Vsaďte na dnešní bitvu mezi Interem a Barcelonou a získejte až 25 € free bet

Luboš Přibyl

Luboš Přibyl

Vsaďte na dnešní bitvu mezi Interem a Barcelonou a získejte až 25 € free bet


Šlágrem dnešních zápasů milionářské Ligy mistrů je jednoznačně souboj v „plzeňské“ skupině mezi Interem a Barcelonou! Vy si bitvu gigantů budete moct díky sázkovým kancelářím FEZbet a Powbet užít více než kdy jindy. Vsaďte si na tento zápas a za každý vstřelený gól získáte free bet ve výši 5 €!

Score More Win More 

U výše zmíněných sázkových kanceláří si teď máte možnost užít další skvělý free bet! Podmínky pro jeho získání a protočení nejsou nijak náročné, tak neváhejte.

Stačí vsadit na dnešní zápas Ligy mistrů mezi Interem a Barcelonou a doufat v co nejvíce gólů. Za každý zásah mezi tři tyče totiž obdržíte 5 € free bet. Takto si můžete přijít až na 25 €!

Jak free bet získat?

 1. Tato promoakce je určena všem klientům, kteří mají řádně registrovaný účet a mají právo zúčastňovat se promoakcí.
 2. Promo akce probíhá v termínu od 3. října 17:00 do 4. října 21:00.
 3. Vsaďte pre-match sázku ve výši 25 € (nebo ekvivalent v jiné měně) na zápas Inter – Barcelona a za každý vstřelený gól v utkání obdržíte free bet v hodnotě 5 €.
 4. Kvalifikační sázka musí být v min. kurzu 1.50. Pokud podáte AKO sázku, tak min. jedna příležitost musí být v min. kurzu 1.50.
 5. Maximální možný free bet, který můžete získat, je 25 € (nebo ekvivalent v jiné měně).
 6. Pouze sázky podané z reálného konta se počítají jako kvalifikační - sázky podané z bonusového zůstatku či z free betů nejsou validní.
 7. Jakmile je kvalifikační sázka vyhodnocena, požádejte o free bet na live chatu.

Podmínky free betu?

 1. Jakákoli aktivní žádost o výběr před obdržením free betu zruší možnost obdržet free bet.
 2. Free bet musí být použit naráz, tzn. že musíte podat sázku v celé výši free betu (pokud v zápase padne 5 gólů a vy obdržíte FB ve výši 25 €, musíte podat sázku za celých 25 €).
 3. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1.50.
 4. Na protočení výhry z free betu máte celkem 30 dní, jinak vaše výhra propadne.

Bonus k prvnímu vkladu u FEZbet

Pokud ještě nemáte u některé z těchto sázkových kanceláří (FEZbet a Powbet) účet, je nejvyšší čas to změnit. Registrace je intuitivní a zabere maximálně pár minut.