2 min čtení

Hertl vyhlášen jednou ze tří hvězd NHL za uplynulý týdenRoman Mráz

Autor
Roman Mráz

čas 11. 01. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

92 %

22Bet

22Bet sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

FEZbet

FEZbet sázková kancelář | 100 € bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

1Bet

1Bet sázková kancelář | 2 500 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Český reprezentační útočník Tomáš Hertl byl oceněn za svoje skvělé výkony v zámořské NHL a stal se třetí hvězdou v uplynulém týdnu. Během tří zápasů si připsal hned šest kanadských bodů za čtyři góly a dvě asistence. V letošní sezóně je tak prvním českým hokejistou, který byl vyhlášen jednou z hvězd.

Vyhlášení v evropské režii

V NHL je to každotýdenní tradice. Za každý odehraný týden se vyberou tři nejlepší hráči napříč ligou. V tom minulém se vyhlášení stalo soukromou záležitostí Evropy. První hvězdou byl totiž vyhlášen švédský útočník Gabriel Landeskog hájící dres Colorada Avalanche, který nasbíral za posledních sedm dní stejný počet bodů (4+3). Druhým oceněným byl finský gólman Juuse Saros z Nashvillu Predators, jenž vychytal tři výhry s procentuální úspěšností 95,4%. Třetím do party se stal již zmíněný Tomáš Hertl ze San Jose.

Hattrick Tomáše Hertla proti Philadelphii:

Nepostradatelný žralok

Českému útočníkovi se v poslední době nebývale daří. Za posledních pět zápasů si připsal osm bodů a celkově má tak na svém kontě za 36 zápasů již 31 kanadských bodů. Svými bodovými příspěvky stále drží žraloky ve hře o play-off, kterým momentálně patří 9. příčka se ztrátou jediného bodu na postupovou osmičku. Navíc Tomáš Hertl sbírá nejen body, ale také minuty strávené na ledě. Z posledních pěti zápasů se dostal hned čtyřikrát přes 20 minut na zápas. Proti Philadelphii to bylo dokonce více než 23 minut. Letos se také může pochlubit nadprůměrnou úspěšností střelby - 19,4% a také dobrým vhazováním - 51,91%. Pro San Jose je to zkrátka momentálně nepostradatelný hráč a případný nový zájemce o služby Tomáše Hertla by musel podstoupit nemalou oběť za jeho získání, ať už hráčskou, či vysoký draft.