Placené tipy na sportovní sázky

Odebírání placených tipů je celkem jednoduchý a pohodlný způsob, jak relativně stabilně a dlouhodobě vydělávat na sportovním sázení. Své tipy obdržíte ihned, jak je zdrojový tiper odešle a to většinou přes nějakou mobilní aplikaci (Telegram, Watsup) nebo klasiky přes email. Ke svým tipům tak potom mátě přístup jak ze svého počítače, tak jednoduše i z mobilu, na kterém si je můžete zrovna vsadit. Většina stránek pro sportovní sázení je totiž výtečně uzpůsobena pro smartphony a tablety.

Pod pojmem placené sportovní tipy na sázení rozumíme pravidelné poskytování sportovních tipů za předem stanovenou cenu, nejčastěji měsíc. Placený servis, za kterým stojí jeden nebo několik tiperů, každý měsíc vytvoří určité množství tipů, které pak přeposílávají odběratelům (mailem, přes aplikaci apod.) Je pravidlem, že se garantuje minimální počet tipů, který je odběratelům v každém měsíci poskytnut.

 

Jak můžu jednoduše začít odebírat tipy?

 Abyste mohli odebírat placené tipy, je třeba se na našich stránkách zaregistrovat. Nelekejte se, stačí zadat uživatelské jméno, email a zvolit si heslo. Tuto možnost najdete vždy na stránce v pravém horním rohu pod odkazem REGISTRACE.

Z nabízených zdrojů si vyberete jednu nebo více placených skupin podle svých priorit a prostě podle toho, co máte radši a co je vám bližší. Rozhodovat se nejspíš budete podle úspěšnosti systému, sázených sportů, ale třeba také podle toho, kolik který zdroj bude posílat tipů, u kterých sázkových kanceláří se konkrétní tipy dají sázet, jestli jsou zahrnuty i tipy live, tedy během zápasu a tak podobně. Svoji roli určitě bude hrát také cena, nabízeny jsou různé úrovně. Podrobnosti o každém zdroji se dozvíte po kliknutí na jeho ikonku nebo název.

Po výběru skupiny proveďte platbu a ještě ten samý den vám začnou přicházet tipy na sázení. Pro podrobnější informace o platbě klikněte na ikonku nákupního košíku. Platbu provedete na jednu z nabízených internetových peněženek a do poznámky uvedete své uživatelské jméno, pod kterým jste se u nás zaregistrovali. Pro urychlení procesu nám pak můžete ještě i napsat na email nebo facebook. 

Předplatné vám bude aktivováno na klouzavý (nikoliv kalendářní) měsíc, tedy od konkrétního data (např. 14.10. - 14.11). Příhlásit se tak můžete úplně kdykoliv, není třeba čekat na polovinu, či konec měsíce. 

 

Sportovní tipy expertů

 

Kolik se dá NA sportovních tipech vydělat?

Z naší dlouhodobé zkušenosti se profit z každého placeného zdroje pohybuje mezi 5ti až 10ti násobkem jeho ceny (při vyšších sázkách i více).

Příklad:

Cena servisu je 100 Eur a servis každý měsíc poskytne třeba 100 tipů. Každý tip sázíme za 100 Eur. 100 tipů krát 100 Eur nám dá měsíční obrat 10 000 Eur. Ověřená úspěšnost našich placených servisů je minimálně ROI 105 – 110%. Úspěšnost vynásobíme obratem 10 000 Eur a vyjde nám měsíční výdělek 500 – 1000 Eur z jednoho zdroje, který stojí 100 Eur. To vypadá zajímavě, nemyslíte?

Stačí pak odebírat 3 nebo 4 zdroje a můžete si přijít klidně i na 2000 Eur, tedy více než 50 000 Kč měsíčně!

 

Jak je zajištěna  správnosT a FÉROVOST ?

Všechny tipy projdou "našima rukama". Některé tipy, které nabízíme, sami i sázíme, takže je v našem nejlepším osobním zájmu, abychom udržovali co nejvyšší kvalitu a výnosnost všech tipů. Pokud nejsme zrovna online, přišlé tipy zpětně procházíme a kontrolujeme správnost uvedených informací - hlavně zda sedí výše kurzu a zda se sázka dala v té době vsadit u uvedé sázkové kanceláře.

 

Počet účastníků

Maximální možný počet členů je v každé skupině omezen, většinou na 10 - 20 členů, u prémiových skupin klidně i méně. Důvod je prostý. Každému sázejícímu se tak férově zachová reálná šance stíhat a sázet hodnotné kurzy v plné výši. Na internetu se můžeme setkat s mnoha reklamami na placené tipy, mnohdy se ale projevuje nenažranost a chtění co nejvyššího výdělku bez ohledu na kvalitu nabízených služeb. To se u nás nemůže stát – omezením počtu zájemců, je zajištěno, že většina si vždy stihne vsadit a všichni účastníci budou dlouhodobě profitovat a vydělávat.

 

Způsoby zasílání - všichni vždy dostanou tip ve stejném okamžiku

  • Mobilní aplikace – Odběratel se stane členem skupiny, do které se tipy zasílají, Watsup, Telegram, Messenger
  • Email – Tipy opět přicházejí do uzavřené a limitované skupiny formou emailu
  • Přihlašování se do profilu – u tohoto způsobu vám (na email nebo mobil) přijde pouze upozornění o vydaném tipu a po té je nutné se přihlásit do svého profilu zpravidla na stránkách u zdroje tipů – tento styl se nám zdá zbytečně zdlouhavý a nepružný a proto jej ani nepodporujeme a do nabízeného portfolia jej ani nezařazujeme

Návod jak používat telegeram a tím získávat tipy na sázení

Počty zasílaných tipů a časová období

Počet tipů, které každý zdroj posílá, se velmi různí, proto jich někdy sloučíme více dohromady, abychom udrželi atraktivitu každé placené skupiny. Celkové množství tipů samozřejmě také úzce souvisí s cenou, která se může pohybovat od 50 do 250 Eur od menšího množství sázek založených na základních informacích (sestavy, počasí) až po pravidelný pořádný nářez postavený na interních a zákulisních informacích hlavně z nižších lig a pohárů. S takovými si pak klidně přijdete i na 2000 Eur i více…

Až si vyberete a s některým zdrojem začnete, doporučujeme vydržet alespoň tři měsíce. Sportovní sázení je určitě dlouhodobý byznys a každý i sebekvalitnější tiper se prostě nevyhne horšímu období. Navíc, za vypovídající vzorek se považuje minimálně 200 – 300, což nám při 50 – 100 tipech měsíčně opět říká vydržet alespoň čtvrt roku. Pro zájemce budou připraveny množstevní balíčky. 

 

Forma zasílání tipů

Tipy přicházejí vždy ve stejné formě, dle jednotlivých tiperů se může lehce lišit styl nebo pořadí informací

Příklad příchozího tipu:

Název zápasu --- Výsledek --- Kurz --- Důvěra (poč. jednotek) --- Sázková kancelář

Konkrétně například:

Polsko – Kolumbie --- Padne dva a více gólů --- 3/10 --- Sportmarket (Pinnacle)

 

Jednotkový systém, management banku a vkladů

Drtivá většina tiperů používá jednotkový systém. Používá se vlastně k tomu, aby vám bylo sděleno, za kolik že vlastně máte onen konkrétní tip vsadit. Někteří používají 1-5 jednotek, někteří 1 – 10 jednotek a někteří sázejí prostě pořád za stejno (např. stále 5/10). Za kolik jednotek se bude sázet, se rozhoduje podle důvěry, že daná sázka vyhraje, podle hodnoty (value), podle výše kurzu a také tipu sázky. Není třeba se ničeho bát, rozdílné přístupy pro vás sladíme do jedné podoby tak, abyste se v tom co nejsnadněji orientovali a sázení s námi pak bylo úplně jednoduché.

Bankroll management pak říká, kolik celkově peněz a zároveň kolik celkově jednotek mám k dispozici na sázení. Každý zkušenější sázkař ví, že abyste dlouhodobě přežili všechny možné negativní výkyvy, měli byste v záloze mít kolem třiceti sázek – převedeno na jednotky pak asi 100 – 150 jednotek. Jak už bylo zmíněno, každému se jednou za delší čas postaví do cesty černá série. Pokud budete sázet za víc, než vám váš bank dovoluje, muže se stát, že jej celý prosázíte a až taková série skončí, už nebudete mít za co sázet až se to celé obrátí.

 

Cena placeného systému

Ceny se velmi různí, budou se pohybovat od 50 do 250 EUR. Cena závisí na mnoha faktorech, ty nejdůležitější jsou celkový počet obdržených tipů za měsíc, celková úspěšnost (ROI), ale třeba i počet účastníků v dané skupině.

Aktuální placené systémy

Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy

Express zprávy

15.8.2018
Probíhá úprava tipů / archivů
2.8.2018
Baltazar - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy
2.8.2018
*NOVINKA* : týdenní předplatné : 49 Eur
29.7.2018
Přidání platební možnosti Paypal pro placení profi tipů
29.7.2018
lsbet - vstoupil do komunity a odebírá profi tipy

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …
Bank Builder
22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)
Bank Builder
20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Hokej - 2.Švédsko - Oskarshamn -…
kysela
7.11.2018 • 16:32
»
2
Fotbal - 2.Chile - Santiago Wan.…
kysela
7.11.2018 • 16:30
»
3
Fotbal - 1.Egypt - Ismaily -…
kysela
7.11.2018 • 16:27
»
4
Benfica Lisboa - Ajax Amsterdam
cipisek
7.11.2018 • 10:05
»
Zobrazit další »

Nepřehlédněte

✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ✅LIGA NÁRODŮ - LISTOPAD - INFORMACE, VÝSLEDKY, PROGRAM REPREZENTACE, VÝSLEDKY REPREZENTACE, ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Liga národů pokračuje dalšími zápasy. Češi se jí tentokrát nezúčastní, neboť mají volno, místo toho se budou chystat na přátelské utkání. Ostatní týmy už ale hrát budou a bude to velice napínavá podívaná, neboť půjde o postup a také o sestup ze skupin do jiných divizí. ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy ✅Turnaj mistrů - informace, historie, program, výsledky, živé přenosy 1.11.2018 • 00:00 • Autor: mates45 Turnaj mistrů má před sebou další ročník. Tentokrát se odehraje v Londýně. Ti nejlepší tenistové hvězdy si to rozdají o toho nejlepšího tenistu na světě. Letos bohužel bude chybět Rafael Nadal, který se musel pro zranění odhlásit. Zůstává tedy otázka, jestli na trůn usedne někdo ze zkušené dvojice Djokovič, Nadal, nebo jestli se třeba ukáže nějaký mladý hráč. ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů ✅Martin Kabrhel se radoval z úžasné výhry 68 miliónů 29.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 V přepočtu 67,8 miliónu korun vyhrál v neděli v pokeru na evropském turnaji v Rozvadově na Tachovsku Čech Martin Kabrhel. Je to podle pořadatelů akce druhá nejvyšší česká výhra po 98 miliónech, které v roce 2011 získal Martin Staszko na turnaji v Las Vegas. ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání ✅Karjala Cup 2018 - zápasy, program, výsledky, vstupenky, živé vysílání 27.10.2018 • 00:00 • Autor: mates45 I letos nesmí chybět tradiční listopadový turnaj ve Finsku. Nese název Karjala Cup 2018 a utkají se na něm jako pokaždé čtyři evropské elitní týmy. Uvidíte zde Rusko, Finsko, Švédsko a naší Českou repubilku. Jeden zápas odehraje i v Praze. Poprvé to bude pod vedením nového trenéra Říhy.

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář Tipsport
Vranic
20
(14.11.2018)

...

Docela nízké kurzy a větší latence v live streamech, nikdo to moc neřeší a proč také, že.

Sázková kancelář Tipsport
Strakapoud
20
(8.11.2018)

Když jsem srovánal několik zápasů naráz, tak mi tipáč ukazoval vždy nižší kurz, než když jsem si ho nakombinoval u fortuny. Jelikož si dávám hodně zápasů na jeden tiket, tak to ve finále udělá docela slušnej kurzovej rozdíl, takže v tomhle tipsport nevede.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »