3 min čtení

Švédské hokejové hry 2023 – program, nominace, živé přenosyLuboš Přibyl

Luboš Přibyl

100+ článků

Články autora


Likujte, komentujte článek...

17x komentářů

  132x

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

WeltBet

Využijte obrovského bonusu 🎁 na prvních pět vkladů v celkové hodnotě až 3 500 €

Přejít na web

Euro Hockey Tour pokračuje únorovým turnajem v Malmö. Český tým se v rámci Švédských hokejových her střetne postupně se Švédskem, Finskem a Švýcarskem. Podívejte se na program celého turnaje a soupisku českého národního týmu.


 📆 Termín: 9. – 12. února 2023
 📍 Místo konání: Malmö Arena, Malmö (Švédsko)
 🏒 Účastníci: Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Česko                                  
 🖥 Živé přenosy: ČT Sport
 💰 Sázkové kanceláře: na Švédské hry můžete sázet u všech sázkových kanceláří

 

Program Švédských hokejových her 

Čeští hokejisté vstoupí do turnaje utkáním proti domácím Tre Kronor ve čtvrtek 9. února. A svému soupeři mají rozhodně co vracet. Poslední vzájemné měření sil na Švýcarských hokejových hrách totiž vyznělo 4:0 pro severský celek. Druhé utkání čeká svěřence Kariho Jalonena v sobotu proti Finsku. V neděli je prověří Švýcaři.

Minulý ročník Beijer Hockey Games se národnímu týmu vydařil na výbornou. Nutno ale podotknout, že šlo o finální prověrku před světovým šampionátem a náš celek byl posílen o hráče ze zámoří. Češi dominovali ve všech utkáních a s devíti body a skóre 8:2 turnaj jasně ovládli.

  • 9. února, 19:00 Česko – Švédsko
  • 9. února, 20:15 Švýcarsko – Finsko
  • 11. února, 12:00 Finsko – Česko 
  • 11. února, 16:00 Švédsko – Švýcarsko 
  • 12. února, 12:00 Švýcarsko – Česko 
  • 12. února, 16:00 Švédsko – Finsko 

Nominace českého týmu

  • Brankáři: Aleš Stezka (HC VÍTKOVICE RIDERA), Petr Kváča (Bílí Tygři Liberec), Jan Lukáš (HC Olomouc)
  • Obránci: Jakub Jeřábek (HC Oceláři Třinec), Ondřej Vála (HC DYNAMO PARDUBICE), Michal Kempný (HC Sparta Praha), Petr Zámorský (HC ŠKODA PLZEŇ), Pavel Pýcha (BK Mladá Boleslav). Vojtěch Mozík (Rögle BK, SWE), Libor Zábranský ml. (Jukurit, FIN), Michal Jordán (SC Rapperswil-Jona Lakers, SUI), Lukáš Klok (HC Lugano, SUI)
  • Útočníci: Ondřej Beránek, Jiří Černoch (oba HC Energie Karlovy Vary), Filip Chlapík (HC Ambri Piotta, SUI), Vladimír Sobotka (HC Sparta Praha), Kryštof Hrabík (HC ŠKODA PLZEŇ), Jakub Flek (HC KOMETA BRNO), Hynek Zohorna, Jiří Smejkal (oba IK Oskarshamn, SWE), Lukáš Jašek (Pelicans Lahti, FIN), Adam Musil (HC Dynamo Pardubice), Oscar Flynn (Bílí Tygři Liberec), Dominik Lakatoš (HC VÍTKOVICE RIDERA), Jan Kovář (EV Zug, SUI), Jan Bambula (HC Olomouc), Michal Kovařčík (Jukurit, FIN)

Sázejte na Švédské hokejové hry s našimi sázkovými kancelářemi

S každým turnajem Euro Hockey Tour se sázkařům skýtá velké množství kurzů, které jsou k zápasům vypisovány. Velký počet příležitostí dává dobrou šanci vybrat si ten správný kurz. Hlavní náběry sázkových kanceláří jsou samozřejmě v tipech na vítěze utkání, na handicap či na OVER/UNDER. Velké množství příležitostí bude k dispozici také v průběhu zápasu. Live sázek se rozhodně bát nemusíte. 

Bonus u Betana

Přímé přenosy ze Švédských hokejových her

Dobrou zprávou pro každého hokejového fanouška je, že zápasy českého národního týmu zařadí do svého programu sportovní kanál České televize ČT sport. Další možností je samozřejmě web ČT sport, kde najdete spoustu doprovodných informací, reportáží apod.

Další možností, jak sledovat zápasy EHT, představují live streamy sázkových kanceláří. A i když zápas není v nabídce Tipsport TV, ještě to neznamená, že ho nepřenáší některá ze zahraničních společností. Podívejte se do přehledu sázkových kanceláří, které nabízejí live stream. Je možné, že některá z nich zápasy ve své nabídce mít bude.