Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Aktualizováno ke dni: 6.7.2018

Strategie sázení

Strategie kurzového sázení

Obecně mluvíme o uceleném a systematickém přístupu ke sportovnímu sázení. Rozhodně nemá cenu se snažit prezentovat nějaký univerzální plán, nebo strategii, protože neexistují. Jedná se hlavně o dodržování předem stanovených pravidel a principů. Každý sport má svá specifika a ty se pak samozřejmě promítají i do stylu sázení na dané sporty. Účelem této části je tedy spíše rozebrat konkrétní specifika a v souvislosti s nimi pak nacházet cesty jak maximalizovat value. Konkrétní strategie sázení navíc zcela jistě odráží osobnostní rysy. Výsledný dlouhodobý přístup se zformuje vlivem ochoty riskovat, mírou disciplíny, kreativností a adaptabilitou za změny trhu a konečně také zaměřením na sportovní oblast, druhy sázek a typy sázek. Nelze si do detailu naplánovat nebo okopírovat sázecí strategii, každému jednoduše vyhovuje něco jiného. Projděte si a vyzkoušejte všechny možné způsoby a najděte svoji cestu…

 

Neměňte plán

Dodržte předem stanovené období, odsázejte celý ligový ročník, turnaj, sérii… Zejména v horších obdobích přicházejí černé myšlenky a spousta otázek… Co dělám špatně? Má cenu pokračovat dál? Nezkusím něco jiného? Pokud jste neporušili některou ze základních zásad dodržování bankroll managementu, sázení pouze plusově hodnotných sázek apod., nepanikařte, jedná se nejspíš pouze o výkyv (varianci). S dostatečným počtem betů se výkyvy srovnají a nasbíraná plusová hodnota se projeví. Když se v polovině sezóny rozhodnete přesedlat na jiný sport nebo jinou ligu, nikdy se nedozvíte pravdu o první části vaší práce. Totéž platí, pokud začnete měnit výše sázek, nebo zahrnete i sázky, které byste normálně přeskočili s tím, že hodnotu nemají. Sportovní sázení je holt dlouhodobá záležitost a po měsíci či dvou se rozhodně nedají dělat žádné závěry.

 

Rozvrhněte si klidně celý rok

Jestli jste se rozhodli věnovat se kurzovému sázení opravdu naplno, určitě nechcete mít žádné nezbytné prostoje a chcete sázet celý rok. Z tohoto pohledu nejvíce vyhovuje tenis, jehož sezóna celkem konzistentně pokrývá téměř celý rok s výjimkou zhruba šesti týdnů na podzim a kolem Vánoc. Tuto mezeru byste snadno mohli vyplnit např. zápasy fotbalu nebo basketbalu, ale dle výše uvedeného ohledně sázení celých časových úseků, to nedoporučuji. Buď tedy vy, nebo váš tým máte kapacitu na sázení více lig a sportů naráz, nebo si v té době prostě vezmete neplacené volno. Fotbal a basketbal mají okurkovou sezónu zase spíše v létě.  

 

Efektivní časové úseky

Rozvrhujte si i menší časové úseky, aby vás nepřekvapila nějaká reprezentační přestávka, nebo třeba zařazené kolo tenisového Davis Cupu. Navrhuji rozdělit si i týden, protože jinak budete u sázení trávit každý den právě proto, že se pokaždé hraje něco jiného. Obecně jsou nejsilnější víkendy, pondělí a úterý. O víkendech se samozřejmě hraje většina nejen fotbalových lig a některé tenisové kvalifikace, v pondělí a úterý právě tenis jede naplno svými prvními a druhými koly. Jsou ale týdny, kde se široká nabídka zápasů protáhne až do čtvrtka, zvlášť třeba na podzim při kvalifikacích kdy se naplno rozjíždí fotbalové liga mistrů a evropská liga. Příznivce tenisu zase čtyřikrát do roka potěší tenisový grandslam přinášející znásobenou dávku zápasů, kde se pondělí a úterý hraje první kolo a teprve ve středu a čtvrtek kolo druhé obsahující více zápasů než první kola malých turnajů (Australian open, French Open, Wimbledon a US Open

Sázet na internetu můžeš na sportovní údálosti

 

Neorientujte se na výsledek

Když to trochu přeženu, jestli jedna sázka vyšla, mě až tak nezajímá. Jediné důležité zůstává přesvědčení o správnosti úvahy, tedy že sázka byla hodnotově plusová. Jedině tak je šance být dlouhodobě plusový.  

 

výše sázek, vklad, jednotkový systém

Přístupů máme pro změnu mnoho, některé jsou šílené, některé směšné, pak jsou takové, co dávají smysl, ale mají své mezery…. Začnu tím, který téměř zaručuje vyhnutí se bankrotu vlivem variance. Nezní to nijak převratně, ale takováto záruka by měla každému úspěšnému sázkaři stačit. Tedy sázkaři, jenž je dlouhodobě schopen nacházet, vytvářet a hlavně sázet profitabilní tipy. Slovo „téměř“ tam musím nechat, protože statistika sice nuda je, ale variance je pěkná svině a my ji musíme přežít ;) Variance není nic jiného než jakási matematická / statistická anomálie, odchýlení se od očekávané skutečnosti. Červená a černá by na ruletě měla padat na střídačku, ale může také padnout jedna z nich třeba osmkrát po sobě. A my jednoduše potřebujeme všechny takovéto výkyvy přečkat. Abychom nemuseli přepočítávat částky, nebo dokonce měny, používáme jednotkový systém. Další výhoda se také projeví při změnách celkového bankrollu, výše sázek se mění, jednotky zůstávají. Příklad.: Celkový bankroll 100 000, průměrný vklad 2000 (2%) by měl odpovídat sázce 5/10, 1 jednotka tedy reprezentuje 400.  Sázky se tak budou pohybovat v rozmezí 400 – 4000. Komunikace dvou tiperů s rozdílnými banky… výhradně v jednotkách a každý si to převede na konkrétní vklad dle svých podmínek, banku a managementu (poměru banku a sázek). Základní mnohokrát zmiňované pravidlo bankroll managementu přikazuje dodržovat poměr mezi celkovými penězi a průměrnou výší sázky. Slovo průměrné vyjadřuje fakt, že sázky mají různou výši, pokud tedy nepoužíváte systém sázek založený na stejných vkladech ať se děje co se děje. Nepoužíváme J. Na čem budou hlavně záviset výše sázek, respektive důvěra vyjádřená v jednotkách? Na kurzu a na důvěře. Hledisko kurzu – jednoduchá nepřímá úměra – čím nižší kurz, tím více jednotek vsadíme. Nižší kurz vyjde s vyšší pravděpodobností, proto si můžeme dovolit přitlačit a ze svého bankrollu ukrojit víc. Hledisko důvěry – přímá úměra – čím vyšší důvěra, čím vyšší sázka. Důvěra není nic jiného než value, věřím, že sázka má určitou hodnotu – čím vyšší hodnota, tím vyšší sázka.     

 

Zvyšování hodnoty jednotky

Výši jednotek mění pouze při změnách celkového banku. Jsem dlouhodobě profitabilní, potvrzuje se má úspěšnost, chci tedy udržet efektivitu vložených peněz. Pokud jsem peníze ze systému nevybíral a nechával svůj bank volně růst, jsem nejspíš v situaci, že moje průměrná pětijednotková sázka už neodpovídá 2% banku ale třeba už jen 1,5%, čas na přepočítání jednotek ;) Totéž by samozřejmě platilo i opačně, pokud ale mám vše nastaveno správně, nemělo by k tomu dojít. Když se stane, že nás to vlivem variance houpne třeba půlku banku dolů, není to důvod končit nebo měnit jednotky, od toho tam ten bank přece je J. Obdobně ale i směrem „nahoru“, nepouštím se do zvyšování sázek hned po nějaké pěkné sérii výher. Pokud by vás zajímalo kolik se lze vydělat sázením, tak docela dost. Hodně štěstí :)

Pro profesionály 0 Získat bonus

0
Pro profesionály
Získat bonus

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Arnhem - Tula
mates45
13.7.2018 • 14:00
»
2
Orleans - Chateauroux
mates45
13.7.2018 • 13:58
»
3
Anderson Kevin - Isner John
mates45
13.7.2018 • 13:52
»
4
Djokovič Novak - Nadal Rafael
Tommy
13.7.2018 • 07:56
»
Zobrazit další »

Nepřehlédněte

Nejlepší tikety před rokem 2010 16.7.2018 • 11:34 • Autor: mates45 Občas není špatné se kouknout do historie. Zvláště v případě sázení. My jsme se zaměřili na rekorní tikety, které byly vsazeny do roku 2010. Mrkli jsme se podrobně na jednotlivé sázkové kanceláře. V té době ještě internetové sázení nefungovalo na takové úrovni jako dnes.  FORTUNA - speciál k fotbalové lize 16.7.2018 • 10:36 • Autor: mates45 Jak je všem moc dobře známo, Fortuna se stala hlavním sponzorem české nejvyšší fotbalové soutěže. Tím pádem se i přenosy přestouvají z Tipsportu právě na web Fortuny. Budete zde moci sledovat všechny zápasy z celé ligy. A to ještě není všechno. V rámci české ligy nabídne fortuna řadu možností, jak si naší soutěž užít ještě více.   Chance - Tiket roku 2017 + Smolař roku 2017 13.7.2018 • 12:29 • Autor: mates45 Často tenká hranice bývá mezi bohatsvím a mezi opravdovou naštvanostní z velmi těsného tiketu. My jsme se nyní šli podívat na to, který tiket byl v minulém roce nejúspěšnější a který naopak mohl ukazovat cestu k naprostému zoufalství, neboť v něm k obrovské výhře opravdu málo. Kurzy na Juventus ještě více klesnou, aneb přestupové novinky. 13.7.2018 • 10:10 • Autor: mates45 Ano, v Evropě se chystají přestupové novinky. Už v pondělí byla měla být oficiálně představená přestupová bomba. Jeden z nejlepších hráčů posledních let Cristiano Ronaldo by se měl hlásit staré dámě, tedy Juventusu Turín. A to není vše, co se na přestupovém trhu odehrává. Zdá se, že fotbalové Mistrovství světa strhlo doslova šílenství na přestupovém trhu. Pojďme se podívat i na to, kdo by mohl Ronalda v Realu nahradit. 

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Tipsport
martinskaryd
20
(13.7.2018)

u tipáče nemjí blackjack ve vegas, proto jsem snimi skončil a jsem u fortuny, několikrát jsem je urgoval a pořád tam není...

Sázková kancelář Tipsport
michalurban89
20
(10.7.2018)

Kurzy mají poslední dobou opravdu hrozné, tak jsem změnil sázkovku a šel k fortuně, když měli až o desetinu lepší kurzy

Profesionální tipy

1
H2k-Gaming - Unicorns of Love …
FREE TIPY
14.7.2018 • 03:51
»
2
Giants Gaming - Schalke 04 (E…
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:53
»
3
Sugiarto T. - Wangchaoren K. …
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:52
»
4
Green Gully - Northcote City …
Sazeni-Online Premium Tips
13.7.2018 • 18:51
»
Zobrazit další »

Přihlašte se k odběru novinek

Nenechte si ujít už žádnou novinku z našeho portálu!

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »