Je to podle pořadatelů akce druhá nejvyšší česká výhra po 98 miliónech, které v roce 2011 získal Martin Staszko na turnaji v Las Vegas. ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání 27.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 I letos nesmí chybět tradiční listopadový turnaj ve Finsku. Nese název Karjala Cup 2018 a utkají se na něm jako pokaždé čtyři evropské elitní týmy. Uvidíte zde Rusko, Finsko, Švédsko a naší Českou repubilku. Jeden zápas odehraje i v Praze. Poprvé to bude pod vedením nového trenéra Říhy.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »