Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6 Million Tips
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5 Gladiator
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Hodnocení čtenářů: 65 vložit své zkušenosti
Hodnocení čtenářů:
65
vložit své zkušenosti
Aktualizováno ke dni: 13.2.2019

Sázková kancelář Maxi Tip

Česká společnost provozující kurzové sázení na českém trhu. Společnost byla založena v roce 1998 v Přerově. Pobočky Maxitipu můžete najít po celé české republice, často jsou spojeny s pivnicí nebo hernou. Sázení je možné i přes službu Telekonto a konečně bylo spustěno sázení přes internet.

INTERAKTIVNÍ A RYCHLÁ OSNOVA HODNOCENÍ TIPSPORT

 

Sázková kancelář Maxi Tip 10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč 65 Získat bonus
Sázková kancelář Maxi Tip
65
10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč
Získat bonus

MAXI TIP ONLINE SÁZENÍ

Sázková kancelář MAXI TIP se do startu online sázení opravdu obula pořádně! Provozovatelé, vlastníci a investoři se nejspíš rozhodli, že se chtějí dotáhnout na českou špičku ve svém oboru. Hned na první pohled jasně vidíme zaměření kanceláře MAXITIP - vítání jsou velcí hráči s vysokými sázkami, pro koho jiného by také byl určen bonus 100 000 Kč !? :-). 

 

MAXI TIP BONUSY

BONUS ZA VKLAD

Absolutně bezkonkurenční výše bonusu pro nově zaregistrované hráče! Bonus za vklad až do výše 100 000 Kč! Ano, vidíte dobře. Bonusová částka se klasicky odvíjí od prvního vkladu a odpovídá deseti procentům (10%; 1/10). Když například vložíte 10 000 Kč, na bonusové konto se připíše 1000 Kč. Chcete-li vyždímat maximální bonusový obnos, je třeba dát hlavy a peněženky dohromady. Poprvé jsem to také musel číst dvakrát :) Na bonusovém kontu se vám objeví celých 100 000 Kč, je třeba však vložit milion.  

 

Sázková kancelář Maxi Tip 10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč 65 Získat bonus
Sázková kancelář Maxi Tip
65
10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč
Získat bonus

SNADNÉ A RYCHLÉ ZÍSKÁNÍ BONUSU

Asi všichni známe takzvaná protáčecí kritéria. Jedná se o podmínky, za kterých se aktivovaný bonus uvolňuje nebo přepisuje na reálné peníze možné pak vybrat. Sázky téměř vždy musí být alespoň s kurzem 2, každý den lze z požadovaného obratu ukrojit pouze malá část a celkový objem pro obrat se vypočítává jako X násobek získaného bonusu (nejčastěji 10x). MAXI TIP je i zde úžasný! Musíte sice prosázet desetinásobek bonusu, který se vám připíše na bonusové konto, ale není daný žádný denní limit, takže teoreticky si svůj bonus můžete vybrat již tentýž den B-). Osobně za největší plus považuji to, že pro uvolňování bonusu se berou všechny sázky s kurzem nad 1,5! V podstatě všechny moje bety podávám s kurzy 1,7 – 2,4, takže se do této podmínky vlezou úplně všechny. V případě, že u online sázení nesedíte denně, na splnění podmínek pro bonus máte celý rok.  

 

BONUS IHNED POUŽIJETE K SÁZENÍ!

Se superlativy nekončíme. Na rozdíl od většiny sázkových kanceláří, kde váš bonus čeká někde skrytý, až uskutečníte určitý obrat, na MAXI TIPu se svým bonusem můžete ihned začít sázet! Po prvním vkladu se pro vás otevře také bonusové konto, na které se lze kliknutím přepnout a už sázíte s extra penězi, jež jste dostali navíc. V podstatě své bonusové peníze postupně protáčíte a uvolňujete za sázením za tytéž bonusové peníze ;)

 

 

BONUS ZA REGISTRACI

Pokud váháte s vkladem, nebo vám strýček ze Švýcar ještě nepotvrdil spoluúčast na této bombě, můžete si sázení na MAXI TIPu vyzkoušet za peníze, které dostanete prostě jen tak. Bonus za registraci v hodnotě 200 Kč je jistě příjemnou odměnou za cestu na jejich pobočku.

 

ZŮSTATKOVÝ BONUS

Bonus šitý na míru pro mistrovství světa 2018 a na léto 2018. Jednoduše řečeno - Maxtip Vás odmění jako banka. Připíše "úroky" za zůstatek na účtu na konci kalendářního měsíce. Svou roli hraje také objem sázek. Pojďme mrknout na pravidla:

  • na konci měsíce musí mít sázející na svém Herním kontě minimálně 50.000 Kč
  • celý měsíc sázející neudělal výběr ze svého herního konta (v opačném případě Vám nárok na bonus v tomto měsíci zaniká)
  • objem vyhodnocených sázek za měsíc je minimálně 50.000 Kč - nepočítají se tikety vyhodnocené kurzem 1
  • sázející musí mít poslední den v měsíci trvalé herní konto, které není blokováno dle obchodních podmínek
  • maximální výše bonusu je 10 000 Kč za měsíc
  • bonus je připsán sázejícímu na herní konto do 2 pracovních dní po skončení měsíce, za který má sázející na bonus nárok

Příklad.1: Na konci měsíce má sázející na kontě 400.000 Kč, neudělal žádný výběr a objem vyhodnocených sázek za toto období  dosáhl 550.000. Na herní účet se sázejícímu na začátku dalšího měsíce připíše bonus 400.000 Kč x 0,5% = 2.000 Kč

Příklad.2: Na konci měsíce má sázející na kontě 400.000 Kč, neudělal žádný výběr a objem vyhodnocených sázek za toto období dosáhl výše 300.000. Na herní účet se sázejícímu  na začátku dalšího měsíce připíše bonus 300.000 Kč x 0,5% = 1.500 Kč

- MAXI-TIP má právo výplatu bonusu neprovést v případě, že má podezření, že došlo ke zneužití Herního konta Sázejícího; nebo k porušení Smlouvy a/nebo obchodních podmínek a/nebo Herního plánu a/nebo Zákona o hazardních hrách; nebo k zadání nesprávných údajů v rámci Registrace; nebo jsou splněny podmínky AML zákona pro pozastavení výplaty peněžních prostředků.

 

POŘÁDNÉ LIMITY JAKO DŮKAZ CÍLENÍ NA VELKÉ HRÁČE

Po založení účtu a vložení peněz můžete vesele začít testovat, jak moc vážně že to MAXITIP myslí s tím zaměřením na velké hráče a související vysoké limity. Moje dosavadní zkušenost vše pozitivní jen potvrzuje! Ze začátku vám vezmou a přijmou ihned prakticky cokoliv a na jakákoliv sport! Po nějakém čase přijde očekávané schvalování tiketů, ale i přes něj bezproblémově dál sázím za velké tisíce i malé desetitisíce na předzápasové i live sázky. Nemluvě o opakovaném sázení stejných příležitostí, skrz které se dostanete na ještě mnohem odvážnější vklady ;)       

Sázková kancelář Maxi Tip 10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč 65 Získat bonus
Sázková kancelář Maxi Tip
65
10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč
Získat bonus

 

VYSOKÁ KURZOVÁ HLADINA – PAYOUT

Sázková kancelář Maxitip kurzová nabídka

Dalším velkým vítaným vstřícným krokem je kurzová hladina v jaké jsou sázkové příležitosti vypsány. Zejména hlavní sázky dosahují payoutu až 98%!, což v poměrech českého online sázení naprosto vyniká! (payout 98%  v rovině odpovídá kurzům 1,95 – 1,95); Hlavními sázkami rozumíme ML (moneyline), čistá výhra konkrétního týmu nebo hráče bez handicapů. I ostatní sázky právě s handicapem, na celkové počty gólů, gamů, bodů, nebo například na vítězství prvního poločasu nebo setu můžeme podávat za stále poměrně velmi vysoké kurzy s payoutem přes 95%, při vyrovnaných kurzech odpovídající 1,9 - 1,9 a vyšší.

 

 

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ MAXI TIP LIVE SÁZENÍ

Sázková kancelář Maxitip Live sázky kurzová nabídka

Pro sázení během zápasu platí opět samá pozitiva. Nabídka zápasů je více než uspokojivá, živě si vsadíte třeba i na tenisové ITF turnaje, fotbalové zápasy druhých lig Jižní Ameriky, nebo plážový i klasický volejbal mnoha soutěží. Zejména u tenisu a fotbalu si opravdu přijdete na své, i pokud chcete víc, než jen sázet, kdo vyhraje, popřípadě s jakým handicapem. Alespoň u sledovanějších zápasů jsou vypsány všechny možné celkové počty gólů, bodů a gamů, jednotlivé časové úseky, poločasy a sety, ve kterých má co přesně kdy padnout. Další akce v podobě vyhraného fiftýnu nebo udělené žluté karty není výjimkou. Přijímání tiketu trvá o něco déle, než jsme běžně zvyklí, pro mě je však důležité, že v drtivé většině nakonec dojde ke schválení ;)

 

KURZOVÁ NABÍDKA MAXI TIP

Kurzová nabídka toho obsahuje opravdu velmi mnoho, skoro nejvíce na českém trhu! Vždyť kde běžně najdete kurzy na druhou čilskou nebo druhou jihoafrickou fotbalovou ligu?  Z ostatních sportů, kromě všech notoricky známých jako tennis, hokej nebo basketbal, nechybí ani curling, kriket, lyžování, nebo motoristické sporty. V základním menu se mi líbí i možnosti rychlého výběru – dnešní nabídka, zítřejší nabídka, nebo vlastní nastavení času, např. zápasy v následujících 30 minut, 1 hodina, 3 hodiny atd. Nastavenou vysokou laťku drží i nabídka sázkových příležitostí v rámci jednotlivých zápasů. Tradičně nejvíce možností k sázení bývá vypsáno na fotbalové zápasy. U MaxiTipu tomu není jinak. I u zápasů nižších soutěží, jako je třetí francouzská liga, si kromě vítěze a počtu gólů vsadíte i to, zda domácí nebo hosté dají gól, na jednotlivé poločasy, nebo na vítěze se sázkou bez remízy. U vyšších prestižních soutěží pak počty těchto příležitostí jdou do velkých desítek. Nechybí ani například sázky na počty gólů pro konkrétní tým, a to i za poločasy, nebo počty rohů a žlutých či červených karet.        

 

MAXITIP REGISTRACE

      Na vámi uvedené telefonní číslo vám přijde čtyřmístný kód, ten vepište do požadovaného políčka a žlutým tlačítkem opět potvrďte. Po tomto kroku máte svůj účet založen. Ve lhůtě třiceti dnů se pak musí dokončit úplná registrace - osobní návštěvou na kterékoliv pobočce potvrďte svoji identitu předložením platného osobního dokladu.  

 

Registrace z pohodlí domova

Nemáte čas nebo se vám nikam chodit nechce? Žádný problém. MAxitip nově nabízí i tzv. registraci z pohodlí domova.

V praxi to znamená, že za vámi přijede zástupce Maxitipu nebo proškolený kurýr a registraci společně dokončíte na vámi zvolené adrese. ( Vyzkoušeno - funguje ).

 

MAXI TIP POBOČKY

Sázková kancelář na území ČR provozuje více než 350 aktivních poboček. Seznam Poboček MaxiTip najdete nahoře, v levé části stránky.  

 

MAXI TIP MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní aplikace od sázkové kanceláře MaxiTip je prostě perfektní!. Najdete zde samozřejmě kompletní nabídku kurzů. U live sázek se přidávají další nové vymoženosti -   sdílení tiketů nebo rychlá sázka. Fotbalové zápasy jsou v live módu navíc doplněny o statistiky a tracker. Grafiky se aplikace tvůrcům opravdu povedla, k tomu reaguje rychle a když uvážím všechny ty funkce, které u konkurence nenajdete.... nezbývá než vyzkoušet ;)    

 

Sázková kancelář Maxi Tip 10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč 65 Získat bonus
Sázková kancelář Maxi Tip
65
10% bonus do 100 000 Kč + 200 Kč
Získat bonus

KONTROLA TIKETU MAXITIP

Sázková kancelář Maxitip kontrola tiketu

Svůj Tiket si můžete zkontrolovat úplně jednoduše, políčko pro zadání čísla vašeho tiketu najdete vždy úplně dole v pravém rohu obrazovkyTipy od sázkové kanceláře Maxi Tip

Karel118 8.3.2019 • 04:13
Cracovia Krakov-Sosnowiec (Fotbal 1.Polsko) Úspěšný Cracovia Krakov-Sosnowiec (Fotbal 1.Polsko)
Tip: 1
Kurz1.65
Vklad5/10
Zobrazeno18x
Komentáře0
0
Karel118 8.3.2019 • 04:08
Feirense-FC Porto (Fotbal 1.Portugalsko) Úspěšný Feirense-FC Porto (Fotbal 1.Portugalsko)
Tip: 2
Kurz1.25
Vklad9/10
Zobrazeno17x
Komentáře0
0

Vložit recenzi

0

Uživatelské recenze

20
Oldrich-Stepanovsky • 11.6.2018 • 15:28

Žádné. I bonus je podvod.

Nevyplácí. Stornuje výherní tikety. Schvaluje déle než 2 minuty a kolikrát to live schválí jen v případě pokud se to pro ně vyvíjí příznivě jinak zamítnout. Bonus mi přijde jako podvod vložíte 200 000 a aby jste dostali bonus 10% tak musíte prosázet 300 000 nad kurz 2 jenže, zde narazíte! Oni vás to protočit nenechají a jste bez bonusu. Není na nich nic dobrého. Takže se jim vyhýbejte obloukem, protože už peníze nemusíte nikdy vidět.

reagovat

Vložit reakci

vložit
100
chorche • 5.6.2018 • 23:38

Total nejvyšší kurzy, jelikož sázím hlavně live, rozdíl je ještě markantnější. MAXITIP má hranici 1,95 1,95. První sázkovka v čechách u které nemám pocit, že mě okrádá levýma kurzama. Bonusy taky super, líbí se mi jejich nový zůstatkový bonus, kdy mi úročej 6% p.a. peníze na účtu. Takže super

Občas déle trvá schvalování live sázek

reagovat

Vložit reakci

vložit

Reakce (2)

Imation60 • 11.6.2018 • 16:33

Ahoj Oldřichu, děkujeme za tvojí reakci a upozornění. K dnešnímu dni jsme kontaktovali sázkové kanceláře, aby si vytvořili svůj účet, ze kterého budou řešit všechny pozitivní a negativní komentáře.

Oldrich-Stepanovsky • 11.6.2018 • 15:29

Asi někdo od Maxitupu co?

Profesionální tipy

1
Shrewsbury - Gillingham (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 15:20
»
2
Honka - HJK (Fotbal)
Bank Builder
29.9.2018 • 12:37
»
3
Sigma Olomouc - Dukla Prague …
Bank Builder
22.9.2018 • 08:19
»
4
Besiktas - Sarpsborg 08 (Fotbal)
Bank Builder
20.9.2018 • 07:59
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Teplice-Plzeň (Fotbal, Fortuna…
Karel118
14.3.2019 • 14:51
»
2
Slavia-Sevilla (Fotbal, Evropská…
Karel118
14.3.2019 • 14:50
»
3
Bayern-Liverpool (Fotbal, Liga…
Karel118
13.3.2019 • 17:47
»
4
České Budějovice-Brno (Fotbal,…
Karel118
12.3.2019 • 22:14
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář YourBet
DI
100
(12.2.2019)

Rychlé výběry, v pohodě kurzy

Sázková kancelář iFortuna
matestoma
80
(31.1.2019)

konečně mají blackjack, jako jediná sázkovka v čr

Přihlašte se k odběru novinek

Nenechte si ujít už žádnou novinku z našeho portálu!

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »