2 min čtení

Naplnil se Solskjaerův čas v Manchesteru?Roman Mráz

Autor
Roman Mráz

čas 21. 11. 2021Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

1Bet

Oblíbená sázková kancelář s bonusem 2 500 Kč ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

94 %

MostBet

Užijte si vysoké kurzy🔥a uvítací bonus do výše 8 000 Kč 🎁

Přejít na web

Podle britských médií ano. Italský specialista na přestupy Fabrizio Romano to vidí jako hotovou věc. Poslední kapkou se zdá být sobotní debakl ve Watfordu, kde rudí ďáblové inkasovali čtyři branky a vypadá to, že křeslo pod Solskjaerem má nejméně tři nohy zlomené.

Vstupní bonus.

Zlom proti Aston Ville

Soutěž při tom rozjeli v Manchesteru na jedničku. V prvních pěti soutěžních utkáních v Premier League zvítězili čtyřikrát a jednou z toho byla remíza. V tu chvíli by asi málokoho napadlo v jaké mizérii se norovi svěřenci ocitnou o dva měsíce později. Ovšem od nezvládnutého domácího zápasu proti Aston Ville se United ne a ne vrátit na vítěznou srpnovou vlnu. Čísla mluví jasně: z posledních deseti soutěžních zápasů, ať už se jedná o domácí ligu, či poháry, se z výhry radovali ďáblové pouze třikrát. Poslední debakl s Watfordem navíc nebyl ojedinělý. Fanoušci si jistě vzpomenou i na nedávné výbuchy doma proti Liverpoolu, který nasázel Manchesteru pět gólů, nebo v Leicesteru, kde gólman de Gea lovil míč ze své sítě víckrát, než by mu bylo milé a to hned čtyřikrát.

Hráči na jedné lodi s trenérem

Prekérní situaci si uvědomují dobře i samotní hráči. Gólman David de Gea k tomu řekl: „Je jednoduché svést to na kouče, ale za tuhle ostudu jsme zodpovědní my, hráči“. Zároveň dodal, že se za výkon svého mužstva zejména v prvním poločase stydí. Sám přitom zlikvidoval penaltu i její následné opakování. Na body to však nestačilo. Jisté je, že hra Manchesteru zkrátka poslední dobu nefunguje a zejména směrem dozadu pracuje tým velice špatně.

Budoucnost United bez Solskjaera?

Sám norský trenér k situaci dodává: „Já v sebe stále věřím. Naše forma je zlá, ale my to otočíme,“ Otázka zní, zda k tomu ještě dostane od vedení důvěru. A vypadá to spíše na variantu bez Solskajaera. Podle zákulisních informací by tým mohli převzít bývalí hráči Manchesteru Darren Fletcher a Michael Carrick. Padají i další jména. V hledáčku je údajně také Zinedine Zidane, či současný kouč Leicesteru Brendan Rodgers. Tak jako tak, situace u United růžová není a potřebuje řešení co nejdříve.

100% bonus.