85 %

FEZbet

8 bonusů

FEZbet ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

85 %

LibraBet

7 bonusů

LibraBet ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

85 %

Rabona

5 bonusů

Rabona ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

80 %

22Bet

2 bonusy

22Bet ✅ sázková kancelář | 3 000 Kč bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

85 %

LOOT.BET

2 bonusy

LOOT.BET ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

Sázkové kanceláře s bonusovým programem

Bonusové peníze, které sázkové kanceláře sázkařům nabízí, vstupním bonusem rozhodně končit nemusí! Především menší zahraniční bookmakeři se snaží sázkaře motivovat k aktivitě pravidelnými nabídkami. Podívejme se, u jakých sázkových společností můžeme očekávat ten nejlepší bonusový program. 

Nejvíce pravidelných bonusů - FEZbet, LibraBet, Rabona

Nejširší bonusovou nabídku najdete u sázkových kanceláří patřících společnosti Araxio Development N.V., tedy u FEZbet, LibraBet a Rabona. V každé z uvedených se těšte na zrhuba 5 - 10 bonusů (odvíjí se od aktuálního programu sportovních soutěží a turnajů). Všem uvedeným bookmakerům je vlastní především skvělý 50% týdenní bonus, díky kterému si můžete týden co týden přilepšit až o 500 €! Radost budete mít i z několika free betů, které na vás čekají. Vše potřebné zjistíte v sekci sázkové kanceláře po kliknutí na konkrétního bookmakera.

50% Weekly Reload Bonus

Podstatou bonusu je přimět sázkaře sázet co nejvíce. To však nechápejte vůbec špatně. Čím více totiž vsadíte, tím více dostanete (až 500 €).

Na tento bonus máte nárok každý týden. Jediné, co pro jeho získání musíte udělat, je vložit v týdnu peníze na svůj hráčský účet. Od výše vašeho prvního týdenního vkladu se odvíjí vaše odměna. Bonusová částka =  50 % z vložené částky. Pro maximální výši bonusu (500 €), tedy musíte vložit 1 000 €. Nejmenší možný kvalifikační vklad je stanoven na 20 €.

 • Bonus ve výši 50 % z vkladu je počítán z vašeho prvního vkladu v týdnu. Aby se sázkař mohl pro bonus kvalifikovat, musí výši vkladu prosázet sázkami s min. kurzem 1,50.
 • Do protočení se započítává SOLO tiket s min. kurzem 2.0, případně AKO tiket s min. kurzem 1.50 pro každou příležitost na tiketu.
 • Následující typy sázek se do protočení nezapočítávají: Over/Under, BTTS, Odd/Even, Total Goals, Cash-Out sázky, sázky vsazené z Free Betu a sázky vyhodnocené jako Void.
 • Maximální výše sázky, která se započítává do protočení, je 50 €.
 • Pro připsání bonusu kontaktujte podporu pomocí live chatu.

50% Weekly Reload Bonus

Pravidelný 50% reload bonus nabízí také Powbet

Totožný 50% reload bonus najdete také u sázkové kanceláře Powbet. Pravidla pro jeho získání a protočení jsou de facto stejná jako u výše zmíněných FEZbetu, Rabony a Librabetu. A stejně jako u těchto společností, ani u Powbetu nejde o jediný bonus, na který narazíte. Kromě těch pravidelných se navíc v nabídce objebují i příležitostné akce, které také stojí za to! Sledujte pravidelně jejich záložku s promoakcemi, ať vám žádná neunikne. 

Páteční 100% reload u 22Bet

V populární sázkovce 22Bet se vyplatí s vkladem počkat do pátku. Právě "páteční" vkladatelé totiž mohou využít 100% reload bonusu do výše 2 500 Kč! Stačí, když v pátek provedete vklad na svůj účet v min. výši 1 € (25 Kč) a 100% bonus do výše 100 € (2 500 Kč) je váš. Před výběrem bonusu je potřeba ho třikrát (3x) protočit na AKO sázkách s min. třemi (3) příležitostmi na tiketu s min. kurzem 1,40 pro každou příležitost. Bonus nebude připsán v případě, že před dobitím účtu došlo k výběru prostředků z účtu. Pro podrobnější informace neváhejte kontaktovat podporu pomocí live chatu.

Páteční reload u 22bet

Pravidelný free bet u BetMaster

Každý týden si můžete díky rozdavačnosti BetMasteru přijít na free bet ve výši až 20 €. Jeho výše se odvíjí od vaší aktivity. Stačí co nejvíce dnů v týdnu vsadit kvalifikační sázku ve výši alespoň 25 € s min. kurzem 1,50. Kvalifikační období je od pondělí (00:01) do neděle (23:59). Free bet vám bude připsán následující pondělí a na jeho uplatnění budete mít 7 dní.

 • Pokud vsadíte 4 dny v týdnu obdržíte následující pondělí 5 € free bet.
 • Pokud vsadíte 5 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 10 € free bet.
 • Pokud vsadíte 6 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 15 € free bet.
 • Pokud vsadíte 7 dní v týdnu obdržíte následující pondělí 20 € free bet.   

Pravidelný freebet u BetMaster

Daily's Quests u Loot.bet

E-sportová speciálka Loot.bet nezůstává pozadu a svým věrným nabízí každý den "Questy", za jejichž splnění jsou následně odměněni nejčastěji nějakým free betem. A jelikož jde o bookmakera specializujícícho se na e-sport, budou z této možnosti nadšeni právě sázkaři, kteří sází na elektronické sporty. Podmínkou k získání free betu totiž nejčastěji bývá uzavření sázky na příležitost ze sekce elektronického sportu (např. podmínkou pondělního Questu "Cheerful Monday", za který obdržíte free bet ve výši 10 €, je: Place bets for €140 amount with 1.5+ odds on LOOT.BET Pro Series matches in the ESPORTS section).

Daily's Quest v Loot.bet

 

Časté dotazy

Ne. Nicméně většina z našich partnerských sázkových kanceláří různé bonusy v nějaké formě nabízí. Nejčastěji jde o bonusy za vklad či free bety. Některé společnosti nabízí i VIP program, který v sobě zakomponovává další bonusy.

Mezi sázkové kanceláře, které si hýčkají své sázkaře pomocí lákavých pravidelných bonusů, patří zejmená společnosti spadající pod síť heren Araxio Development N.V., čili Librabet, FEZbet či Rabona.

Pro nové hráče bývá nachystán tzv. vstupní bonus. Ten se váže k prvnímu vkladu a jeho výše bývá většinou od 100 € až po 50 000 Kč u Tipsportu.

Poté existují tzv. reload bonusy, které jsou nabízeny pravidelně za provedený deposit. Dobrým příkladem reload bonusu je "Páteční 100% reload" u 22bet. Sázkaři, kteří vloží v pátek alespoň 25 Kč, obdrží 100% bonus až do výše 2 500 Kč.

Třetí nejčastější formou bonusu v sázkové kanceláři je tzv. free bet. Dobrým příkladem free betu může být pravidelný free bet u BetMaster. Jeho výše se odvíjí od vaší aktivity. Stačí co nejvíce dnů v týdnu vsadit kvalifikační sázku ve výši alespoň 25 € s min. kurzem 1,50. Kvalifikační období je od pondělí (00:01) do neděle (23:59).

 • Pokud vsadíte 4 dny v týdnu obdržíte následující pondělí 5 € free bet.
 • Pokud vsadíte 5 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 10 € free bet.
 • Pokud vsadíte 6 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 15 € free bet.
 • Pokud vsadíte 7 dní v týdnu obdržíte následující pondělí 20 € free bet.