Soutez zdarma. Tipovaci soutez o ceny. Bonus bez vkladu   Ve vášnivé debatě podpořené pátečním večerem Alex říká:
udělejme tipovačku na každý zápas o 500Kč!?
Ale blbost, to nebude fungovat
Alex:
tak se vsaď
Já:
Ok, to je výzva a dám ti klidně 2:1, ale pro jistotu tomu dejme strop 10 sdílení

DEAL:  vsadili jsme o počet sdílení X500 (při 2:1) tedy max 10 000Kč
Takže přátelé.. teď je na vás, kdo bude mít pravdu:   Za každé sdílení Free tipu, příspěvku, analýzy nebo novinky vybereme jeden fotbalový šlágr. Vezmeme 500Kč a budeme sledovat, kdo trefí správně výsledek v komentáři pod zápasem. Vítězem tedy nejlepší tipér (žádné losování) Vítěz je jediný: Protože chceme v každém kole jednoho vítěze, tipujte minutu prvního gólu a výsledek (stylem:   24.minuta 2:0) - v případě, že více tipnu výsledek, výhru bere ten, kdo je blíž minutě prvního gólu. V případě tipu 0:0 přidejte počet rohů celkem.   *Max zápasů 10   ** Peníze připsány na váš účet Victoria Tip [maxbutton id="58"]
29.10.2017 • 11:38 • Autor: 6týSmysl