Zaregistrujte se u Betana a získejte 250 Kč sázku zdarma!

Fotbalové mistrovství světa v Kataru odstartovalo a s ním také mnoho promoakcí sázkových kanceláří. Jednou z výhodných nabídek, kterými nás zásobuje populární Betano, je i free bet, jenž lze po dobu trvání šampionátu získat.

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Zaregistrujte se u Betana a získejte 250 Kč sázku zdarma!

Fotbalové mistrovství světa v Kataru odstartovalo a s ním také mnoho promoakcí sázkových kanceláří. Jednou z výhodných nabídek, kterými nás zásobuje populární Betano, je i free bet, jenž lze po dobu trvání šampionátu získat.


250 Kč sázka zdarma

Říkáte si, že ke speciální akci, jakou mistrovství světa ve fotbale je, by to chtělo také speciální bonus? Pak pro vás máme dobrou zprávu. U sázkové kanceláře Betano, která díky licenci MF působí také na českém trhu, nyní každý registrovaný sázkař získá sázku zdarma v hodnotě 250 Kč.

Akce je určena všem nově zaregistrovaným sázkařům v průběhu šampionátu, konkrétně od 18. listopadu do 18. prosince.

Při registraci zadejte promokód WC250

 

Jak sázku zdarma získáte? Začněte kliknutím na registrační link, který vás přesměruje na registrační formulář, ve kterém vyplníte všechny požadované údaje a ve třetím kroku vyplníte v poli pro promokód „WC250“. To je důležité! Bez něj na free bet nemáte nárok. Po dokončení registrace se vám sázka zdarma automaticky připíše na váš účet. Využít ji můžete na akovku s minimálním kurzem 4.00.

Kromě free betu také bonus k prvnímu vkladu ve výši 3 000 Kč

Aby se Betano vrylo novým sázkařům pod kůži a získalo si jejich přízeň, připravilo si pro ně 100% bonus k prvnímu vkladu ve výši až 3 000 Kč!

Díky tomuto bonusu má každý sázkař jedinečnou příležitost vyzkoušet si novou sázkovou kancelář a ještě za to být odměněn. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že jakmile u Betana začnete sázet, stane se nejvyužívanější sázkovou kanceláří s českou licencí ve vašem portfoliu, bonus nebonus. Za vše mohou vysoké kurzy a řada speciálních promoakcí.

Registrace u Betana

Chcete-li aktivovat svůj bonus k prvnímu vkladu u sportovních sázek, musíte si v okamžiku provedení prvního vkladu vybrat bonus za první vklad u sportovních sázek.

Podmínky bonusu k prvnímu vkladu:

  1. Pro připsání bonusu je potřeba čtrnáctkrát (14x) protočit počáteční vklad na sázkách s min. kurzem 1.8.
  2. Jakákoli žádost o výběr podaná před splněním požadovaného požadavku na sázení bude mít za následek automatické a neodvolatelné zrušení bonusu, stejně jako jakékoli jiné nabídky provedené v souvislosti s bonusem za první vklad.
  3. Sázkový požadavek se počítá v okamžiku vyhodnocení sázek, nikoli při jejich podání. Sázky na stejnou sázkovou příležitost nebo protichůdné sázky se do konečného výpočtu nabídky nezapočítávají. Totéž platí pro sázky na následující sázkové příležitosti: Sázky s MAX kurzem, asijské handicapy, kontradikční sázky, všechny sázky, které jsou vyhodnoceny pomocí možnosti Cash Out, Poločas/Konec zápasu, přesný výsledek u všech sportů, dvojitá šance u všech sportů, handicap na fotbal, ragby, házenou, lední hokej a americký fotbal, vítězný rozdíl u fotbalu, ledního hokeje a baseballu, bez ohledu na to, z jakého sportu daný zápas/událost pochází.