Placené tipy na sportovní sázky

Odebírání placených tipů je celkem jednoduchý a pohodlný způsob, jak relativně stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle a to většinou přes nějakou mobilní aplikaci (Telegram, Watsup) nebo klasiky přes email. Ke svým tipům tak potom mátě přístup jak ze svého počítače, tak jednoduše i z mobilu, na kterém si je můžete zrovna vsadit. Většina stránek pro sportovní sázení je totiž výtečně uzpůsobena pro smartphony a tablety.

Pod pojmem placené sportovní tipy na sázení rozumíme pravidelné poskytování sportovních tipů za předem stanovenou cenu, nejčastěji měsíc. Placený servis, za kterým stojí jeden nebo několik tiperů, každý měsíc vytvoří určité množství tipů, které pak přeposílávají odběratelům (mailem, přes aplikaci apod.) Je pravidlem, že se garantuje minimální počet tipů, který je odběratelům v každém měsíci poskytnut.

 

Jak můžu jednoduše začít odebírat tipy?

 Abyste mohli odebírat placené tipy, je třeba se na našich stránkách zaregistrovat. Nelekejte se, stačí zadat uživatelské jméno, email a zvolit si heslo. Tuto možnost najdete vždy na stránce v pravém horním rohu pod odkazem REGISTRACE.

Z nabízených zdrojů si vyberete jednu nebo více placených skupin podle svých priorit a prostě podle toho, co máte radši a co je vám bližší. Rozhodovat se nejspíš budete podle úspěšnosti systému, sázených sportů, ale třeba také podle toho, kolik který zdroj bude posílat tipů, u kterých sázkových kanceláří se konkrétní tipy dají sázet, jestli jsou zahrnuty i tipy live, tedy během zápasu a tak podobně. Svoji roli určitě bude hrát také cena, nabízeny jsou různé úrovně. Podrobnosti o každém zdroji se dozvíte po kliknutí na jeho ikonku nebo název.

Po výběru skupiny proveďte platbu a ještě ten samý den vám začnou přicházet tipy na sázení. Pro podrobnější informace o platbě klikněte na ikonku nákupního košíku. Platbu provedete na jednu z nabízených internetových peněženek a do poznámky uvedete své uživatelské jméno, pod kterým jste se u nás zaregistrovali. Pro urychlení procesu nám pak můžete ještě i napsat na email nebo facebook. 

Předplatné vám bude aktivováno na klouzavý (nikoliv kalendářní) měsíc, tedy od konkrétního data (např. 14.10. - 14.11). Příhlásit se tak můžete úplně kdykoliv, není třeba čekat na polovinu, či konec měsíce. 

 

Sportovní tipy expertů

 

Kolik se dá NA sportovních tipech vydělat?

Z naší dlouhodobé zkušenosti se profit z každého placeného zdroje pohybuje mezi 5ti až 10ti násobkem jeho ceny (při vyšších sázkách i více).

Příklad:

Cena servisu je 100 Eur a servis každý měsíc poskytne třeba 100 tipů. Každý tip sázíme za 100 Eur. 100 tipů krát 100 Eur nám dá měsíční obrat 10 000 Eur. Ověřená úspěšnost našich placených servisů je minimálně ROI 105 – 110%. Úspěšnost vynásobíme obratem 10 000 Eur a vyjde nám měsíční výdělek 500 – 1000 Eur z jednoho zdroje, který stojí 100 Eur. To vypadá zajímavě, nemyslíte?

Stačí pak odebírat 3 nebo 4 zdroje a můžete si přijít klidně i na 2000 Eur, tedy více než 50 000 Kč měsíčně!

 

Jak je zajištěna  správnosT a FÉROVOST ?

Všechny tipy projdou "našima rukama". Některé tipy, které nabízíme, sami i sázíme, takže je v našem nejlepším osobním zájmu, abychom udržovali co nejvyšší kvalitu a výnosnost všech tipů. Pokud nejsme zrovna online, přišlé tipy zpětně procházíme a kontrolujeme správnost uvedených informací - hlavně zda sedí výše kurzu a zda se sázka dala v té době vsadit u uvedé sázkové kanceláře.

 

Počet účastníků

Maximální možný počet členů je v každé skupině omezen, většinou na 10 - 20 členů, u prémiových skupin klidně i méně. Důvod je prostý. Každému sázejícímu se tak férově zachová reálná šance stíhat a sázet hodnotné kurzy v plné výši. Na internetu se můžeme setkat s mnoha reklamami na placené tipy, mnohdy se ale projevuje nenažranost a chtění co nejvyššího výdělku bez ohledu na kvalitu nabízených služeb. To se u nás nemůže stát – omezením počtu zájemců, je zajištěno, že většina si vždy stihne vsadit a všichni účastníci budou dlouhodobě profitovat a vydělávat.

 

Způsoby zasílání - všichni vždy dostanou tip ve stejném okamžiku

  • Mobilní aplikace – Odběratel se stane členem skupiny, do které se tipy zasílají, Watsup, Telegram, Messenger
  • Email – Tipy opět přicházejí do uzavřené a limitované skupiny formou emailu
  • Přihlašování se do profilu – u tohoto způsobu vám (na email nebo mobil) přijde pouze upozornění o vydaném tipu a po té je nutné se přihlásit do svého profilu zpravidla na stránkách u zdroje tipů – tento styl se nám zdá zbytečně zdlouhavý a nepružný a proto jej ani nepodporujeme a do nabízeného portfolia jej ani nezařazujeme

Návod jak používat telegeram a tím získávat tipy na sázení

Počty zasílaných tipů a časová období

Počet tipů, které každý zdroj posílá, se velmi různí, proto jich někdy sloučíme více dohromady, abychom udrželi atraktivitu každé placené skupiny. Celkové množství tipů samozřejmě také úzce souvisí s cenou, která se může pohybovat od 50 do 250 Eur od menšího množství sázek založených na základních informacích (sestavy, počasí) až po pravidelný pořádný nářez postavený na interních a zákulisních informacích hlavně z nižších lig a pohárů. S takovými si pak klidně přijdete i na 2000 Eur i více…

Až si vyberete a s některým zdrojem začnete, doporučujeme vydržet alespoň tři měsíce. Sportovní sázení je určitě dlouhodobý byznys a každý i sebekvalitnější tiper se prostě nevyhne horšímu období. Navíc, za vypovídající vzorek se považuje minimálně 200 – 300, což nám při 50 – 100 tipech měsíčně opět říká vydržet alespoň čtvrt roku. Pro zájemce budou připraveny množstevní balíčky. 

 

Forma zasílání tipů

Tipy přicházejí vždy ve stejné formě, dle jednotlivých tiperů se může lehce lišit styl nebo pořadí informací

Příklad příchozího tipu:

Název zápasu --- Výsledek --- Kurz --- Důvěra (poč. jednotek) --- Sázková kancelář

Konkrétně například:

Polsko – Kolumbie --- Padne dva a více gólů --- 3/10 --- Sportmarket (Pinnacle)

 

Jednotkový systém, management banku a vkladů

Drtivá většina tiperů používá jednotkový systém. Používá se vlastně k tomu, aby vám bylo sděleno, za kolik že vlastně máte onen konkrétní tip vsadit. Někteří používají 1-5 jednotek, někteří 1 – 10 jednotek a někteří sázejí prostě pořád za stejno (např. stále 5/10). Za kolik jednotek se bude sázet, se rozhoduje podle důvěry, že daná sázka vyhraje, podle hodnoty (value), podle výše kurzu a také tipu sázky. Není třeba se ničeho bát, rozdílné přístupy pro vás sladíme do jedné podoby tak, abyste se v tom co nejsnadněji orientovali a sázení s námi pak bylo úplně jednoduché.

Bankroll management pak říká, kolik celkově peněz a zároveň kolik celkově jednotek mám k dispozici na sázení. Každý zkušenější sázkař ví, že abyste dlouhodobě přežili všechny možné negativní výkyvy, měli byste v záloze mít kolem třiceti sázek – převedeno na jednotky pak asi 100 – 150 jednotek. Jak už bylo zmíněno, každému se jednou za delší čas postaví do cesty černá série. Pokud budete sázet za víc, než vám váš bank dovoluje, muže se stát, že jej celý prosázíte a až taková série skončí, už nebudete mít za co sázet až se to celé obrátí.

 

Cena placeného systému

Ceny se velmi různí, budou se pohybovat od 50 do 250 EUR. Cena závisí na mnoha faktorech, ty nejdůležitější jsou celkový počet obdržených tipů za měsíc, celková úspěšnost (ROI), ale třeba i počet účastníků v dané skupině.

Aktuální placené systémy

Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
2 Zkouska
Zkouska
10 000 20 000 14
2 Zkouska
Zkouska
10 000
20 000
14
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy

Express zprávy

15.8.2018
Probíhá úprava tipů / archivů
2.8.2018
Baltazar - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy
2.8.2018
*NOVINKA* : týdenní předplatné : 49 Eur
29.7.2018
Přidání platební možnosti Paypal pro placení profi tipů
29.7.2018
lsbet - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)

29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)

29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …

22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)

20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Diez - Clarke
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
2
Ramanathan - Nagal
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
3
Stakhovsky - Taberner
www.have-tennis-tips.com
14.11.2019 • 20:38
»
4
Vegas Golden Knights - Montreal…
PROFIBET.cz
31.10.2019 • 23:04
»
Zobrazit další »

Nepřehlédněte

TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu TOP 5 nejstarších hráčů historie hokejové extraligy | Sazeni-online.eu 21.11.2019 • 17:53 • Autor: lpribyl7 Již zítra, pokud mu to zdraví dovolí, by si měl Jaromír Jágr připsat v zápase proti Liberci další start v hokejové Tipsport extralize. V sedmačtyřiceti letech! Ani zdaleka ovšem není nejstarším hráčem, který v samostatné éře české hokejové extraligy zasáhl do utkání. Pokud Jágr pomýšlí i na tento rekord, bude si muset ještě několik let počkat. EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu EURO 2020: Český postup a poslední kolo kvalifikace | Sazeni-online.eu 16.11.2019 • 22:54 • Autor: lpribyl7 EURO 2020 se neobejde bez české účasti! Před závěrečným kolem kvalifikačních klání je jasné, že český tým nebude na závěrečném turnaji chybět ani posedmé v řadě. Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu Světový pohár v biatlonu | Sazeni-online.eu 14.11.2019 • 16:39 • Autor: lpribyl7 Nová sezóna Světového poháru v biatlonu už je za dveřmi, odstartuje na konci listopadu. Jako první se na start postaví smíšené štafety dvojic, do jejichž závodu zbývá už jen 16 dní. Úvodní zastávkou SP v biatlonu bude švédský Östersund. Kromě něj SP zavítá do dalších 8 destinací včetně Nového Města na Moravě, kde se biatlonisté představí začátkem března. Zastávka v NMNM následuje po tradičním vrcholu celé sezóny, po mistrovství světa, které se uskuteční v italské Anterselvě. Celou sezónu zakončí biatlonisté v norském Holmenkollenu 22. března. Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu Sázková kancelář zaměřená na esport. Představujeme LOOT.BET | Sazeni-online.eu 11.11.2019 • 22:20 • Autor: lpribyl7 Máte rádi esport a rádi sázíte? Chtěli byste tyto dvě věci spojit, ale nabídka běžných sázkových kanceláří vám nevyhovuje? Přesně pro vás tu je LOOT.BET. Naše vlajková loď pro sázení na esport.

Nejnovější hodnocení

Casinonic
Imation60
80
(27.9.2019)

Casino je v češtině!

Mohlo by mít více bonusů

Gunsbet
Imation60
100
(16.9.2019)

Casino je v čestině

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »