8 min čtení

Oktagon 39: MnichovLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 18. 01. 2023Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

94 %

BetPlays

Vybírejte z nepřeberného množství příležitostí, na které můžete u BetPlays sázet 🔥

Přejít na web

Největší československá organizace bojových sportů Oktagon opět míří do Německa! Po dvou vyprodaných frankfurtských turnajích se 11. února představí v Mnichově. Těšit se můžete na legendy německého MMA (např. Christiana Jungwirta, Martina Zawadu, Alexandera Poppecka, Niklase Scholze atd.) nebo úřadující šampiona lehké váhy Losene Keitu.


 
 📆 Termín: 11. února 2023
 📍 Místo konání: Audi Dome, Grasweg, Mnichov (Německo)
 🥊 Účastníci: Jungwirth, Keita, Zawada, Poppeck, Lengál, Pukač a další
 🖥 Živé přenosy: PPV, Tipsport TV
 💰 Sázkové kanceláře: na Oktagon můžete sázet u všech sázkových kanceláří
 🌐 Oficiální web: https://oktagonmma.cz/event/oktagon-39-mnichov/ 
 

 

Poprvé v Mnichově

Největší československá organizace bojových sportů Oktagon míří po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu do Mnichova! Hlavní město Bavorska zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s neporaženým Keitou, Jungwirthem, Xavierem, legendárním Zawadou, Stolzem, Pukačem, Paradeiserem a domácí hvězdou přímo z Mnichova Poppeckem. Organizátoři slibují nezapomenutelný zážitek. 

Oktagon 39 – fightcard

Fanoušci se mohou těšit na opravdu velká jména. Svoji neporazitelnost bude hájit aktuální šampion lehké váhy Losene „Black Panther“ Keita. Belgický bojovník neztratil svou 100% bilanci ani po souboji s nejlepším slovenským stand up šampionem Milanem Palešem. Pořádné horko bude fanouškům také při bitvě nesmrtelného Christiana „The Kelt“ Jungwirtha s Brazilcem De Oliveirou.

Pořádné podpory se jistě dostane domácímu zápasníkovi, aktuální dvojce polotěžké váhy v Německu, Alexanderovi „Ironside“ Poppeckovi v souboji s nejzkušenějším německým bojovníkem Martinem „King Kong“ Zawadou. Velký návrat do Oktagonu čeká Niklase „Green Mask“ Scholze, který dva roky zápasil pod hlavičkou nejprestižnější organizace UFC.

K vidění budou též zajímavá jména československé bojové scény, např. Pukač, Paradeiser či Langer. O své místo na výsluní se popere také šampion České republiky v boxu Vladimír Lengál, který by rád ke svému boxerskému titulu přidal i pás pro šampiona Oktagonu.

           
  MAIN CARD  
   Welterweight   Christian Jungwirth   Neves Denilson de Oliveira  
   Light Heavyweight   Alexander Poppeck   Martin Zawada  
   Featherweight   Losene Keita   ?  
   Welterweight   James Lewis   Niklas Stolze  
   Featherweight    Vladimír Lengál   Michael Deiga-Scheck  
   Welterweight   Robert Pukač   Dominic Schober  
   Lightweight   Ronald Paradeiser   Vladimir Šikić  
   Middleweight   Hojat Khajevand   ?  
   Welterweight   Marek Bartl –    Kevin Hangs  
   Lightweight   Peter Gabal   Hafeni Nafuka  
   Light heavyweight   Rafael Xavier   Pavol Langer  
           

 

Sledujte Oktagon 39 živě

Hlavní model, na němž si promotéři Oktagonu zakládají, spočívá v tzv. PPV (pay-per-view), tedy sledování konkrétního pořadu za platbu. Praxe, která je běžná ze světa, se Nerudovi a Novotnému osvědčila i v Česku a na Slovensku a postupně celý koncept vylepšují.

Dříve jsme mohli vídat přímé přenosy z Oktagonu na stanici O2 TV Sport, ovšem tato spolupráce již skončila. Televizní diváci však o nejlepší československé MMA ochuzeni nebudou. Promotéři Oktagonu se totiž dohodli s Českou televizí. Od podzimu 2021 se tedy objevují přenosy z Oktagonu na obrazovkách ČT sport. Zápasy však nejsou vysílány živě, ale s několikadenním odstupem, a to z toho důvodu, aby nebyl poškozen projekt Oktagon TV, který oragnizaci generuje příjmy a rozrůstá se o další soutěže jako DFN, Impact MMA, Heroes Gate, MTE nebo předsilvestrovský galavečer boxu v Lucerně. 

Oktagon TV můžete sledovat na oficiálních webových stránkách oktagon.tv (funguje pouze v prohlížečích Chrome, Safari a Edge). Pro spolehlivý přenos je vyžadováno stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 10 Mbs. Sledovat můžete na počítači, mobilním zařízení či tabletu. V případě, že se rozhodnete streamovat přenos na Smart TV, není zaručena kvalita přenosu.

TV Tipsport

Bezplatnou variantu sledování živého přenosu nabízí sázkové kanceláře prostřednictvím svých televizí TV Tipsport a TV Chance. Pro registrované členy největší sázkařské komunity jsou přenášeny zápasy díky Tipsport TV. Jedinou podmínkou pro sledování live streamů je mít za poslední měsíc vsazeno alespoň za 30 Kč. Veškeré informace o tom, kde sledovat galavečery Oktagonu naleznete na stránce Kde sledovat Oktagon.

Oficiální kanály Oktagonu

Nejlepší a nejrychlejší kanály, na nichž můžete sledovat aktuální informace a výsledky, jsou ty oficiální, a to včetně sociálních sítí, kde se to skvělými momentkami ze zápasů jen hemží. Najdete na nich úplně vše, stačí se nimi jenom chvíli proklikávat a hledat.

Sázení na Oktagon s českými sázkovými kancelářemi

Nejvíce příležitostí, kde sázet na galavečery Oktagonu, vám jako již tradičně nabídne Tipsport a Chance, ovšem pozadu se svou nabídkou nezůstávají ani Betano, Fortuna či SynotTIP. Navštivte naši sekci sázkové kanceláře a vyberte si svého bookmakera sami. Sázet můžete na vítěze duelu, na počet kol, způsob ukončení souboje a další.