2 min čtení

Nejsi očkovaný, nejedeš. Organizátoři F1 v Austrálii vydali striktní nařízeníLuboš Řepa

Autor
Luboš Řepa

čas 24. 01. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

94 %

MostBet

MostBet sázková kancelář | 8 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

92 %

22Bet

22Bet sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Je to již několik dnů, co byla Austrálie středem sportovního světa. Tenisová jednička Novak Djokovič, jakožto neočkovaný, nedostal povolení zúčastnit se prvního Grand Slamu sezony. O podobné kontroverze jako v případě Djokoviče však rozhodně nestojí pořadatelé Velké ceny F1 v Austrálii. Již dopředu vydali striktní nařízení.

1xBit nabízí sázení v kryptoměnách !

Přísná pravidla bez výjimek

Pokud by byl některý z pilotů neočkovaný, nemohl by se závodu F1 v Austrálii zúčastnit. Jednoduché a striktní pravidla na stavili organizátoři australského závodu. Nařízení o povinnosti očkování se však netýká pouze pilotů, platí také pro mechaniky a všechny členy týmů. Co se týče pilotů, dle informací jsou již všichni očkovaní, u členů týmů tomu tak není. Neočkovaní tak nyní mají šanci očkování podstoupit nebo nebudou do Austrálie vůbec vpuštěni.

Velké cena Austrálie, tradiční otvírák sezony, se v letošním kalendáři nachází až na třetí pozici, právě kvůli problémům s koronavirem. I kvůli tomu výkonný ředitel závodu Andrew Westacott uvedl, že nepřipadají v úvahu žádné výjimky:

„Pravidla pro vstup do země jsou jednoduchá a jsou platná také pro provozování Formule 1. Platí nulová tolerance. Ať už jste Lewis Hamilton nebo Valentino Rossi v MotoGP. Pokud budete mít pozitivní test, ten víkend nezávodíte," řekl ve svém prohlášení Andrew Westacott.

Verstappen poprvé v pozici obhájce

Titul ze šampionátu bude poprvé v kariéře obhajovat Max Verstappen, jezdec Red Bullu. Ten si vítězství v šampionátu zajistil v posledním a velmi kontroverzním závodě loňské sezony. Na konci závodu udělalo ředitelství závodu několik kontroverzních rozhodnutí, které ve výsledku stály rekordní osmý titul britského pilota Lewise Hamiltona. Ten údajně stálé váhá s návrat do kokpitu svého monopostu. Čas na rozmyšlení však stále má, kalendář F1 začíná až koncem března Velkou cenou Bahrajnu.

Rabona nabízí 100% vstupní bonus !