4 min čtení

Tip na zápas Katar – Senegal (MS ve fotbale 2022, 25. 11.)Luboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 22. 11. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

92 %

22Bet

Populární sázková kancelář se vstupním bonusem 3 000 Kč 🎁 Sázejte přes mobilní telefon❗

Přejít na web

Kdo si nenechal ujít úvodní duel světového šampionátu mezi Katarem a Ekvádorem, ten si mohl udělat vcelku jasný obrázek o (ne)kvalitě domácího výběru. Svěřenci španělského trenéra Sancheze při své premiéře na mistrovství světa totálně propadli. Jihoameričané byli minimálně o dvě třídy lepší a já bych se vůbec nedivil, kdyby Katar zakončil skupinu bez jediného bodu. V jejich utkání se Senegalem si zahraju výhru aktuálního afrického šampiona v handicapu.

Katar – Senegal (MS ve fotbale, 25. 11. ve 14:00)

Je pochopitelné, že kurz na vítězství Afričanů po úvodních zápasech padá. Z hodnot 1.70 – 1.75, kde se držel ještě před utkáním Senegalu proti Nizozemsku, je nyní v průměru na 1.63. A tipl bych si, že do výkopu ho trh obrousí ještě více. Po tom, co jsem v prvních utkáních skupiny A viděl, se mi zdá hodnotný i na úrovni 1.50 – 1.60. Sám ale půjdu do odvážnější sázky a zkusím Senegal v asijském handicapu -1.0 v kurzu 2.20

Vsadit Senegal AH -1.0 v kurzu 2.20 u GG.BET

 

Katar na tuto úroveň nemá

Domácí hráči zaostávali za Ekvádorem úplně ve všem. Od úvodního hvizdu vůbec nezachytili tempo zápasu a nedokázali se do něj v jeho průběhu dostat. Fotbalová veřejnost a odborníci přitom předpokládali, že pokud může Katar získat nějaké body, bude to právě z úvodního duelu. Místo toho ale přišla tvrdá srážka s realitou.

Ekvádor mohl jít do vedení už ve třetí minutě, ale Valenciův gól nebyl kvůli ofsajdu uznán. Nerozhodný stav však vydržel pouze do 16. minuty, kdy už se Valencia mohl regulérně radovat. Když o další čtvrt hodiny později přidal i druhý gól, bylo po zápase. Jihoameričané si v pohodovém tempu hlídali svůj náskok a Katařany do ničeho nepustili. Za celý zápas jim nedovolili ani jednu střelu na branku.

Na domácích šla kromě přílišného respektu vidět také absence pravidelného zápasového vytížení. Rozhodně jim neprospělo, že přes půl roku nehráli žádný soutěžní zápas. O jejich neortodoxní přípravě bylo napsáno již mnoho a nemá smysl ji dále rozebírat. Stačí jen konstatovat, že kýžený efekt nepřinesla.

Senegalu se může hodit každá branka

Lvům z Terangy, jak se africkým šampionům přezdívá, se málem povedlo v úvodním utkání obrat o body favorita celé skupiny Nizozemsko. Až do 84. minuty nedovolili tulipánům ohrozit svou branku a v utkání rozhodně nebyli horším týmem. Bohužel pro ně ale bezbrankový výsledek neudrželi a nakonec prohráli 0:2. V utkání proti Kataru tedy musí zvítězit a v posledním zápase skupiny si to s Ekvádorem rozdají o postup. 

Svěřenci charismatického Aliou Cissého se bez své největší hvězdy Maného soustředili především na defenzivu a šlo jim to dobře. Proti Katařanům ale budou muset předvést také něco kreativního dopředu. A uvidíme, jak jim to bez Maného půjde. Kvalitou však mají před svým soupeřem jednoznačně navrch. Vždyť E. Mendy, Koulibaly, Sarr, N. Mendy, Gueye či Kouyate hrají Premier League, a to musí být v utkání proti slabému Kataru znát.

Vsadit Senegal AH -1.0 u GG.BET

 

Můj tip: Senegal AH -1.0 v kurzu 2.20 u GG.BET

V případě výhry Senegalu o jeden gól se sázka vrací. Myslím, že kurz má stále hodnotu. Senegal by měl chtít vyhrát co největším rozdílem, protože každá branka může hrát v boji o postup důležitou roli.

   Plusy tipu  Minusy tipu  
   + Hodnotný kurz  - Horší než v prvním utkání už snad Katar být nemůže  
   + Senegal potřebuje kvůli skóre zvítězit co největším rozdílem  - Senegal bude muset tvořit, což mu bez Maného může činit problémy  
   + Obrovský rozdíl ve kvalitách týmů    
   + Rozdíl ve zkušenosti s takto důležitými zápasy    

 

Nenechte si ujít články z MS ve fotbale 2022:
         
 

MS ve fotbale 2022

Kdo bude nejlepší brankář MS?

Největší favorité MS 2022