2 min čtení

Vrchol PUBG sezóny o 45 milionů s českou stopouAutor
ondyman

čas 01. 12. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

92 %

22Bet

22Bet sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

LOOT.BET

LOOT.BET sázková kancelář | 100 € bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Jižní Korea hostí Mistrovství světa v PUBG o 45 milionů českých korun. O prvotřídní herní zážitek a boj o miliony nepřijdou ani zástupci České republiky.

V těchto dnech probíhá v jihokorejském Inčchonu Mistrovství světa ve hře PlayerUnknown’s Battlegrounds. 32 nejlepších týmů z celého světa si to rozdá o podíly o finanční hotovost ve výši 2 milionů dolarů, v přepočtu 45 milionů českých korun.

Celý turnaj se odehrává živě přímo v Jižní Koreji a je rozdělen do několika fází.

Fáze PGC 2021

V první fázi, Weekly Survival, bojuje všech 32 týmů o postup do Weekly Finals. Do Weekly Finals postoupí vždy tým, který na mapě zůstane jako poslední (formát WWCD). Do každého Weekly Finals takto postoupí 16 týmů.

Druhá fáze, zmíněné Weekly Finals, působí jako přímá kvalifikace do poslední fáze, Grand Finals. Do velkého finále postoupí vždy jeden tým s nejvyšším počtem nasbíraných bodů (body se udělují za zabití protihráčů a umístění v jednotlivých mapách).

Celý tento proces se opakuje třikrát. Během tří týdnů se tedy odehrají tři Weekly Survival a tři Weekly Finals. Tři vítěze Weekly Finals doplní do velkého finále dalších devět nejlepších týmů z Weekly Finals podle počtu nahraných bodů.

Další čtyři místa v Grand Finals jsou vyhrazena pro týmy z Grand Survival. Do té spadnou týmy, které se nedostali do velkého finále přímo z Weekly Finals.

Grand Finals si tedy zahraje celkem 16 týmů z 32.

PGC 2021 tabulka

Jako první se do velkého finále dostal španělský tým KPI Gaming. Dalšími velkými favority na účast ve finále jsou například Gen.G Esports, Virtus.pro, TSM, Team Liquid, 17 Gaming, Oath Gaming, Susquehanna Soniqs, Natus Vincere, FaZe Clan a Multi Circle Gaming.

Češi na PGC 2021

V týmu TSM působí dočasně jako asistent trenéra Miloslav „PiXeL1K“ Feik. Jeho obvyklou rolí přitom není trénování ostatních, ale jedná se o zjevně nejlepšího českého hráče PUBG, který například zaskakoval v Teamu Liquid na PUBG Global Invitational.S 2021.

Druhou českou stopou je Matěj „Nowikk“ Krmela. Toho si jako náhradníka vybral tým Heroic od domácích Entropiq, kteří se na turnaj velice smolně nedostali. V Heroic přitom v základu hraje další bývalý „člen“ Entropiq, Fin Timi „curexi“ Tenhula.

Nowikk již přitom měl možnost do hry zasáhnout, když právě místo curexiho pomohl svému náhradnímu týmu se dostat do prvního Weekly Finals.

Světovou podívanou si lze samozřejmě zpříjemnit také rozumnými sázkami v našich partnerských sázkových kancelářích.

Kurzy na PUBG na 22Bet

Různé typy sázek nabízí zejména 22Bet, kde si kromě vítěze mapy můžete vsadit také na počet zabití. Případně se můžete obrátit na esportovou stálici LOOT.BET.

Přejeme vám hodně štěstí!