Jak odebírat placené tipy Jak odebírat placené tipy ✅ Chcete stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle přes aplikaci mobilní Telegram. Vyykoušejte i naše FREE TIPY Stát se naším tiperem Stát se naším tiperem | Staň se kvalitním tipérem a začni vydělávat | Jak vstoupit do naší komunity | Začni s vlastními tipy a získej s námi smlouvu o podílu na zisku | Přiveď známé a využijte tipy ostatních | Vložit tip Vložit tip ✅Sportovní tipy na fotbal zdarma - Tipy na sport ✅Sportovní tipy na fotbal zdarma - Tipy na sport Po reprezentačních zápasech se zase blíží ✅klubová utkání. Pojďme se společně podívat na fotbalové tipy zdarma. Bude se rozhodně na co dívat! ✅Sportovní tipy na dnešní den ✅Sportovní tipy na dnešní den Každý den Vám přinášíme tipy na ✅sportovní utkání. Nabízíme ty nejlepší placené tipy v celé České republice. Některé dokonce nabízíme zdarma. ✅Kurzové sázení na Tipsportu – Registrace – Tipy a bonusy ✅Kurzové sázení na Tipsportu – Registrace – Tipy a bonusy Každý z nás někdy vybírá z jaké ✅sázkové kanceláře sázet. Každého z nás zajímá, jaké jsou bonusy bonusy zdarma daných kanceláří a jaké vůbec nabízejí vstupní bonusy. ✅Sázkové vstupní bonusy 2018/2019 - Bonusy pro nováčky ✅Sázkové vstupní bonusy 2018/2019 - Bonusy pro nováčky Bonusy ✅sázkových kanceláří jsou určitě důležité pro všechny sázející. Často rozhodují o tom, jakou kancelář si ke sázení zvolit. Pojďme si vybrat to nejlepší! ✅Sportovní tipy expertů - Kvalitní tipy od těch nejlepších ✅Sportovní tipy expertů - Kvalitní tipy od těch nejlepších Naše stránka nabízí skvěle ✅sportovní tipy expertů. Tyto tipy Vám přináší jednoznačnou exkluzivitu. Nabízí tu největší kvalitu na trhu!
Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Aktualizováno ke dni: 25.10.2018

Sportovní tipy expertů - Kvalitní tipy od těch nejlepších

Sportovní tipy experů – Kvalitní tipy do kterých se vyplatí investovat.

Naše stránka každodenně nabízí skvěle profesionální tipy, které Vám připravují naši sportovní experti z celého světa. Pokud přemýšlíte do čeho investovat, tak právě investice do předplatného profesionálních tipů se Vám zcela jistě vyplatí!

Tipy expertů se vždy vyplatí, zdroj: Geek Wire

Chcete se sázením nejen bavit, ale i vydělávat? Nedaří se vám a chcete zlepšit svoje výsledky?

Zkuste naše tipy od zdrojů hlavně z nižších lig a tenisu.

Nečekejte moc tipů na velké favority ani na ligu mistrů. Tyto typy jsou sice populární, ale balík na nich určitě nevyděláte.

Nemyslím jednorázovou trefu. Ale dlouhodobě.

Až 95% sázkařů dlouhodobě prodělává

Což je dobře. Proč? Pro nás to znamená, že to sázkovky nikdy "nezabalí".

  • EGO (každý má svoji pravdu - "nikdo mi do toho nebude kecat") : OK a nám to nevadí :)
  • FAVORITI (chci vyhrát, sázím na favority) : OK, sice častěji vyhraješ, ale dáváš podhodnocený kurz a sázkovka tě skalpuje zaživa.
  • TREFIT JACKPOT (moc zápasů, vysoký kurz): OK, ale je to nastejno jako si koupit los

Kdo a odkud jsou zdroje na tipy?

Jsou to Ti nejlepší profíci ve svém oboru z celého světa. Tito tipéři dosáhli ve svých zemích obrovských úspěchů a rozhodně za ně hovoří jejich skvělé výsledky. Na jejich výběru jsme si dali opravdu záležet. Šlo nám o opravdovou kvalitu, o profesionalitu. Svět sázení totiž nabízí mnoho tzv. Expertů, kteří se však, jak se po čase ukáže, za experty jen vydávají. Přitom jsou to kolikrát jen amatérští sázkaři, kteří vydělávají jen na tom, kolik vy zaplatíte měsíčně za jejich tzv. Premium tipy. Určitě jste se s nimi už setkali.

Představení našich zdrojů

Milion Tips

Tato parta tiperů poskytuje tipy na fotbal různorodých, hlavně nižších lig. Velmi ojediněle přidají i sázku na nějaký jiný sport. Své tipy servírují ze Skandinávie, převážně Finsko a Norsko, z Jižní Ameriky, hlavně Brazílie, ale vsadíte si i na druhou Španělskou fotbalovou ligu, nebo na českou juniorku. Velkou zajímavostí je zapojení sázky tipu BTS (both to score), neboli oba týmy dají gól. Tato sázka se jeví jako zajímavá hlavně proto, že mimo všechny „overy“ pokrývá i výsledek 1:1. Při skloubení pravděpodobností je také vypozorováno, že na sázku BTS mají sázkové kanceláře špatně vypsané kurzy (mají je vyšší)!

 GLADIATOR

Exkluzivní německý zdroj, který jako bývalý tamní fotbalista má spoustu interních kontaktů z nižších německých lig a pohárů. Z obasti nižších lig německého fotbalu pak vychází spousta nadstandardně kvalitních tipů. Díky svým informacím a dalším kontaktům se tento tiper (nejspíš na výměnné bázi) dostává také k tipům z Dánska, Švédska, Norska, Islandu a z dalších na sázení zajímavých lig. Podobně se zase jedná o druhé a třetí divize, poháry a juniorky.

WORLD EXPERTS

Jedná se o službu týmu Smartwin, který pod sebou slučuje minimálně 5 kvalitních expertů (služeb), které jsou v dlouhodobém zisku. Experti jsou do skupiny vybírány podle následujících kritérií - dlouhodobé statistiky, verifikace na námi ověřených portálech, dobrá vsaditelnost a úspěšnost. Experti nejčastěji dávají tipy na fotbalové utkání. Často využívají asijského handicapu. Klient, který si zakoupí naší službu, by měl vědět, co znamená asijský handicap a umět s ním pracovat.

SAZENI-ONLINE Premium Tips

Máte možnost nahlédnout do zákulisí. Je to systém, který nám vydělal na zdroje, uvolnil ruce a umožnil cestovat po světě. Nebylo to samozřejmě přes noc, ale tím jasněji víme, kam směřujem. Úročíme zkušenosti nasbírané po dobu skoro 15ti let. Díky našemu pokrytí (Kanada - Malta - Vietnam) nám na trzích fakt nic neunikne. Právě od těchto zdrojů můžete odebírat ty nejlepší kvalitní tipy na světě. Opravdu jsme si s jejich výběrem dávali velkou hromadu práce. Po Vašem začátku budete s jejich odebíráním velice spokojení. Výše Vašeho výdělku bude záležet na vašem vkladu. Vše je detailně popsáno na našich stránkách.

Odebírej tipy expertů a buď v obraze, zdroj: bitedge

Jak takové tipy mohu odebírat?

Odebírání placených tipů je celkem jednoduchý a pohodlný způsob, jak relativně stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle a to většinou přes nějakou mobilní aplikaci (Telegram, Watsup) nebo klasiky přes email. Ke svým tipům tak potom mátě přístup jak ze svého počítače, tak jednoduše i z mobilu, na kterém si je můžete zrovna vsadit. Většina stránek pro sportovní sázení je totiž výtečně uzpůsobena pro smartphony a tablety.

Přijďte se podívat na sekci PROFESIONÁLNÍ TIPY. Veškeré informace najdete na této stránce.

 

 

 

Express zprávy

15.8.2018
Probíhá úprava tipů / archivů
2.8.2018
Baltazar - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy
2.8.2018
*NOVINKA* : týdenní předplatné : 49 Eur
29.7.2018
Přidání platební možnosti Paypal pro placení profi tipů
29.7.2018
lsbet - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …
Bank Builder
22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)
Bank Builder
20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Hokej - 2.Švédsko - Oskarshamn -…
kysela
7.11.2018 • 16:32
»
2
Fotbal - 2.Chile - Santiago Wan.…
kysela
7.11.2018 • 16:30
»
3
Fotbal - 1.Egypt - Ismaily -…
kysela
7.11.2018 • 16:27
»
4
Benfica Lisboa - Ajax Amsterdam
cipisek
7.11.2018 • 10:05
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Tipsport
Vranic
20
(14.11.2018)

...

Docela nízké kurzy a větší latence v live streamech, nikdo to moc neřeší a proč také, že.

Sázková kancelář Tipsport
Strakapoud
20
(8.11.2018)

Když jsem srovánal několik zápasů naráz, tak mi tipáč ukazoval vždy nižší kurz, než když jsem si ho nakombinoval u fortuny. Jelikož si dávám hodně zápasů na jeden tiket, tak to ve finále udělá docela slušnej kurzovej rozdíl, takže v tomhle tipsport nevede.

Nepřehlédněte

✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Liga národů pokračuje dalšími zápasy. Češi se jí tentokrát nezúčastní, neboť mají volno, místo toho se budou chystat na přátelské utkání. Ostatní týmy už ale hrát budou a bude to velice napínavá podívaná, neboť půjde o postup a také o sestup ze skupin do jiných divizí. ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Turnaj mistrů má před sebou další ročník. Tentokrát se odehraje v Londýně. Ti nejlepší tenistové hvězdy si to rozdají o toho nejlepšího tenistu na světě. Letos bohužel bude chybět Rafael Nadal, který se musel pro zranění odhlásit. Zůstává tedy otázka, jestli na trůn usedne někdo ze zkušené dvojice Djokovič, Nadal, nebo jestli se třeba ukáže nějaký mladý hráč. ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů 29.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 V přepočtu 67,8 miliónu korun vyhrál v neděli v pokeru na evropském turnaji v Rozvadově na Tachovsku Čech Martin Kabrhel. Je to podle pořadatelů akce druhá nejvyšší česká výhra po 98 miliónech, které v roce 2011 získal Martin Staszko na turnaji v Las Vegas. ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání 27.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 I letos nesmí chybět tradiční listopadový turnaj ve Finsku. Nese název Karjala Cup 2018 a utkají se na něm jako pokaždé čtyři evropské elitní týmy. Uvidíte zde Rusko, Finsko, Švédsko a naší Českou repubilku. Jeden zápas odehraje i v Praze. Poprvé to bude pod vedením nového trenéra Říhy.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »