Jak odebírat placené tipy Jak odebírat placené tipy ✅ Chcete stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle přes aplikaci mobilní Telegram. Vyykoušejte i naše FREE TIPY Stát se naším tiperem Stát se naším tiperem | Staň se kvalitním tipérem a začni vydělávat | Jak vstoupit do naší komunity | Začni s vlastními tipy a získej s námi smlouvu o podílu na zisku | Přiveď známé a využijte tipy ostatních | Vložit tip Vložit tip ✅Sportovní tipy na fotbal zdarma - Tipy na sport ✅Sportovní tipy na fotbal zdarma - Tipy na sport Po reprezentačních zápasech se zase blíží ✅klubová utkání. Pojďme se společně podívat na fotbalové tipy zdarma. Bude se rozhodně na co dívat! ✅Sportovní tipy na dnešní den ✅Sportovní tipy na dnešní den Každý den Vám přinášíme tipy na ✅sportovní utkání. Nabízíme ty nejlepší placené tipy v celé České republice. Některé dokonce nabízíme zdarma. ✅Kurzové sázení na Tipsportu – Registrace – Tipy a bonusy ✅Kurzové sázení na Tipsportu – Registrace – Tipy a bonusy Každý z nás někdy vybírá z jaké ✅sázkové kanceláře sázet. Každého z nás zajímá, jaké jsou bonusy bonusy zdarma daných kanceláří a jaké vůbec nabízejí vstupní bonusy. ✅Sázkové vstupní bonusy 2018/2019 - Bonusy pro nováčky ✅Sázkové vstupní bonusy 2018/2019 - Bonusy pro nováčky Bonusy ✅sázkových kanceláří jsou určitě důležité pro všechny sázející. Často rozhodují o tom, jakou kancelář si ke sázení zvolit. Pojďme si vybrat to nejlepší! ✅Sportovní tipy expertů - Kvalitní tipy od těch nejlepších ✅Sportovní tipy expertů - Kvalitní tipy od těch nejlepších Naše stránka nabízí skvěle ✅sportovní tipy expertů. Tyto tipy Vám přináší jednoznačnou exkluzivitu. Nabízí tu největší kvalitu na trhu!
Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Aktualizováno ke dni: 25.10.2018

✅Sportovní tipy na dnešní den - Tipy zdarma a za peníze

Sportovní tipy na dnešní den

Naše stránka nabízí denně pěknou řádku sportovních tipů. Tyto typy zde nabízejí profesionálové, v rámci placených odběrů, ale také amaterší tipéři (tzv. Uživatelé). Od těchto uživatelů jsou tipy zcela zdarma. Je tak na Vás jak se rozhodnete. Zda půjdete k profesionálům, jenž nabízejí opravdu ziskové výdělky, nebo zda dáte přednost naše uživatele zdarma, kde si můžete vyzkoušet, jaké je to od někoho odebírat tipy. Záruku na jejich úspěšnost Vám však nedáme. Musíte se rozhodnout sami dle historie daného uživatele.

KDO JSME?

Jak jinak než redaktoři a marketingový guru zabývající se online hazardem. Sázíme už od pravěku. Myslíme tím, když se otevřely první Tipsport a Fortuna pobočky. Také, když se otevřely první bary s hracími automaty. My jsme byli ti, kdo jej pravidelně navštěvovali a mačkali.

No pak tu byl starověk/středověk, kdy vešel internet v platnost. To odstartovalo vlnu hladových hazardních hráčů, která se vrhla do online sázení na počítači. Kde jsme byli my? Samozřejmě jsme byli mezi prvními, kdo sázeli do krabice tipy a to i za hranicemi České republiky!

Pozor! My jsme nebyli v davu, my jsme vyčnívali! Našli jsme způsob, jak ze zábavy udělat zajímavé peníze, které vám uvolní ruce a naplní peněženky. Tímto se dostáváme ze středověku do novověku!

Mezitím, co jsme sázeli a žili na zajímavých místech Kanada, Malta, Austrálie, Indie a mnoho jiných zemí. Někteří z nás, se v týmu ještě neznali. Konečně se dostáváme do roku 2016, kdy se protnu-li „hvězdy online marketingu a online sázení.“ Voala, Sázení online se narodilo!

Logo Sázení online

Tým - Šéf redaktor Mates45, SEO specialista a hazardní hráč Imation60, Jakub profesionální sázkař, 6tysmysl redaktor - Binární opce specialista.

Necshceš i přidělávat starosti se sháněním tipů?

Tak si pořiď placené (profesionální) tipy. Je to úplně jednoduché. Podíváš se nejdřív který zdroj by Ti nejvíce vyhovoval a pak už jen budeš sázet přímo tipy od toho zdroje. Teď už nebude sázení jenom zábava, teď už to bude i tvůj výdělek. Nečej tu moc tipů na velké favority, ani na ligu mistrů. Tyto tipy jsou sice populární, ale určitě na nich nevyděláte. Nemyslíme tím jednorázovou trefu, ale dlouhodobě. Takže naše zdroje se věnují většinou nižším ligám, kde je zaručené info, jak by to mohlo dopadnout.

Profesionální tipy – Co to je?

Profesionální tipy jsou tipy od našich zdrojů. Tyto tipy jsou na velice kvalitní úrovni. Pokud chcete tyto tipy odebírat, musíte si zaplatit jejich členství. Poté Vám budou dané výdělečné zápasy chodit. Našim hlavním cílem je mít spokojené zákazníky webu, proto jsme si opravdu dali záležet na jejich výběru. Roky jsme je testovali, roky jsme zkoušeli jak jsou úspěšní a také jsme od nich samozřejmě tipy odebírali a nakonec jsme pročítali jejich úspěšné recenze.

 Kdo jsou profesionální tipéři?

Profesionální tipéři (neboli zdroje) jsou lidé, kteří jsou velice úspěšní ve světě sázení. Mají opravdové výsledky. Mají za sebou několikaleté působení na těch nejvyšších postech v tipérských analýzách. Jejich analýzy jednotlivých zápasů jsou jejich práce. Jsou to opravdoví profesionálové. Zkrátka správní lidé na správných místech.

 Odebírání placech tipů

Odebírání placených tipů je celkem jednoduchý a pohodlný způsob, jak relativně stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle a to většinou přes nějakou mobilní aplikaci (Telegram, Watsup) nebo klasiky přes email. Ke svým tipům tak potom mátě přístup jak ze svého počítače, tak jednoduše i z mobilu, na kterém si je můžete zrovna vsadit. Většina stránek pro sportovní sázení je totiž výtečně uzpůsobena pro smartphony a tablety.

NÁVOD NA odebírání placených tipů

Krok č.1: úvodní stránka

Není to zas tak složité najít. Stačí se kouknout na horní část našeho webu, kde najdete kompletní nabídku našeho webu. Zde stačí kliknout na položku profesionální tipy.

Krok č.2: hledání profesionální tipů

Když se dostanete přes kliknutí na další stránku, uvidíte zde několik informací. Pokud ovšem chcete rovnou přímo profesionální tipy, máčkněte na TIPY OD ZDROJŮ. Ihned poté Vás stránka převede na naše profesionální tipy od zdrojů, kde si budete moci vybrat hned z několika možností.

Krok č. 3: závěrečná stránka

Právě jste se ocitli na závěrečné a hlavní stránce profesionálních tipů. Zde najdete kompletní seznam tipérských systémů. Můžete na různé kliknout a dozvědět se o nich základní informace a pak si vybrat jeden z nich.

Krok č.4: Nákup tipů

Je to vlastně úplně jednoduché. Stačí kliknout na košíček na pravé straně a dostanete se na další stránku, kde budete mít kompletní popis toho, jak za daný profesionální tip poslat peníze a tím si zajistit kvalitní tipy.

KOLIK JE CENA TIPŮ?

Ceny se velmi různí, budou se pohybovat od 50 do 250 EUR. Cena závisí na mnoha faktorech, ty nejdůležitější jsou celkový počet obdržených tipů za měsíc, celková úspěšnost (ROI), ale třeba i počet účastníků v dané skupině.

(Kompletní informace k profesionálním tipům na najdeš na všech stránkách, které jsme Ti tu ukázali).

Uživatelské tipy – Co to je?

Uživatelské tipy jsou tipy našich zkušených uživatelů. V tomto místě najdeš mnoho inspirací, na co si vsadit. Je zde výše zmíněný fotbal, je zde hokej, je zde basketbal, tenis, zkrátka úplně všechno, na co máš chuť. Najdeš si zde rozhodně své.

Kdo jsou uživatelé?

To jsou několikaletí zaregistrovaní fanoušci našeho webu. I ty můžeš být uživatelm a přidávat své tipy. K tomu se ale jště dostaneme. Tito uživatelé denně dávají své tipy, abycho pomohli novým, ale i zkušeným sázkařům. My tyto uživatele pečlivě, ale opravdu pečlivě sledujeme a hodnotíme jejich práci. Pokud se zde objeví opravdový talent ve světě sportovního tipování, tak ho můžeme okamžitě angažovat a on pak může za jistý výdělek nabízet své tipy.

Mohu také dávat tipy?

Ano, zcela jistě. Přijď mezi nás a my Tě rádi zaškolíme. I ty se můžeš stát naším profesionálním tipérem a nabíze své tipy i svým kolegům. Stačí se jen zaregistrovat a vše ostatní Ti vysvětlíme!

Kde se registrovat?

Je to úplně jednoduché. Na horní liště webu vpravo najdeš položku REGISTRACE. Na tuto položku klidneš a pak už jen vyplníš tradiční informace. Uživatelské jméno, heslo a e-mail. Pak už můžeš buď jenom sledovat uživatelské tipy třeba právě na fotbal, nebo se můžeš také na některých podílat a sám vkládat své tipy a je jedno na jaký sport.

Návod na odebírání uživatelských tipů

Opět je to stejné, jako u profesionální tipů. Kliknu nahoře na profesionální tipy. Pak už je to ovšem jiné.  Na pravé straně stránky najdu položku uživatelské tipy.

Pod touto položkou je nápis - ZOBRAZI DALŠÍ. Na toto kliknu... a JSEM TAM! JUPÍ!

CHCI TAKÉ VKLÁDAT TIPY!

Máš talent na sportovní tipování? Chceš také vkládat tipy a později se stát naším profesionálem? Chceš dostávat zaplaceno za to, co tě baví? Tak pojď do toho!

Je to zase úplně jednoduché. Opět nejdříve klikneš na úvodní stránce nahoře na Profesionální tipy. Místo JAK ODEBÍRAT PLACENÉ TIPY nyní dáš STÁT SE NAŠÍM TIPÉREM. Poté se ti otevře další stránka!

 

 

Zde už budeš mít kompletně i pomocí videa vysvětleno, jak se stát naším členem týmu! Jak se stát kompletně profesionálním tipérem! Čekáme na tebe! Pojď k nám a budeš úspěšný!

pak už je to naprosto jednoduché. Stačí nahoře kliknout na položku VLOŽIT TIP a objeví se Vám stránka, kde vyplníte vše potřebné a můžete naším klientům sdílet Vaše TIPY!

Máš ještě nějaké otázky?

Náš web Ti je určitě zodpoví. Poslední rok jsme výrazně pracovali na tom, aby byl web úplný a dokázal Ti zodpovědět většinu otázek. Občas to byl boj, ale my věříme, že nyní je vše přehledné a ty tak můžeš snadno získat odpověď na svou otázku. Kdyby si měl cokoliv na jazyku, neboj se nám ozvat buď na naše facebookové stránky, nebo na náš e-mail - Info@sazeni-online.eu. Rádi Ti na tvé otázky odpovíme.

 

 

 

 

 

 

 

Express zprávy

15.8.2018
Probíhá úprava tipů / archivů
2.8.2018
Baltazar - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy
2.8.2018
*NOVINKA* : týdenní předplatné : 49 Eur
29.7.2018
Přidání platební možnosti Paypal pro placení profi tipů
29.7.2018
lsbet - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)

29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)

29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …

22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)

20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Jaroslavl-Soči (hokej-18:00)
Samot30
9.9.2019 • 21:10
»
2
Chorvatsko U19-Slovinsko U19
patas98
9.9.2019 • 11:43
»
3
Russkie Vityazi Jun - ORG Peking…
patas98
9.9.2019 • 11:42
»
4
Mladá Boleslav-K.Vary (hokej-17…
Samot30
27.8.2019 • 16:43
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

Casino Winorama
Imation60
100
(24.8.2019)

€7 Bonus zdarma a skvelé automaty!

WildTornado Casino
TukoF
100
(27.7.2019)

Dobré kasino! Příjemné bonusy, rychlé stažení. Potěší řadu her. Líbí se mi všechno! Doporučuji!

Nepřehlédněte

Odstartovala hokejová Tipsport Extraliga Odstartovala hokejová Tipsport Extraliga 14.9.2019 • 11:23 • Autor: lpribyl7 Rozběhla se základní část nového ročníku hokejové extraligy. V základní části budeme svědky celkem 364 klání. Nenechte si ujít ani jeden zápas! Jak se podařil start největším favoritům? A co nováček z Kladna, má šanci na záchranu? Zdanění výher v České republice Zdanění výher v České republice 8.9.2019 • 12:00 • Autor: lpribyl7 Nedobrá zpráva pro všechny sázkaře a hráče přišla v červenci 2019 z Poslanecké sněmovny, kde prošel prvním čtením vládní návrh zákona, který by se jich měl zásadním způsobem dotknout. V článku jsme vypíchli nejdůležitější změny, o které by se měl nový zákon zasadit. Také se dozvíte, co by to znamenalo pro vás a jak se můžete bránit. Sportovní události v září Sportovní události v září 2.9.2019 • 20:34 • Autor: lpribyl7 Přinášíme vám přehled největších a nejzajímavějších sportovních událostí, které jsou naplánovány na září. Českého, především pak toho slávistického, fotbalového fanouška jistě potěší návrat sešívaných do fotbalové Ligy mistrů, kde se postupně utká s Interem Milán, Borussií Dortmund a Barcelonou. Základní skupinu načnou slávisté 17.9. Ještě před tím se dostanou na řadu reprezentace, národní tým zajíždí k důležitému dvojutkání v cestě na EURO na Balkán. Zrak celého sportovního světa se však v září bude soustředit především do Číny, kde se poslední srpnový den rozehrálo Mistrovství světa v basketbalu mužů, a tím také začneme. ✅největší sportovní události 2019/20 ✅největší sportovní události 2019/20 30.7.2019 • 21:42 • Autor: Martin.k1 Pojďme se společně podívat na informační souhrn všech největší událostí, které se odehrají v letech 2019 a 2020. Bude se opravdu na co dívat. Nemine nás letní olympiáda, ba dokonce ani fotbalové mistrovství Evropy, zapomenout nesmíme ani na hokejové turnaje.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »