Volná místa Systém Celkový profit Profit / 30 dní Úspěšnost Odebírat
Volná místa Systém Celkový profit
Profit / 30 dní
Úspěšnost Odebírat
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5% 56 Tipů | +16 J | ROI 120,5% 63
6
Million Tips
206 Tipů | +50,5 J | ROI 115,5%
56 Tipů | +16 J | ROI 120,5%
63
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116% 87 Tipů + 31,5 J | ROI 117% 58
5
Gladiator
762 Tipů | +561,3 J | ROI 116%
87 Tipů + 31,5 J | ROI 117%
58
Zobrazit všechny tipařské systémy Zobrazit všechny tipařské systémy
Mini osnova: Co musí příspěvek obsahovat z pohledu technické a obsahové stránky, aby splnil svojí funkci a byl dohledatelný jak z pohledu vyhledávače, tak i z pohledu čtenáře. Co je klíč k úspěchu psaní příspěvků a jak nejlépe dostat finanční hodnotu z daného příspěvku. Cíl projektu sazeni-online.eu a představení teamu

Za prvé získat přihlašovací údaje

Jelikož se jedná o projekt s interakcí s vnějším a vnitřním okolím, tak je důležité mít přihlašovací údaje k webu, Google analytics, sociálním sítím a mindmapě.

Wordpress:

Přihlašovací údaje získáte od Luboše. Kontaktovat jej lze přes skype: imation60 Stránka přes, kterou se přihlásíte do Wordpressu http://sazeni-online.eu/wp-login.php

Google Analytics

Google platforma díky, které budete moci sledovat každodenní trafik čtenářů na webu a na jednotlivých příspěvcích.

Údaje z google AnalyticsSociální sítě

K interakci s okolím používáme Facebook stránku a Twitter. Na FB stránku se dostanete přidáním od členů webu sazeni-online.eu.

Twitter

Jméno: info@sazeni-online.eu Heslo: SazeniTwitter2017 Všechny publikace na sociálních sítích jsou automatický. Každý příspěvek se automaticky zobrazuje na sociálních sítích. Pokud vás napadne nějaká zajímavá myšlenka, rada, zábavná událost neboli video, klidně sdílejte na sociálních sítích. Facebook je větší priorita.

Mindmapa

Tato platforma slouží ke sdílení všech informací týkající se publikace příspěvků. Za tuto sekci je zodpovědný Jakub Dědek manažer webu (Skype: hnedak88), který vkládá průběžně zadání redaktorům do Mindmapy. Viz obrázek. Červený puntík: Musí se vyhotovit v určitém období Zelený puntík: Článek je vyhotovený. K puntíku přiložíte odkaz příspěvku. Informace o průběhu práce na Sázení online Jakub v Mindmapě uvádí priority příspěvků v jakém pořadí nebo v horizontu by měli být články vyhotoveny. V Mindmapě jsou také affiliate odkazy (více níže v tomto průvodci). Hlavní konverzace mezi týmem probíhá ve Skype skupině „Redakce - Sázení online.” Pokud si nebudete s něčím vědět rady nebo naopak vás něco napadne, tak vše do skupiny. Za druhé obsah příspěvků Aby byl váš příspěvek nejlépe vyhledáván, musí mít tyto hlavní elementy v textu:
  • 1 hlavní nadpis se znakem H1

  • 2 a více podnadpisů H2 (Čím delší text, tím více podnadpisů)

  • 1 a více podnadpisů H3

Nadpis můžete použít i nad obrázkem, pokud například píšete o průběhu turnajů neboli časy zápasů. Do nadpisů se především píšou klíčová slova, která čtenáři vyhledávají viz obrázek: Zobrazení klíčových slov na Googlu Může se také stát, že vyhledávače nenabídnou žádné „searche” takže v tomto případě můžete napsat nadpisy podle aktuálnosti obsahu. Minimálně 2 interní linky (sázkové kanceláře, živé přenosy, jak sázet na internetu, předešlé příspěvky mající něco společné s daným příspěvkem atd.) 2 externí linky — Vetšinou „Affiliate linky určitých sázkových kanceláří“ nebo přímo zdroj daného týmu, turnaje, přenosu online atd. Minimálně 2 obrázky o dané události a 1 obrázek tipu ze sázkové kanceláře — U obrázku je důležité vyplnit: Alternativní text: Co je na obrázku zobrazeno (jednoduše napsat — dvěma slovy a většinou klíčovými slovy) Atribute title: Co by měl čtenář vidět pokud přejede myší na obrázek. Například obrázek s tipem v sázkové kanceláři Maxitip. Vy tedy do Atribute title napíšete: Dej na náš tip na MS světa v hokeji 2018. Atribute title má veký dopad i na SEO. Jak vkládat obrázek do wordpressuOdkaz u obrázku o dané soutěži nemusíte vkládat, záleží na vás, ale pod obrázkem s vaším tipem musí být affiliate odkaz (partnerský odkaz). Viz příklad: /v/maxitip (jedná se o masku odkazu, aby byl odkaz lehce zapamatovatelný). Nemusíte uvádět celý odkaz jako www.sazeni-online.eu/v/maxitip-. Stačí tedy /v/maxitip. Důležité je /v/ a potom daný bookmaker Tip u sázkové kanceláře Fortuna Odkaz je pro nás důležitý, jelikož to je klíčový zdroj příjmů. Z tohoto odkazu sázková kancelář pozná, že hráč je náš a hraje pod námi. Affiliate program znamená partnerská smlouva s danou společností. V textu by nemělo chybět také zvýraznovaní určitého slova nebo i věty. Posobí to i vizuálně lépe a i pro roboty (každý vyhledáváč má své roboty procházející všechny stránky) od vyhledáváče to udává větší význám slova. V příspěvku by také neměl chybět zdroj ze sociálních sítí Twitter, Facebook (pořízený obrázek pomocí print-screen) a nebo youtube. Pokud tedy nějaké zdroje jsou. Tyto informace udrží čtenáře déle na webové stránce, což je pro nás neboli pro web dobré. Vyhledávač z tohoto důvodu může usoudit, že příspěvek je kvalitní, čtenáři čtou déle a tím pustí větší množství čtenářů na daný obsah. Zdroje ze sociálních sítí se vkládají přes Embed code a dávají se do html kódu uvnitř příspěvku viz obrázek. Sociální sítě příspěvky více oživují.

Jaké druhy příspěvků máme neboli jak dlouhé

Rozsah příspěvků: malý 300+ slov: aktualita, menší událost např. o nějaké promoakci, analýza zápasu střední 500+ slov: méně důležitá událost napsaná několik dní dopředu např. ATP/WTA turnaj, ME hazena, turnaj Esports, velký 700+ slov: velká důležitá událost psaná týdny i měsíce dopředu např. grandslamy, MS v hokeji, MS/ME ve fotbale, olympiáda, volby, . Netlačte se psát na počet slov, jde především o kvalitu příspěvku, tedy o jednoduchost. Především čtenáře zajímají informace: Kde se událost koná, kdo tam hraje (Informace o českých účastníků), program, zajímavosti, kde událost sledovat, kde koupit tikety a váš tip na výhru.

Jak vkládat příspěvky na web neboli Wordpressu

Všechny důležité aspekty ve Wordpressu, které musí online příspěvek mít, aby splňoval kvalitu vaší tvorby, aby Goodle příspěvěk objevil. Poté co příspěvek vložíte do Wordpressu, musíte vyplnit tzv. „Rich Snippet“: A poté vyplníte údaje  o tom, kdo příspevěk ohodnotil a co to vůbec je ten příspěvek. Na konci dáte plný počet hvězdiček, neboli kolik uznáte za vhodné. Ve výsledku Google zobrazí váš článek takto: Richet snippets jsou opravdu důležité. Zde vidíte hodnocení se 3 a půl hvězdami.

Yoast SEO

Další důležitá věc pro Google a Seznam vyhledávače. Zde budete vyplňovat Meta popis, URL a Meta popis. SEO title - je nejdůležitější! Zde píšeme klíčové slova, které vystihují samotný článek a také obsah textu: Program turnaje, Výsledky, Kde koupit tikety atd. Slug (url) - zde píšeme jedno klíčové slovo vystihující celý článek. Meta popis - Zde píšeme krátky odstavec, který by mohl zaujmout čtenáře. Nezapomeneme na kličová slova. Všechny tyto tři údaje by měli být jak pro čtenáře tak pro vyhledávače.

Social Media Auto Publish

Na konci si redaktor zkontroluje jestli jsou zaškrtnuty všechny „autopousty“ na socíální sítě viz. obrázek: Ty by měli být samozřejmě vždy zapnuté. Jsou nastavené automaticky, takže s tímto se nemusí vůbec hýbat.

Zařadit stránky do přesných rubrik

Zde zaškrtnete patřičnou rubriku, kam příspěvek patří. Do budoucna budeme mít i více rubrik (Novinky o tenisu, fotbale atd.)  

Náhledový obrázek

Na konci vložíte náhledový obrázek, který by měl být o rozměrech: 980 x 450. Pokud se jedná o velkou novinku, tak by bylo dobré vložit velkou fotku již zmíněných 980 x 450 nebo jim podobné. Bude se měnit grafika webu, takže se bude i do budoucna měnit rozměry fotky. Náhledový obrázek bude umístěný na hlavní stránce.   Poté se příspěvek publikuje.

Profesionální tipy

1
Sorni Chavarria Q. - Jorda…
Sazeni-Online Premium Tips
21.8.2018 • 07:25
»
2
Crystal Palace - Liverpool
Bank Builder
20.8.2018 • 20:59
»
3
Crystal Palace - Liverpool …
Bank Builder
20.8.2018 • 20:56
»
4
Stosur S. - Sabalenka A. WTA…
Sazeni-Online Premium Tips
20.8.2018 • 20:05
»
Zobrazit další »

Co tě zajímá?

Uživatelské tipy

1
Fotbal - 4.Anglie - Newport -…
kysela
21.8.2018 • 12:44
»
2
Michalovce - Zilina (futbal)
ruuskoo
21.8.2018 • 10:24
»
3
Michalovce - Zilina (futbal)
ruuskoo
21.8.2018 • 10:24
»
4
Michalovce - Zilina (futbal)
ruuskoo
21.8.2018 • 10:23
»
Zobrazit další »

Nejnovější hodnocení

Sázková kancelář iFortuna
zdenek
100
(20.8.2018)

mají lepší live streamy než třeba tipáč, sázíte hned od začátku a né až po XY minut, to je trochu trapný

Sázková kancelář Tipsport
fantomas
20
(9.8.2018)

jejich opožděné streamy mě fakt už nebavili, tak jsem přešel k fortuně, tipáč se jen zhoršuje a zhoršuje

Nepřehlédněte

✅Bundesliga 2018/2019 - Informace, historie, formát největší favorit program, výsledky, živé vysílání ✅Bundesliga 2018/2019 - Informace, historie, formát největší favorit program, výsledky, živé vysílání 15.8.2018 • 12:07 • Autor: mates45 Bundesliga se hlásí o slovo, konkrétněji ročník 2018/2019. Velkým favoritem na vítězství je zcela jistě Bayern Mnichov, který neubral nic ze své síly. Bude zajímavé sledovat to, jak si povede jejich konkurence v podobě Lipska, Dortmundu, Leverkusenu a dalších.  ✅Slavia v LM končí - Postoupil Kyjev spravedlivě? ✅Slavia v LM končí - Postoupil Kyjev spravedlivě? 15.8.2018 • 11:38 • Autor: mates45 Ligu mistrů fotbalisté Slavie Praha v nadcházející sezóně hrát nebudou. Jejich sen zničila odveta 3. předkola nejprestižnější klubové soutěže, v níž svěřenci trenéra Trpišovského prohráli v úterý na hřišti Dynama Kyjev 0:2. V prvním utkání v Edenu remizovali 1:1, což posouvá do další fáze soutěže Ukrajince. ✅Slavia letí k odvetnému utkání do Kyjeva - Uspěje? ✅Slavia letí k odvetnému utkání do Kyjeva - Uspěje? 13.8.2018 • 11:43 • Autor: mates45 Fotbalisty pražské Slavie čeká odvetné utkání na půdě Dynama Kyjev. První zápas skončil remízou 1:1. Šešívaní v něm odehráli celkem slušný zápas a celé utkání diktovali tempo. Do vedení se však dostalo kyjevské Dynamo. Slavii se však podařilo vyrovnat až v závěrečném nastavení, kdy se z penalty prosadil Hušbauer. Premier League 2018/2019 - Informace, historie, program, výsledky, zajímavosti, živé vysílání Premier League 2018/2019 - Informace, historie, program, výsledky, zajímavosti, živé vysílání 10.8.2018 • 10:24 • Autor: mates45 Tento víkend startuje v Anglii nejprestižnější fotbalová soutěž na světě Premier League. V této soutěži máme dvojnásobné zastoupení. Vedle Petra Čecha z Arsenalu bude hrát tuto soutěž také Matěj Vydra za Burnley. Opět zde budeme moci sledovat ty nejlepší fotbalisty světa. Uvidíme, kdo se nakonec dočká vítězství v ročníku 2018/2019.

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Více informací »